Forum
u84227
u84227
Že en lep čas nisem pisala zgodbic in zato sem se odločila, da bom eno napisala. Zgodba bo izmišljena. Pisala bom ko bom mela čas. Pomeni, da ne bom vedno na internetu in se bom namesto tega morala učiti -.-. Tako, da bodite strpni. Lepo bi bilo, če bi zgodbo brali in, če boste že brali pustite tudi eno majhno sled (: . V zgodbi bodo nerodni, smešni, zaljubljeni, grozljivi momenti. Postavljena je v današnji čas in vse se bo dogajalo korak za korakom. Več boste izvedeli, če boste brali (: .Eni že mogoče poznate moj vzorec pisanja zgodb, če ga pa ne, pa ga pač ne poznate. Namig: prej sem imela ime povezano z enim od največjih mest na svetu z osmimi milijoni prebivalci ;D . Glavno vlogo pa bo spet imela Evelyn (: . Ampak zdaj sem že predolga. Začela bom ko bom dobila vsaj 1 next (:
23. marec 2012
u84227
u84227
SLIKE:
Evelyn - jaz

Emma - moja najboljša prijateljica

-----------------

Druge osebe boste izvedeli sproti. Pisati bom začela ju3, kakšen next pa tudi nebi škodil (:
23. marec 2012
u84227
u84227
1. del
------------
Sem Evelyn Gray in sem stara 16 let. Z mamo Jennifer, očetom Charlesom in sestro Mayo živimo v prestižnem delu Londona. Všeč mi je, da živimo v veliki hiši, po eni strani pa to sovražim saj mi drugi govorijo, češ, da me važička, ker sem bogata. Moja najboljša prijateljica je Emma Flighton in živi nedaleč proč od naše hiše. Najboljši prijateljici sve že od 5 razreda osnovne šole. Obe obiskujeve srednjo šolo, ki je v centru mesta in obe sve sva eže zaljubljeni. Ona v Kevina, jaz v Jacka, najlepša fanta na celi šoli. Čeprav sva sošolki in se vsak dan vidive v šoli, svoj prosti čas prav tako preživljave skupaj. Danes smo pisali matematiko in moram priznati, da je bilo prav moreče. Matematika mi ne gre, nikoli je ne bom razumela, hah kdo jo pa bo? Z Emmo sve čakali v vrsti za malico ko so v jedilnico vstopile....

-----------

hiša:

Kevin:

Jack:

---------

next?
24. marec 2012
u84227
u84227
sem*
24. marec 2012
u84822
u84822
NEXT
28. marec 2012
u73804
u73804
next
28. marec 2012
u84776
u84776
next
28. marec 2012
u79419
u79419
NEXT PA ŠE DANES SE NEHAJ UČIT, PA PEJT PISAT!
02. april 2012
u85482
u85482
Super zgodba, ajd nextaj čimprej!
02. april 2012
u84227
u84227
am, am ,am ...Ta teden bo ziher!! ;D sam ne danes, ker ju3 pišem en test v četrtek pa v petek pa sprašuje bom poskušala ju3 al že mogoče danes (:
pač srednja -.-
03. april 2012
u84776
u84776
nehi se kr zdej učit pa pejt pisat
03. april 2012
u84776
u84776
ti fulll nice pišš
03. april 2012
u85482
u85482
emo girl poskus jo razumet, da ji je šola bolj pomembna od tele zgodbice!
03. april 2012
u84227
u84227
...Nicole, Alyssa in Becca. Najbolj popularne punce na šoli. Mi jih kličemo, kar plastike saj to dobesedno tudi so. Nase dajo oblačila le najboljših znamk in pa veliko ličil. Najhujše od tega je, da je Nicole v razmerju z Jackom, mojo simpatijo!!! -.- In kaj je najhujše je to, da ju moramo vedno prenašat in gledat, čeprav bi ji najraje zavila vrat. Napotile so se k Jackovi ekipi. Nato pa so se odprla vrata jedilnice, nastala je gromozanska tišina, medtem ko je sredi jedilnice stopal najbolj postaven, najlepši, najenkratnejši fant na celem planetu. Vse punce so se obračale za njim in se popravljale ter ga zapeljivo pozdravljale, medtem ko jih je on mirno ignoriral in šel mimo mene in Emme ter naju pozdravil. imel je svetle lase, ki so mu padali na čelo, športne postave in z nebeško modrimi očmi. Na sebi pa je imel oblečene kavbojke, zeleno srajco, zeleno jopo in obute modre vansice. Ko je odšel proti ravnateljičini pisarni so se vsi spet začeli pogovarjati. Nato pa je počilo, spet je nastala gromozanska tišina. Vsi pogledi so se obrnili k Jacku in Nicole kako sta se prepirala. "Zakaj si ga tako gledala? Veš, da zelo hitro postanem ljubosumen." "Joj oprosti no, sam, če je pa tak cuker" "Cuker? Hej jaz sem tvoj fant!" "Ja pa kaj, to še ne pomeni, da sem v tvoji lasti!" "Konec je med nama!" "Ne! Oprosti. ne bom več, obljubim!" "Ne oproščam! Zdaj mi pa pejd spoti!" Zanimivo koliko stvari se lahko zgodi v 10 minutah, res. Aja pozabila sem omeniti: čez 5 tednov je moj rojstni dan!!! Komaj čakam! ;D...

Plastike:

fant:

------------------

Hvala za nexte in oprostite, da sem pozna (:
v zgodbo bodo vključeni tudi One Direction ! Več vam ne povem! Beri in izveš! ;P (:
05. april 2012
u84776
u84776
next plis
05. april 2012
u84227
u84227
...To za moje prijateljice pomenijo nakupi. Že spet mi bodo nekaj kupile za rojstni dan, čeprav si jaz želim le eno stvar: dobiti tega popolnega fanta za kataerega niti nevem imena -.- ."Ne potrebujem ničesar, kaj je z vami? Saj veste, da mam sam eno veliko željo" "Pa kaj ti je? 16 boš stara! Umiri se. Me bomo za vse poskrbele" . Hja takšna je pač Larissa. Ona je moja druga najboljša prijateljica. Z njo najraje hodim po zabavah in po nakupih, medtem ko se imam z Emmo še vseeno najbojše. Še samo 5 tednov. Le kaj bom dobila? Po pouku sem se odpravila domov. Ko sem vstopila v hišo sem zaslišala veliko glasov, ki so prihajali iz dnevne sobe. Le kaj počne mama že tako zgodaj doma? Najprej sem odšla v sobo, kamor sem dala torbo in se z tihimi koraki napotila proti dnevni. "In kako je v New Yorku?" to je bila moja mama. Ime ji je Jessica. Dela na banki in z tem služi mastne denarje. Nič čudnega, da smo tako bogati. "Velik promet, Velike gruče ljudi na pločnikih. Ampak najboljše je še v Central parku tam se lahko spostiš." Neznan moški glas. Le kdo bi to lahko bil. Vstopila sem v dnevno in pozdravila. Nato pa šok!!! Nasproti mene je sedel nov fant iz naše šole. Ja tisti, ki je tako enkratnejši in najpopolnejši. "O, ljubica si že doma? To je najboljši prijatelj od tvojega očete iz srednje šole, to je njegova žena Clarisa, to pa njegov sin Lucas. V New Yorku živijo ampak so prišli sem, ker ima oče neko konferenco tukaj. V glavnem, pomembno je. Lucas pa bo začasno hodil na to šolo. Kaj ni to super?" "Mja, enkratno!" Obnemela na sredi dnevne sobe sem z odprtimi usti gledala neprestano v Lucasa. O Bog. v moji hiši je bil, v moji dnevno sobi, ter se mi smehljal. Pa to, pa to je super!!! Oh Luki ;$...
06. april 2012
u84227
u84227
Oprostite za slovnične napake (:
06. april 2012
u79706
u79706
next!
06. april 2012
u73832
u73832
next!!!! aja a me obvešćaš ko boš nextala, plis
06. april 2012
u84822
u84822
next pa a lah tut mene obveščaš plis
07. april 2012
u84227
u84227

------------------------

..."Ev, pojdi Lucasu razkazat hišo." me je pregovarjala mama. "Ja, ja grem. Pridi Lucas" Moj gles je zvenel zelo mirno. Celo tako mirno, da sem se sama sebe ustrašila. Razkazala sem mu hišo, nato pa sem ga popeljala še do sobe za goste. "No, to je tvoja soba. Tvoja starša bosta pa preko tvoje sobe." "Hvala. Zelo prijazna punca si. Kako pa je ime tisti, tisti, ki je tako..Saj veš, drage cunje pa to?" "Ah, ja! Te punce -.-. Nicole je tista z rjavimi dolgimi lasmi in JE hodila z mojo simpatijo zdaj tebe gleda ves čas. pa Tudi onidve sta isti kot ona. Samo važijo se in hodijo samo za kvalitetnimi tipi. " "Oh. A res? A bi mi jo nekako zrihtala? Ful mi je všeč." Pa so se stopile moje sanje do tega fanta. Vso moje upanje, da se bo ta fant kdajkoli zaljubil v mene je šlo v nič. Hoče Nicole! Kaj je naj tej punci takega, česar jaz nimam? Pa sem že mislila, da so fantom všeč naravne in samozavestne unce, ne pa plastične in samovšečne. pff-.- "No, a boš?" "Mja..Čeprav se nikoli ne pogovarjam z njo, ampak za tebe,.. Naj ti bo!" "Hvala. Grem na en sladoled. Greš z mano?" "Ne. Ti kar pojdi. Grem jaz malo na facebook." . Vse to in še več sem morala povedati Emmi. Tako sem se navadila, da ne morem nobene novice več zadržati za sebe. Samo one me lahko razume!...
07. april 2012
u84227
u84227
ona*
next?
07. april 2012
u84822
u84822
next
07. april 2012
u79419
u79419
hvala, da mi pošiljaš!

Ful dobra zgodba, kar nadaljuj!

NEXT
07. april 2012
u79706
u79706
next!
07. april 2012
u85482
u85482
NEXT
08. april 2012
u79706
u79706
next čim prej !!
11. april 2012
u84227
u84227
pot do druge zgodbe -------> http://www.igre123.com/forum/tema//32204/ (če ne gre kopirajte celi link.) To pa zato, er je za 'zmrznila'
11. april 2012
u84227
u84227
ker*
11. april 2012
Nextaj!!
02. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg