Forum
u23475
u23475
нej . ѕeм αѕнley lαrα ^^

ιмαм вrαтα lιαмα αɴejα ιɴ мαмo вrιтɴey*
вrαт-

мαмα-

мoj oče je вιl ѕloveɴec мαмα pα αмerιčαɴĸα^^.
oče мι je prred ɴeĸαj leтι υмrl zαтo ѕмo ѕe z мαмo preѕelιlι v ɴew yoυrĸ^^.
pα še ɴeĸαj o мeɴι - ѕтαrα ѕeм 17 leт ιɴ ιмαм ɴαjвoljšo prιjαтeljιco eммo*
ema-

ɴerαzdrυžljιvι ѕvα že od 1 rαzredα. ɴιмαм še ғαɴтα vedαr ѕeм мočɴo zαljυвljeɴα.. ɴeĸeɢα dɴe ѕeм ѕe z вrαтoм odprαvιlα v ɴαĸυpovαlɴo ѕredιšče , v eɴι ιzмed тrɢovιɴ ѕeм zαɢledαlα мojo ѕιмpαтιjo --< jαcĸα^^.
jack-

тαĸoj ѕeм ѕe odločιlα dα ɢreм тočɴo тjα ĸjer je oɴ.. še predeɴ ѕeм ɢα нodelα pozdrαvιтι ѕeм ɢα vιdelα ĸαĸo ѕтrαѕтɴo ѕe oвjeмα z eɴo pυɴce..žαloѕтɴo ѕeм ѕe oвrɴιɴ odšlα..ĸαrɴαeɴĸrαт je ɴeĸdo zαĸrčαl - αѕн* počαĸαj.....
ɴeхт?
02. maj 2012
next
03. maj 2012
u23475
u23475
reč se prijatlcam nj dajo next plis.
03. maj 2012
next
03. maj 2012
u40031
u40031
next =)
03. maj 2012
u23475
u23475
... bil je Jack..... samo pogledala sem ga nato pa nadeljevala pot... prijel me je za roko in rekel '' kaj se dogaja s teboj'..pogledala sem ga z najgršim pogledom in rekla ...ljubezen me daje...pogledal me je in rekel'' potem nimama kaj skupaj iskati'.
žalostna sem se obrnila in odšla.... celo pot sem jokala , tako da je bilo moj bratu Liamu bed.... ko sem prišla domou sm dobila sms na njem pa je pisal - I LOVE YOU,
podpis pa - skriti oboževalec...

bila sem še dokaj vesela ...nikoli neweš lahko da je to moja nova ljubezen..
odpisala sem tu - '' hej , kdo si... am če ti je kej do mene pridi jutri ob 4 pred igrišče Neweir Streer, love ..'' čez nekj minutt sem dobila odgovor '' JASNO DA ^^''
..takoj zatem se poklicala Emmo... povedela sem ji vse kar je bilo možno o današnjem dnevu...potem pa sva se odslovile ... sploh nisem imela apetita...takoj sem se pobrala v posteljo...

next day-
ura je bila 6.00. oblekla sem se in namejkapala..

ko sem prišla v šolo , sem kot vedno pritekla k Emmi..
objeli sva se... mimo je prišel Jack in se mi nasmehnil...obrnila sem se stran...a v srcu sem čutila toplino...
šolske ure so počasi minevale...po šoli sva se jas,emma in Liam odpravili v Meka^^

do 3 smo bili tam , zabavali smo se če iskreno povem..potem pa sem stekla domov...Ema in Liam pa sta odšla v knjižnico...
ko sem prišla domov sem najprej nahranila psička Maxa ^^.

potem sem se oblekla-

ko sem prišla na igrišče sem zagledala .......

next'?
03. maj 2012
u40031
u40031
next!!!!nextnextnextnextnextnext!!!
03. maj 2012
u23475
u23475
ok next za Iso ^^
...............................................
bil je Jack^^.v rokah je držal rožo...
ko sem prišla do njega me je samo pogledal in rekel ..
J- da..jas te ljubim..
A- k-a-a-a-a-aj '...ampak...
J- ja res te... in zaljubljen sem vate že več let...tega imam ...
A- ampk,,,jas tudi tebe..
J- ...woow.. hah...okej... z tole rožo se ti oproščam za tist v trgovini..
A- je že prau^^
J- okj...A BI BLA MOJA PUNCA '''
A- h....h....h...
J- ja'
A- jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ^^ lubim te < 33
J- tudi jas tebe..

prijel me je za roko, me objel in dal poljub-

dolgo sva se poljubljala ..potem pa je prišla mimo ema.. cela vznemirjena je začela kričati - YES YES YES...aha aha to mi deli.. moja BFF ma fanta ^^ ka si ja noor.
začela sem se samo smejati in odšla do nje..objeli sva se..in nauho mi je šepnila - ta je pravi zate...
pogledala sem jo in ji pomežiknila.. ko sem se odpravljala domov z Emmo in Jackom je Liam pritekel do mene in mi rekel - moram ti povedati nekaj groznega....
začelo mi je biti srce kot boben.... kaj bi se lahko zgodilo..stekla sem za njim..
doma pa ....ŠOOOK ^^ -.-'

next'
03. maj 2012
Next!!
04. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg