Forum
Hellow,sm nova na forumu in se želim preizkusiti v pisanju zgodbice,če ne bo šlo bom odnehala!
Osebe: Pia (14 let) -glavna oseba
Simpatija: Marcel (14 let) Max&Lori-bratec (9) in sestrica (4) BFF: Dalila&Brina (14 let)
''Pia,Max'' se je iz kuhinje drla mami.''ja mami?'' sem se zadrla zravn pa slišala tudi Max-a.''Pokonci srčka,prvi šolski dan je'.'' Oh ne...prvi šolski dan 9 razreda v novem mestu.To mesto se je imenovalo Ljubljana.Prej smo živeli v Monaku.Zelo me je strah da me ne bodo sprejeli.Ups,nič nism povedala o sebi in družini.Sem Pia stara 14 let.Imam mamo Nicole,očka Leona bratca Max-a in sestrico Lori.Imam veliko prijateljev,no imela sem jih v Monaku.Za zdaj nimam (še) nobene.Nisem bila še zaljubljena in tudi nočem biti,ker vem,da to zelo boli saj je imela tak problem moja najboljša prijateljica Manuella.''Pia,Max!Zajtrk je na mizi!!'' se je spet drla mami.''Že greva'' sva z Max-om zavpila nazaj in stekla s sobe.''Komaj čakata novo šolo in prijatelje?'' je vprašala mami jaz pa sem zmajala z glavo in rekla: ''ne,strah me je!'' pogledala sem Max-a,ki je rekel: ''Jaz se tudi bojim.Najbolj žaljenja in podobno.'' Mami naju je pogledala in se zasmejala.''Sta pripravljena?'' naju je vprašala in Lori dvignila s stolčka.''Sva'' odgovorila sva ji in odšla ven.Do šole smo imeli 15 minut,lahko bi šla peš vendar je mami morala pelati v vrtec tudi Lori zato smo odšli z avtom.''Srečno,ljubčka'' je rekla mami in nama pomahala.''Si pripravljen,Maxi?'' sem vprašala bratca in ga prijela za roko.''Mislim,da sem'' je zagodrnjal nazaj in me držal za roko.Pred šolo je bilo veliko otrok in učiteljice so klicale učence...next?
09. november 2011
next
14. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg