Forum
Hey.Sem Kally. Stara sem 19 let in letos se odpotovala v Nemčijo(Munchen) na Glasbeno akademijo.Bom začela kratek uvod:

Bila je nedelja, dan pred odhodom v Nemčijo. Odšla bom sama na vlak. Nemčije se zelooo veselim saj tam dela moj stric(mama je iz Nemčije) Ben(Alarem za kobro 11). Seveda pa se veselim tudi Semira saj je poleg Bena prav tako zabaven. Bila je ura 20:00 in pakirala sem stvari. Ta majica,te hlače,in še ta majca,in še te hlače....aja in še ta maskara , šminka....BREZ TEGA NE GRE. Zjutraj sem se zbudila ob 6h. Poklicala se Emilly saj gre prav tako na isto akademijo. Nisem hotela iti sama. Skupaj sva šli na vlak in si pripovedovali o akademiji. Emilly je zanimalo vse o Benu in o Semirju. Povedala sem ji vse kar vem . Prispeli sva in najprej iskali hotel, IN GLEJ našli sva ga. Gledala sem gor in se zaletela v enega čednega fanta. Rekel je "OPROSTI". Bil je slovenec. Predstavil se mi je. Bil je Alex. Še jaz sem povedala ime. Potem sva odšli v zadnje 14 nadstropje. Najeli sva sobo 1220b. Vse sva uredili in šli ven na prijave na akademijo. Dali so naju v razred 1k. Ker smo šli prej domol sem se odločila iti na policijo hitre vožnje na avtocesti. Ko sem zagledala Bena sem ga objela. Sledil je še Semir. Malo smo se pogovarjali in Ben mi je rekel da ga je negdo skoraj ubil in no nasrečo ga ni. Odšle smo v mesto in spet sem videla tistega Alexa. Pozdravil me je in tokrat vprašal za telefonsko. Nato pa je kar naenkra........

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. december 2014
Če hočeš da kaj popravim napiši.
Nadaljujem z 4 next
28. december 2014
neeext
28. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg