Forum
Žiujo;* napisala bom svojo prvo zgodbico, upam da vam bo ušeč! imena so izmišljena! ;D

Moje ime je Jenifer, ampak usi me kličejo Jenni;* imam najboljšo prjatlco Gabrielo njen uzdevem je gabi;* skušaj sva nerazdružljivi! Imam mlajšo sestrico Jessico;* stara je 6 let in ima zelo bujno domišlijo in to mi je pri nej najbolj ušeč! Moja mama je umetnica, očka pa slikar. Z Jessico velkokrat slišiva zgodbo kako sta se spoznala in jo obe naravnost obožujeva! Moja družina in jaz živimo v Londonu kjer imamo svojo hišo, meni je ušeč
Next?:*
16. december 2011
nnnnneeexxxtttyyyy
16. december 2011
Jenni, Jenni slišim Jesico ki teka do moje sobe;* use naj boljše za rojstni dan;* me objame in mi da poljubček;* izvoli še darilo! Hvala jessica;* kamalu prideta v sobo tudi očka in mama, Jenni use najboljše! od mame in očka dobim poljubček na vsako stran ^^ Spodaj te čaka darilo,mi reče mama;* preden dokonča stavek že odhitim po stopnica navzdol! mjaw mjaw slišim ko stopim z zadnje stopnice navzdol pred sabo zagledam majhno muco;* takoj jo primem v naročje in že prede! joj kako je srčkana! reče mami in očku in ju objamem! Očka reče samo da ti je ušeč ljubica ;D Mucek tebi bo ime bety;* in odidem v svojo sobo! kamlu dobim mesič od Gaby;* na sms piše: Jenni use najbolše;* radatemam;* vedi da si najboljša prijetelica na svet;* zelo sm se razveselila njenega sporočila! odidem v svojo kopalnico kjer si lase spnem v figo in skočim pod tuš! ko se stušeram si umijem obraz. usedem se za toaletno mizico in si razčešem svoje dolge svtlo rjave lase;* naličim se malo pudra,maskare na nesem na trpalnice. saj mi maskara bolj lepo poudari moje modre oči;* uzamem kodralnik in si skodram lase! stopim do omare in si oblečem oblekco katero sem dobila od tete Fione;* obujem si balerinke in odkorakam na zajtrk. za zajtrk so bile moje najljubše palačinke! *__* zraven popijem še pomaranči sok in kar na enkrat pri vratih zazvoni. Odidem to vrat in tam zagledam...
Next? ;*
16. december 2011
..........................................................
16. december 2011
;* nej kdo Nexta!
16. december 2011
jst sm
16. december 2011
mislim pač nej kdo napiše Next hvala prva si k bere
16. december 2011
lohk rečm še frendi d dobr pišš: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
16. december 2011
nerabš sej je uredu;* še 1x hvala k sej ti bereš;* rada te mam
16. december 2011
dej natipki npreeeej: NEXT NEXT NEXT
16. december 2011
sam za tebe;* !
16. december 2011
... pred vrati sm zagledala teto fiono;* Teta fiona:* ji rečem in jo objamem. Ooo vidim da nosiš oblekco ki sm ti jo podarila;* Danes je pravi dan za njo, ji rečem. Aja Jenni use najboljše;* Darilo dobiš kasneje. Hvala teta Fiona;* Fiona, se iz kuhinje zadere mama in jo priteče pozdravit. kaj pa ti tukaj jo upraša. Mislila sem če bi lahko 2 tedna preživela pri vas ker mi je v new yorku zelo dol čas-.- Seveda ji reče mama. Kje je pa moja mala nagajivka jessica? Tukaj sem in ji skoči v objem;*
Js odidem v sobo*. Kmalu zatem nekdo potrka na vrata. Naprej se zaderem! Bila je teta Fiona:* Jenni:* v tej škatlici je ogrlica ki je meni vedno prinašala srečo, želim si da jo sedaj nosiš ti. Odpri jo mi reče*. Notri sem videla siliko tete Fione. Reče mi to se jaz in tukaj je še prostor za eno sliko, ta prostor je za tvojo sliko;* Vedno kadar rabiš pomoč si žalostna ali karkoli jo odpri in se spomni name;* in vrjemi prinašala ti bo srečo*. Hvala res hvala teta;* pridi pojdima k jessici imam idejo. jessica,jessica se dere teta Fiona;* pridi idejo mam! Jessica vesela priteče in upraša kakšno. Teta Fiona:* reče...
Neext? ;*
16. december 2011
NEXT!!!!!!!!!!!
16. december 2011
Hvala tut teb k bereš;*
16. december 2011
nzk ♥
16. december 2011
plooooosm next
16. december 2011
u66581
u66581