Forum
Jaz bom tukaj pisala o punci ki se ji je življenje postavilo na glavo.Sam bi pisala še z nekom tkoda če ti je všeč...

>>I want you to rock me, rock me, rock me yeah...<< sem poslušala na mojem ipodu, pesem svojih pet najljupših fantov, Harrya, Zayna, Nialla, Liama in Louisa. Med temi je meni osebno najbolj luškan Harry. Le poglej njegov nasmeh. Takoj te očara!

>>Rose večerja!<< je zaklicala moja mami. Prišla sem po stopnicah in spotoma svoj ipod odložila na omarico na hodniku. Moj oči je že sedel za mizo in jedel jajca na oko.>>Nekaj se moramo pomeniti<< je oznanil oči s polnimi usti. Vsedla sem se na stol in prijela vilico.>>Ja?<< sem rekla. >>Z mami sva se odločila za potovanje ob najini obletnici. Šla bova v Afriko in tam ostala za 2 tedna<<. >>In kje bom jaz sem?<< pogledala vprašljivo in z vilice pojedla jajce.>>Z Sonyino mami sva se zmenili da dva tedna stanuješ pri njih.<< Sem prav slišala? Dva tedna pri svoji BFF?
Objela sem mami in stekla v sobo pokicat Sonyo pa sploh še večerje nisem pojedla.

Next?
Sej naslednič bo bolj dolg.

Jaz

Sonya

mami

oči

30. julij 2013
u145567
u145567
Next
30. julij 2013
S-sonya J-jaz

J-Sonya, si že slišala veselo novico?
S-Katero?
J- Da pridem za dva tedna k tebi!
S-Ja mami mi je pravkal povedala. Kaj ni to super?
J-Ja. Zdaj pa grem pakirat ker pridem že čez dva dni.Se vidiva v šoli!
S-Adijo!

Po pogovoru sem vse spakirala.Spakirala sem zelo veliko stvari saj s Sonyo radi hodiva na zabave.Ko sem spakirala sem se oblekla v kopalke in skočila v naš bazen. Malo sem plavala nato pa sem se vlegla na blazino in razmišljala kaj vse bi lahko počeli pri Sonyi. Res komaj čakam. Kmalu je postala popolna tema zato sem skočila iz bazena in odšla v kopalnico si umila zobe, se stuširala in nato odšla v posteljo ter v trenutku zaspala.

Zjutraj sem se zbudila ob 6.oo tako kot po navadi. Šla sem v kopalnico in se uredila tako:

obleka
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGqBUTplKddPtOUdxKDiROhWvWuN3BJQlmPkTA8-PQUweM7QLbwQ[/img]
make up

sandali

Vzela sem še torbo se poslovila od staršev in odšla v šolo.
30. julij 2013
next pride pozneje.
aja, potrebujem vsaj 4 nexte!
30. julij 2013
next. ;*
30. julij 2013
neeeext
30. julij 2013
neext!
30. julij 2013
še en next!
30. julij 2013
u100166
u100166
next
30. julij 2013
S kolesom sem se peljala do šole vsa zasanjana. Ko sem prišla do šole sem že od daleč zagledala Sonyo. Prišla sem do nje nekaj časa sva se pogovarjale povsem vsakdanje reči ko naju je zmotil zvonec. Odšli sva v razred.
Po koncu šole sem se poslovila od Sonye in si zaželela sladoleda zato sem odšla v slaščičarno da si kupim enega. Pojedla sem ga na klopci nato pa sem na cesti zaslišala grozno hrupen trk.Že v istem trenutku je tja prišla policija. Prišla sem bližje in videla mrtvega človeka in na cesti polno krvi zato sem omedlela.
Zbudila sem se na neznani postelji a sem hitro ugotovila da sem v kliničnem centru.
Zaslišala sem mamin glas.>>Srček moj si v redu?<< me je vprašala jaz pa sem se vsedla in si pomela oči.>>Ja,<< sem.Mami se je po mojem odgovoru pomirila.

Čez nekaj časa medtem ko sva se z mami pogovarjale kako sem omedlela je prišel zdravnik in rekel da me lahko odpeljejo domov. Vsa presrečna sem vstala.
30. julij 2013
next da Maaseek!
30. julij 2013
u100166
u100166
next
30. julij 2013
oh seveda...in ker sm tok nesramna bom počakala na 5 nextou.

Prosim mal oglašujte okol jz se bom pa potrudla za vs.
30. julij 2013
ha ha
30. julij 2013
nexxxxxxxxxxxxxtttttttttt
30. julij 2013
še tri nexti
30. julij 2013
nexxxtt
30. julij 2013
a bi kera brala?
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=58997 Pravjo da je dobra zgodbica.
30. julij 2013
resno? pravjo?
fantastična je!!!!
30. julij 2013
no pretiravat pa ne.
30. julij 2013
u127247
u127247
NEXT!
30. julij 2013
u145567
u145567
next
30. julij 2013
next pride kmalu
30. julij 2013
ewo nextič.
________________________________________________________________________________

Hitro sem se preoblekla iz pižame v oblačila, ki mi jih je prinesla moja mama. "Ljubica kar počasi nikamor se ti ne mudi." mi je rekla in se mi smejala. "Ja se mi mami domov moram. Tako sovražim bolnišnice." sem rekla hitro in že pospravljala svoje stvari.

Mama me je odpeljala domov in mi pripravila mojo najljubšo jed špagete s sirom.

Kmalu je prišel še oče in se mi pridružil pri kosilu. "Si vredu ljubica? slišal sem, da si omedlela." "Ja vredu sem očka." sem rekla in nasmehnil se je med tem, ko si je v usta že tlačil špagete. Verjetno še nikoli nisem videla nikogar, ki je s tako strastjo.

Ko smo pojedli sem šla v sobo in se odločila, da do konca pripravim s tvari, kajti samo še jutri potem pa grem k Sonyi za cela 2 tedna. Komaj čakam. Pripravljala sem stvari, ko je v mojo sobo stopila mama "Rose razmišljala sem, da bi bilo mogoče bolje če jutri še ostaneš doma." "Ampak mami..." "Nič mami jutri boš doma in pika. Če ne boš ugovarjala greš lahko k Sonyi že jutri zvečer. Sem že govorila z njeno mamo." "Okay prav se strinjam!" sem rekla navdušeno. No ja ne zgodi se vsakumor, da ga mama prosi, da ne gre v šolo v zameno pa še dobi en dan bivanja pri najboljši prijateljici več.

Postajala sem utrujena zato sem si na računalniku prižgala filem Dear John, vedno znova jočem ob tem filmu.

Ko se je filem končal sem s solzami v očeh in nasmehom na obrazu odšla v kopalnico in se stuširala. Ravno, ko sem stopila izpod tuša mi je zazvonil telefon klicala me je Sonya. verjetno je že izvedela, da že jutri zvečer pridem k njej.
(Jaz=J, Sonya=S)

J: "Hey!"
S: "Hey" Sem slišala, da k meni prideš že jutri.KAKO TI JE TO USPELO?"
J: Zasmejala sme se "Mami mi je sama ponudila to v zameno, da jutri ne grem v šolo."
S: "A tako? No ja jutri te bom pogrešala ampak saj se vidiva zvečer."
J: "Ja se vidiva, Lahko noč."
S: "Nočko."

Prekinila sem in odšla v spodnje nadstropje in sicer v kuhinjo. Vzela sem kruh in nutello in si pripravila večerjo.

Nevem zakaj ampak bila sem utrujena, ko sem pojedla sem šla nazaj v svojo sobo in se odpravila spat čeprav je bila ura šele osem zvečer. No ja jutri bo dolg dan potem pa kratka noč saj bom že pri Sonyi. Komaj čakam.

________________________________________________________________________________

next?
mnenj?

všeč.?
30. julij 2013
u127247
u127247
next? SEVEDA
mnenje? SUPER, KRASNO
všeč? JA!!!!!!!!!!
30. julij 2013
zdej pa najmanj 7 nextov še za nadaljevanje...
30. julij 2013
next
30. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg