Forum
u209126
u209126
Hojla,
Moje ime je Liza in tole je moja prva zgodbica. Upam da ti bo všeč, saj se bom zelo potrudila. Če imaš kakšno pripombo/pohvalo jo napiši spodaj.
--------------------------------------------------
Strmim v skozi okno. Sploh ne morem in ne morem zaspati. To se mi kar pogosto dogaja to imam po starših. Naenkrat slišim vibriranje svojega telefona. Ni mi jasno kdo bi lahko pisal ob tako pozni uri. Ko preberem sporočilo do zadnje pike se mi po obrazu razlijejo solze, nisem morala verjeti, da se mi to res dogaja. Sporočilo mi je poslal moj fant Nik. Pisalo je: Lej Sanja mislim da je čas, da je med nama konec, pa me naprej ne zanima več. Telefon sm vrgla po tleh, da se je raztreščil. Vem da mama in ata ne bosta najbolj zadovoljna saj je bil to Iphone 6. Kaj me briga, zdaj se izgubila vso voljo do življenja. Začnem svojo glavo tolčti ob steno in tisti hip prihitita ata in mama. Kot vedno v ne pravem trenutku. Takoj sta me nadrla kaj za vraga ob treh zjutraj butam z glavo v steno. Ko sta odšla si nisem več upala butati z glavo, saj bi me slišala in poslala k psihologu ali psihiatru, nevem kako se reče tem zdravnikom. Še vedno nisem mogla zaspati, znova in znova sem prebirala Nikov sms. Zagotovo je zdaj skupaj z Emo, ki je najpopularnejša punca na šoli. Vedno me je grdo gledala, saj je tudi ona že dolgo vanj. Zdaj je dosegla svoj cilj in me spravila na kolena...
--------------------------------------------------
Ti je blo ušeč? Upam da ja. Za nadaljevanje rabim vsaj 3 nexte
25. februar 2016
u206765
u206765
neext -- ja ušeč mi je blo
25. februar 2016
Next
25. februar 2016
u209126
u209126
Še en<3
26. februar 2016
u207113
u207113
nextt
26. februar 2016
u209126
u209126
Nisem mogla verjeti, da sem zaspala za celo eno uro. Naenkrat zaslišim kako so se vrata moje sobe počasi odprla. Mama. Ponavadi me ob nedeljah ne moti tako zgodaj. Nekaj zelo nujnega mora biti. Delam se da spim ampak nje ne moreš preslepiti. Začne me božati po glavi in vzdihuje. >>Sanja, vem da bi ti to morala povedati že prej veš tvoj oče je že nekaj časa nazaj dobil novo službo na drugem koncu Slovenije. Preselili se bomo in to že čez 2 tedna.<< Vedela sem, da mi bo povedala nekaj takšnega, zato me to ni ravno presenetilo. Pravzaprav je zelo dobro, da se bomo preselili. Ne bom več rabila gledati sošolk, ki mi kar naprej govorijo da sem piflarka. Ne bom rabila gledati Nika in Eme kako se zalizujeta. Pogledala sem mamo se ji nasmehnila in jo objela, kot da bi me rešila smrti. Mama je bila očitno zelo presenečena, ko je videla, da sem to zelo dobro prenesla. Hja, kaže da zdaj ko je vesela ji ne smem povedati kaj sem storila s svojim telefonom. Povedala ji bom jutri, ko zagotovo ne bo tako dobre volje✌️
27. februar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg