Forum
u105674
u105674
Hejlaaaa! Torej, tudi jaz sem se odločila, da napišem zgodbico. Vem da jih je na formu trenutno 11453, od teg saj pol vsebuje 1D, ampak....saj ne škodi, če bo ena več? Kvečjem, upam da boste brale in vam bo všeč! :"D

EMILY
Ležala sem na postelji in zrla v prazno steno. Bila je taka tišina...vse do zdaj. Po stopnicah so se slišali koraki, ki so se vse bolj približevali moji sobi. Vrata so se na široko odprla in noter je stopila mama. "Em, kaj je s tema enkama pri matematiki?" jezno reče in me pogleda z mrzlim pogledom. "Rekla sem ti, da je bolje, da ne greš na govorilne ure..." rečem in skomignem z rameni. "Kaj se je zgodilo z mojo punčko?" zaskrbljeno vpraša. "Povedala ti bom kaj! Ped leti, LETI mama, sem bila pridna, zlata in prijazna punčka. A zdaj, poglej me! Stara sem osemnajst let, odrasla sem...skoraj.." začnem hlipati in pristanem v solzah. "Moj bog, takšnih izpadov ne bom preživljala!" reče in me jezno pogleda. "Saj jih ne boš..." "Kako to misliš?" spet vpraša. "Šla bom..." "Oh, za to je že poskrbljeno...." reče. Resno? Moja mama je in hoče se me znebiti? Dobro, če ne štejemo tega, da sem jaz začela z odselitvjo. Ampak, KAJ??? "Kako to misliš?" tokrat z istim vprašanjem vprašam jaz. "Klical me je tvoj stric, iz Londona. Rad bi te spoznal in prosil je, če prideš k njemu za dva...mogoče tri tedne..." reče in si ogleduje nohte. "Ni govora! Raje ostanem tukaj!" rečem in odločno prkrižam roke. "Sem že potrdila." "Potrdila kaj?" vprašam, čeprav sem vedela, za kaj se gre. "K njemu greš." odgovori in odide. Je lahko moje življenje še bolj neznosno? Zopet se vržem na posteljo in v roke vzamem telefon. "In nič telefonov!" Pridrvi mama v sobo in mi ga vzame. "Kako pa potem misliš, da bom v Lonodnu?" vprašam in si zamislim prizore. "Boš že..." reče in zapre vrata. "Jej, best day ever!" zamrmram in zaprem oči. Poskušala sem zaspati, a nekako ni šlo. Sprehodila sem se do kuhinje in si natočila mleko. Saj veste, te naše navade. Naredila sem požirek in na pultu ozrla belo ovojnico. Ni se mi zdelo pametno, ampak kaj hočeš. Prijela sem jo v roke in pogledala pismo, napisano s skrbno pisavo. Bilo je naslovnjeno name, a nisem vedela, zakaj je odprto. Še z večjo hitrostjo in radovednostjo sem ga odprla in se zazrla v list dolgo besedilo. Počasi sem ga brala, nisem hotela kaj izpustiti. Po licih so mi polzele solze, ena za drugo. Moja majica oz. piźama je bila mokra, predvidevam da od solz. Šele takrat sem opazila, da se mi nekdo bliža. S sunkom sem pogledala, bila je mama. "K-kdaj?" sem zahlipala in spustila papir na tla. "Tudi jaz sem to izvedela šele včeraj. Hotela sem počakati s tem...bilo bi najbolje za obe..." reče in me potrplja po rami. "Zakaj? Zakaj mi nisi takoj povedala?! Zakaj mi nisi povedala, da je moj oče mrtev?! Prej ali slej bi izvedela! Grem, grem v ta prekleti London, ampak to ne delam zate ali sebe, delam za njega!" rečem in stečem v svojo sobo. S ključem sem zaklenila vrata in se sesedla na ledena tla. Glavo sem skrila med kolena in si z rokami zakrila oči. Nisem mogla nič, niti premikati. Le dregetala sem od mrazu in jokala...

Zbudila sem se pozno, mogoče ob pol dvanajstih. Ti pojasnuje spanec, ki je trajal le nekaj ur. Večinoma noči sem prebedela in razmišljala o njemu. Mama mi je vedno govorila, da je oče umrl pred leti...je pa pred enim tednom.... Vstala sem, se oblekla in rahlo naličila. Hotela sem prekriti podovčnjake, ki sem si jih nabirala z neprespanimi nočmi. Za sabo sem potegnila kovček in ga odvlekla do kuhinje. Pogledala sem mamo, ki je brala časopis. Z sekundo me je pogledala, nato spet prebirala besede za besedo. "Veš pogrešala te bom..." reče in mi nameni pogled. Kot da pričakuje, da se ji še jaz izpovem. "Aha..." samo rečem in se obujem. "Me boš pospremila do letališča?" vprašam. Vseeno sem hotela, da gre z menoj. "Seveda..." nasmejano reče in se tudi sama ogrne s plaščem...

So, what do you think???
23. januar 2013
u57082
u57082
Next. :*
23. januar 2013
nextt všeč mi je
23. januar 2013
Next I like it
23. januar 2013
u103001
u103001
neeeeeeeext!!!
23. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeext
23. januar 2013
n
ne
nex
next
nexte
nextej
nexte
next
nex
ne
n
23. januar 2013
u28346
u28346
Neeeeeeeeext.!
23. januar 2013
u68138
u68138
Neža neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti nujno:*********** <3333
23. januar 2013
u105674
u105674
Še en kratek next danes :'D

Hope you like it!

EMILY
"Adijo, se vidiva čez tri tedne.." rečem in objamem mamo. Kovček sem povlekla za sabo in odprla težka vrata. Izgubila sem se v notranjost. Po nekaj vprašanjih, kje je kateri vhod na letalo, sem še pravočasno prišla do čakalnice. "Letalo za Lonodon, na vhodu B7. Posimo, da se potniki vkrcate na letalo!" adoni po celem letališču. Iz torbe sem potegnila karto in jo pokazala stevardesi. Stopila sem na letalo in počasi poiskala svoj sedež. Namestila sem se in pograbila revijo. Listala sem in iskala kaj primernega, pa so bili le neki čudni članki in reklame. Iz navade sem revijo zalučala, po mojih presodah bi mogla pristati na mizici pred mano. A je nekako poletela čez sedež, naravnost nekemu gospodu v obraz. Pomuznila sem se na sedež in odleglo mi je šele takrat, kose je umiril in odložil ta zvitek papirja...

NIALL
"Hej, pap (tako kliče očeta)!" rečem in odprem omaro. "Pozdravljen! Veš, danes pride tvoja sestrična!" reče in odlaga pisma na mizo. "Res, katera pa?" vprašam in ugriznem v kos pice. "Tepček, saj imaš samo eno!" reče in me z ovojnico po glavi. "Ops!" "Ne pozabi na ključe!" reče in se nasmehne. "Brez skrbi, danes bom s tabo....s fanti se dobimo jutri..." rečem in doknčam pico. "Vem..vem..." odgovori in me potrplja po rami. "Ne....saj ne misliš....ni govora!" rečem, ko se mi končno posveti. "Pojdi! Zmujaš že sedem minut!" reče in pogleda na uro. Pograbim ključe in sedem v BMW. Vžgem avto in se kolikor se da hitro odpeljem do letališča. Na glavo si poveznem kapuco in stopim ven. Roke sem zatlačil v žep in se prestopal po pločniku...

EMILY
Kovček sem povlekla za sabo in gledala ljudi. "Presneto, zakaj ravno zdaj nimam mobilca!" se razjezim in brcnem kamen. "Na, pokliči.." reče nek fant in pristopi k meni. V roke mi potisne telefon in pokaže, kam vtipkam. Počasi sem tipkala in končno se mi je javil stric. "Hej stric!" "Živijo Emily! Si že tukaj?" reče in se odkašlja. "Ja, sem prispela!" "Lepo! Prišel te bo iskat moj sin...Niall. Še vedno čakaš?" "Čakam....kdo? Niall? Ok, bom pogledala.....adijo!" rečem nazaj. "Adijo!" Prekinem in telefon potisnem v roke. "Ai ti....Emely?" vpraša ta fant. "Ja pravzaprav res.. In kdo si ti?" Ni mi bilo jasno, od kod me pozna. "Sem Niall, tvoj bratranec!" reče in me objame. "Ne verjamem!" rečem in ga odrinem. Iz žepa potegne denarnico in mi pokaže vozniško dovoljenje. "Ops...my bad!" se hitro opravičim. Kovčke zneseva v avto in odpre mi vrata, da sedem. "Lahko jaz vozim??? Prosim, prosim, prosim???" vprašam in naredim puppy eyes. "Imaš dovoljenje?" "Aha!" "Potem pa lahko?" reče in se nasmehne....

Evo, tole je eden 'ta kratek'. Upam da vam je všeč!
23. januar 2013
u113639
u113639
neeext
23. januar 2013
uhuu všeč mi je next upam da se Niall ne bo preveč bal, ko bo Emily vozlahahaha
23. januar 2013
neeext
23. januar 2013
next+NOVA BRALKA
pa ful dobr pišeš kr pišeš pravilno slovnično kar mi je zelo všeč
in naj še ne pozamim prvi deli so res odlični ful kul
23. januar 2013
u57082
u57082
Nextt.Ful mi je ušeč. :*
26. januar 2013
u105674
u105674
Hejla! Torej, tole sporočilo boste našle na vseh mojih zgodbah. Namreč, odločila sem se, da napišem zgodbo in upam da jo boste brale. Torej, tukaj je link: http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-ff-behind-the-scenes/50157/ Hvala, če boste brale…
06. februar 2013
next+NOVA BRALKA
15. februar 2013
u101445
u101445
neeext+ nova bralka
16. februar 2013
next+ nova bralka

http://www.igre123.com/forum/tema/and-than.....(1d)/51623/
BO KDO BRAL (sory ker smetim)
04. marec 2013
nextt res ful zakon