Forum
Aloha!
vem, da imam še nedokončano zgodbo Dog´s life is precious, ampak se mi nekako ne da več pisat in nimam tok idej. Pač težje je pisat o psih kot o ljudeh. Kr nekak se mi zdi, da bom lažje tole pisala, pa se vec slik bom lahk najdla. Sam med pocitncami na morju ne bom mela compa pa na zalost ne bo takrat slik. ampak tole bom sigurm dokoncala, kr mam tud ful idej, vsa imena k jih bom uporabla sm si zapisala.
no skratka prosim, VSAJ TOLE spremljaj!!!
za zacetek, 3 nexte ..........

A bi plis bral/a???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2017
dejte hitro, nextajte!!!!!!!
09. junij 2017
Next!
09. junij 2017
Next!
09. junij 2017
Next
09. junij 2017
sej ne dajem js nextov , sam spodbujam vas....
09. junij 2017
hwala, a bos brala
09. junij 2017
sam se dva nexta no da dons zacnem
09. junij 2017
čim prej, če hočte izvedet, js bi tud rada.........
09. junij 2017
09. junij 2017
pusheen***
pusheen***
Next
09. junij 2017
hwala sam se enga rabmo........
09. junij 2017
aja pa pravila se:
* brez oglaševanja,
* brez uničevanja teme s kreganjem,
* in brez dajanja slik na temo (no js lohk ane k pišm zgodbo)
hahahahahahahaha
09. junij 2017
Next
09. junij 2017
ok!!!!!!! naljepša hwala zdj zacnem samo minutko
09. junij 2017
oy
10. junij 2017
_Nika_
_Nika_
Next dej zacni no!
10. junij 2017
a rada beres
10. junij 2017
a prids umes mal tle v desn kot na ta mini chat
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
evo ze pisem kmal bom
10. junij 2017
ubistvu se ne pism ne wem kaj sm to napisala vrjetn sm misnla da grem pisat
10. junij 2017
ok pisem sam ene slike se najdm
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
evo vam prvi Next .............
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
#MOJE ŽIVLJENJE...#
1. Del
Hoyla!
Jaz sem Chloe. Živim v Los Angelesu. Stara sem 17 let. Imam 2 mlajši sestrici. Kimm, ki je stara 11 let in Lessie, ki je stara 3 leta. živimo težje, saj sta se moja mami in oči ločila . Zelo težko je bilo biti pri obeh v istem dnevu, saj sta živela daleč drug od drugega. Ubistvu zdaj živimo samo pri mami, saj je oči umrl. Ločila sta se 2 leti nazaj in letos ga je doma zadel infarkt. Tudi mami je že malo žal da sta se ločila, saj če bi bila še skupaj bi mu lahko pomagali in ga odpeljali v bolnišnico. Zelo težko nam je samimj živeti. No, ne bom rekla, da smo revni, saj tudi ni res. Oče nam je zapustil svoj denar. Ampak imam še en probem. Tokrat SPET jaz. Lessie in Kimm je v šolo in vrtec vozila mami, saj je mami živela zelo blizu. Jaz pa imam problem, ker sem v šolo hodila os očija. Zdaj ne bom več mogla, ker živim pri mami. Saj veste kaj govorim ane? MORALA BOM HODITI V DRUGO ŠOLO!!! Zelooooo bom pogrešala svoje sošolke še najbolj pa Anne in Tanyo. No, nimam izbire. Če je mami doma tu, je tu. Nimam kaj. Whoops......pozabila sem povedati; mojemu očiju je bilo ime Mike, mami, pa je ime Kylie. Sestrici sem pa že omenila. Zeloooo ju imam rada, ne glede na to, ali se skregamo, ali pa me žgečkata . Zdaj je pomembno samo to, ker manjka en član družine, da smo vedno skupaj. Rada imam svojo družino, druge šole pa si ne želim.

No, v glavnem, da vam še malo predstavim, kaj rada počnem, kaj še imam....
Zelo rada imam pliškote! (čeprav se zdi neumno, ker sem že malo prestara za igračkanje) ampak, saj je vseeno. Če ima nekdo nekaj rad, ima rad hahaha. Imam tudi večjo sobo z zeleno-vijolično posteljo, na nočni polički porcelanasto oranžno mačko, ob postelji mizo nad katero je omarica (brez vratc), nato pa zraven še večjo vijolično omaro in nekaj predalov. Ubistvu imam skoraj celo sobo zeleno, saj je to moja najljubša barva. Le omare in manjše stvari so vijolične (tudi ta barva mi je zelo všeč). No imam tudi nekaj plišastih "pouštrčkov" (blazin, če smo slovnični), jutri pa grem kupit še medvedke...!
Hmmmm.........kaj naj še povem...? Aha, moja najljubša žival je....vse, ubistvu imam zelo rada vse haha. Ampak, ena skrivnost. Zzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeellllllllllllllloooooooooooooooooooooooo si želim imeti dihurčka. ooooo......tako so luškani. Dihurčka si želim za konec šolskega leta, ali pa za božič.
Še kaj imam rada?.....ja! Obožujem pevca BQL in Shawna Mendesa. Na Shawnovem koncert sem bila pred enim mesecom. na steno sem si prilepila njegovo sliko, ki mi jo je podpisal....haha.......ZELO dobro je pel. Zapel je vse svoje pesmi! Upam, da ko dobim fanta, da me bo enkrat, ali pa dvakrat peljal na izlet hahaha. A...amm....nisem še povedala. Nimam še fanta. Ampak zdaj, ko bom na novi šoli, bom mogoče spoznala kakšnega lepotca. Mami me je na to šolo že prepisala, zdaj pa moram samo še počakati.
Zdaj so še vedno počitnice, a drug teden, se bom morala soočiti že z novo nočno moro.

*nadela sem si slušalke, jih priklopila na telefon, prižgala BQL, a še vedno nisem mogla pozabiti na moje slabe stvari v preteklosti in pa tudi v prihodnosti.*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kko se vam zdi za prvič?
NUJNO MNENJA!!!!!!!
za nadaljevanje 5-7 nextov!
10. junij 2017
wooooow sm pa dost napisala!!!!!!!!!!!
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
pa lpo prosm mnenja!!!!!!!
10. junij 2017
Next+jst sm šla na koncert od BQL in sem se z njimi slikala,pa še avtogram sta mi dala
10. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg