Forum
u87361
u87361
Živjo,
odločila sem se, da napišem zgodbico z naslovom Life in Ireland. Upam, da jo boste brali in da vam bo všeč.

''Gemma!'' me je že spet poklicala moja najboljša prijateljica Maggie. Sem Gemma Rink. Skupaj s starši in s starejšim bratom, po imenu Dominic živim v Ameriki, natančneje v New Yorku. Prav sedaj se s svojo najboljšo prijateljico Maggie Smith odpravljam po nakupih. ''Gemma, pridi!'' mi je rekla Maggie, medtem ko sem si obuvala čevlje. ''Saj že grem, saj že grem!'' sem ji odvrnila. Ko sem si obula čevlje, sva šli z Maggie do nakupovalnega centra, ki ni daleč od Maggiene hiše. Med potjo, sem Maggie vprašala: ''se že veseliš nakupov?'' ''seveda. Kaj pa ti?'' me je vprašala Maggie. ''da, zelo se že veselim!'' sem ji odvrnila. Potem, pa sva že prišli do nakupovalnega centra. Najprej sva šli v trgovino s čevlji. Tam sem videla čevlje, ki so mi bili zelo všeč. Takoj sem si jih kupila. ''So ti res tako zelo všeč?'' me je vprašala Maggie in jaz sem ji odgovorila: ''seveda! Ali tebi niso?'' ''so. Kam greva zdaj?'' me je vprašala Maggie. ''Bi šla v trgovino z oblačili?'' sem vprašala Maggie in odgovorila mi je: ''da, lahko greva v trgovino z oblačili.'' Ko sva prišli v trgovino z oblačili, je Maggie videla neko poletno obleko, ki ji je bila zelo všeč. Ko sem opazila, da je Maggie res všeč tista obleka, sem iz svoje torbice vzela denarnico in rekla sem ji: ''Maggie, kupila ti bom obleko'' ''res? Hvala! Ampak si jo lahko sama kupim.'' mi je takoj rekla Maggie. ''Ne, ne! Jaz ti jo bom kupila'' sem ji odvrnila in Maggie mi je vsa navušena rekla: ''Hvala, Gemma!'' Potem, pa sem vzela obleko in šli sva do blagajne. Tam sem plačala Maggieno novo obleko.

Maggie:

26. maj 2012
next! fułł dobr!
27. maj 2012
u59458
u59458
next
27. maj 2012
u87361
u87361
Ko sem Maggie plačala obleko, sva šli v trgovino z modnimi dodatki. Tam sem zagledala prečudovita sončna očala, z rdečim okvirjem. Takoj sem si jih nadela in Maggie mi je rekla: ''zelo ti pristojijo!'' ''hvala'' sem ji odgovorila. Kmalu zatem, je Maggie zagledala svilen šal, ki je bil v odtenkih modre barve. ''Mislim, da bo tudi tebi šal zelo pristajal,'' sem rekla Maggie in takoj mi je odvrnila: ''misliš, Gemma. Odločila sem se, da si šal kupim.'' ''Pametna odločitev'' sem rekla Maggie in Maggie se mi je nasmehnila. Potem, pa sem vzela sončna očala, Maggie je vzela šal in in šli sva do blagajne. Tam sva plačali svoje stvari (jaz sončna očala, Maggie pa šal). Ko sva odhajali iz trgovine, sem zagledala tisto nesramno, zoprno sošolko Alisson. ''Grdobi sta se odpravili po nakupih!'' je takoj vsa 'ponosna' rekla Alisson in jaz sem ji takoj zabrusila: ''si že slišala, da ima vsak človek ime?!Ne bi rekla.'' Potem pa je bila Alisson kar tiho, saj ni vedela kaj bi nama rekla. Kmalu zatem, sva šli z Maggie po sladoled v slaščičarno, ki je bila v nakupovalnem centru. Maggie je takoj vzela denarnico in plačala je najina sladoleda. ''Maggie, saj bi lahko jaz plačala sladoleda.'' sem ji takoj rekla in Maggie mi je odgovorila: ''vem, ampak sladoleda sem plačala, ker si moja najboljša prijateljica in ker si mi ti že kupila obleko''. ''Hvala'' sem ji odgovorila.

27. maj 2012
next
27. maj 2012
u47197
u47197
Neext
27. maj 2012
next!
27. maj 2012
neext
27. maj 2012
u59458
u59458
next
27. maj 2012
nexttt...pa sori če motim sam a bi brale tut moio... http://www.igre123.com/forum/tema/s-s/34615/ pa next ...itaq
27. maj 2012
u83973
u83973
neeeeext!!
27. maj 2012
next sm jo prebrala kulska
27. maj 2012
u87361
u87361
Medtem ko sva jedli vsaka svoj sladoled, mi je Maggie rekla: ''če želiš, greva lahko zdaj v trgovino z ličili,'' ''ja!'' sem ji vsa navdušena odgovorila. Ko sva vsaka svoj sladoled pojedli, sva šli v trgovino z ličili. Tam sem zagledala zelo lepa ličila. Vzela sem jih in šla sem na blagajno. Tam sem jih plačala. Ko sem jih plačala, sva šli z Maggie proti mojemu domu. Medtem ko sva hodili do mojega doma sem Maggie vprašala: ''kako si se imela?'' ''odlično. Pa ti?'' mi je odvrnila Maggie in jaz sem ji rekla: ''tudi jaz sem se imela odlično''. Kmalu zatem, sem pogledala na uro. Ura je bila že 16.00. Ko sva prišli domov, je bil doma že moj starejši brat Dominic. Dominic je samo eno leto starejši od mene. ''Živjo'' sva ga z Maggie pozdravili in Dominic naju je vprašal: ''Živjo! Zakaj imata pa toliko vreč?'' ''Ker sva šli po nakupih.'' sem mu odgovorila. ''In, kako sta?'' je Dominic vprašal Maggie in mene in Maggie mu je odgovorila: ''dobro, pa ti?'' ''odlično sem'' nama je odgovoril Dominic. ''Kaj bomo počeli?'' sem vprašala Maggie in Dominica. ''Lahko bi gledali film!'' je predlagal Dominic. ''Res je!'' je vsa navdušena odvrnila Maggie in jaz sem jima rekla: ''lahko gledamo film Uročena Ella'' sem predlagala in Dominic se je takoj 'pritoževal': ''joj! Vedno izbereš tako čudne filme. Kaj pa, če bi gledali kakšno grozljivko!'' ''Ne!'' sva naenkrat rekli z Maggie. Potem pa je Maggie predlagala, da gledamo film Harry Potter, Dominic in jaz sva se strinjala.

27. maj 2012
next
27. maj 2012
u47197
u47197
Neext
27. maj 2012
u59458
u59458
vauu next
27. maj 2012
u59458
u59458
sam neki me zanima ka je bla maggie zaljublena v dominica al kaj?
27. maj 2012
u87361
u87361
Ne, Maggie je najboljša prijateljica od Gemme
27. maj 2012
neextt
P.S:ful je dobr ;*
27. maj 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
i love
27. maj 2012
nexti
27. maj 2012
Nekšt
27. maj 2012
neeext!!!
27. maj 2012
u87361
u87361
Film je trajal eno uro in pol. Ko je bilo konec filma, sta domov prišla mama in oče. Pozdravili smo ju, potem pa smo se malo pogovarjali. Čez pol ure, sva se z Maggie poslovili in potem je Maggie odšla je domov. Kmalu zatem, pa je oče Dominicu in meni rekel: ''imam novico, ki mislim, da vama ne bo všeč, a vama moram povedati; čez štiri dni, se bomo preselili vsi štirje na Irsko.'' ''Zakaj?!'' sem vsa žalostna vprašala in mama mi je odgovorila: ''s tvojim očetom sva na Irskem našla odlično službo.'' Ko sem izvedela, da se bomo preselili na Irsko, sem bila zelo žalostna in odhitela sem v sobo. ''Gemma, počakaj!'' sem slišala mamo. Pomislila sem, da ne bom nikoli več videla Maggie in začela sem se jokati. Jokala sem in jokala. Ko sem se pomirila, sem si obrisala solze in šla sem v dnevno sobo. ''Saj te razumem, ampak prav na Irskem sva s tvojim očetom našla službo,'' mi je rekla mama in jaz sem ji pokimala. ''Si jezna na naju s tvojo mamo?'' me je vprašal oče in jaz sem mu odgovorila: ''ne, nisem jezna. Ko sem šla v sobo, sem bila samo žalostna.'' ''Je že v redu,'' mi je rekel oče.
28. maj 2012
next kok sad
28. maj 2012
u47197
u47197
Neext
28. maj 2012
omfg kok sad, nekšt
28. maj 2012
next
hudo res dobro
kej bo pol
hitr
28. maj 2012
u59458
u59458
next next next next zdejpa next
29. maj 2012
u87361
u87361
vem, da je mal sad, sam sej bojo drugi nexti bol veseli!
29. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg