Forum
Hej
Tule pišem novo zgodbico o one direction. Vem da je takih že velik sam ta nebo ista...
Upam da vam bo ušeč
*****************************************************************************************************************************
Hojla. Sem Sarah Jones in živim v Ameriki, natančneje v Chicagu. Stara sem 17 ampak čez 14 dni bom 18. Ko bom 18 si želim iti v New York k bratu kjer bom odšla na Brodway...upam Hodim v igralsko srednjo šolo in prejšnji mesec sem naredila izpit za avto. Jeeeej! Tako da se lahko zdaj peljem že kar sama v svojem novem avtu. Trenutno živim z mamo in očimom če temu lahko tako rečem. Očeta ne poznam saj je odšel, ko je mama zanosila z mano. Kmalu za tem pa si je našla novega moža in dobila sem mlajšo sestrico. Ime ji je Holly. Pravijo ji da je prikupna, jaz pa temu ne bi rekla tako, saj je zeeeelo tečna. Stara je 7 let in obiskuje 2 razred v osonvni šoli. Jaz obožujem glasbo, petje, igranje na kitaro in klavir. Glasba je moje življenje...brez nje nevem kako bi živela. Ob njej se sprostim in uživam. Noben me še ni slišal peti razen moje družine in prijatelice iz otroštva. Ko je bila stara 15 se je odselila na drug konec sveta. Pred tem smo bile ne razdružljive, zdaj pa je že dolgo nisem videla več. Zelo jo pogrešam čeprou je minilo že veliko let. Zmeraj mi je stala ob strani. Ravno odšla je takrat ko sem jo potrebovala najbolj in sicer takrat, ko sem se razšla s svojim fantom. Ime mu je bilo Alex. Prevaral me je z mojo sošolko, ki jo sovražim zeeeelo. Morala sem ga pustiti saj mi je strl srce. Takrat mi je pomagal moj brat, a se je kmalu zatem preselil in nisem se mogla upreti tej bolečini. Vsak dan sem naredila par rezov. Pomagalo je. Potem pa me je enkrat videla mama in mi to preprečila. Skoraj bi umrla ampak tisti čas sem se sovražila. Zdaj sem nova oseba. Moja mami je zbolela za rakom in zdaj jaz skrbim zanjo.Ime ji je Clara. Brata zelo pogrešam saj ga vidim enkrat na leto. Ime mu je John. Je directioner. Sploh nevem ker bend je to, če sploh je to bend...uglavnem mene ne zanimajo. Je kar lep a zaenkrat še nima punce oz. mi še ni povedal zanjo. Star je 20 in po poklicu je preiskovalec FBI. Vse ve o meni. Res nevem zakaj se je preselill. Velikokrat se o tem sprašujem. To je bilo nekaj o meni.

Spet me je zbudila budilka. Odšla sem dol in pripravila zajtrk. Jedla sem rogliček in pila kavo. Mama je prišla po stopnicah in si natočila kavo, ki je ostala od mene. Potem pa sem se pripravila za šolo, ter odpeljala Holly v šolo. V šoli je bilo spet brezveze kot ponavadi. Doma naju je čakalo kosilo. Končno nekaj kar imam rada. ŠPAGETTIII njam !! Z sošolko Jane smo se zmenile da greva danes po šoli v shopping. Po kosilu sem upala na najboljše in sicer da bi mi mama izpolnila to željo. Zgodilo se je obratno. Mama in očim sta se danes zmenila da greta na večerjo sepravi da varstvo tečnobe pripada meni. Kr neki. Kako naj grem zdaj v shopping z Jane, sabo je ne moreva uzeti. Kajti to sem enkrat že probala. Bilo je enako kot zdaj skupaj sva se odpravili v shopping.
Saj vete kako je to ko se ženska (punca) odpravi v shopping tam bedi ure in ure. Ta tečnoba pa mi je težila in težila da ni tukaj nič pametnega za njo in da greva raje v kakšno trgovino z igračami. HALOOOOO kaj je tej babi ta trgovina je najjača EVER!!!! Začela je kričati in spravila me je v zadrego zato sem samo pobrala svoje stvari in se odpravila domov. Kaj je bilo potem od mojega shoppinga NIČ!!
No tako očitno ne bo šlo. Kaj pa če bi poklicala varuško?? To je dobra ideja. Usedla sem se za računalnik in začela iskati varuške tu naokoli. Poklicala sem prvo, drugo, tretjo, deseto (zadnjo) vse so imele že drugje varstvo. Zakaj se to mora dogajati meni?? To ni fer... Na misel mi pa je padla še ena ideja. V shopping v katerega smo namenjene je igralnica v katero lahko starši pustijo otroke da se igrajo med tem ko gredo starši po nakupih. Odločila sem se da bom naredila to. Pozvonilo je na vratih, odprla sem jih in zagledala Jane. Šla sem se preoblečt. Odpravile smo z mojim avtom. Ko smo se peljale me je zmotila ta tišina zato sem rekla Jane: ˝se ti ne zdi da je tuki tak tiho?˝ Jane se je obrnila nazaj ˝SARAH kaj nisi rekla da gre tvoja sestrica z nama?˝ OJOJJJ!! ˝Kako smo jo lahko pozabileeeee??˝ Obrnila sem kar sredi ceste in pohodila plin. ˝HOLLY˝ sem zakričala. Hvala bogu da je bila še doma. ˝Pridi gremo!!˝ usedli smo se v avto. Neboste verjeli!! ko smo se pripeljale...

Sarah:
https://thechive.files.wordpress.com/2013/01/cute-girls-10.jpg

Holly:
https://www.spwallpapers.com/var/albums/540x960/Cute%20and%20stylish%20little%20girls%20wallpapers%20540x960/Cute%20and%20stylish%20little%20girls%20wallpapers%20540x960%20%2802%29.jpg?m=1342261153
10. oktober 2013
neeeeeext
10. oktober 2013
u69203
u69203
Next!!!!
10. oktober 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2013
Nee
12. oktober 2013
*neeeeeext
12. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. oktober 2013
neeext tkoj
12. oktober 2013
u153650
u153650
Isabella je našla svojo izgubljeno sestro in izvedela,da je čarovnica.
V tem delu se bo morala spopasti z grozno izdajo.
Isabella želi spoznati svoje prave starše. Toda pred tem se jim zgodijo še številne dogodivščine. Med tem ugotovi tudi,da je ples njena skrivna strast. Toda ... za koga se bo odločila? Bo našla svoje starše? Bo lahko plesala?
Izveš,če odpreš 2 del zgodbe.
V zgodbi Vampirska pot boš izvedel/a vse.
http://www.igre123.com/forum/tema/vampirska-pot-(the-vampire-path)/61337/1

Vračam oglaševanje
(če še enkrat oglašuješ, ti uničim temo. to je samo za opozorilo, če nisi vedela - res bom to storila)
13. oktober 2013
nextttt
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
Hojla
Odločla sm se napisat next in ga posvetit " Pikachuuu* " in " wazuuup "

****************************************************************************************************************
Ko smo se pripeljale v shopping je najino upanje za igralnico umrlo. Kajti ta je bila zaprta. ˝JEEEEJ igralnica je zaprtaaaa!! Zdaj bom pa lahko šla z vama po trgovinah in vaju nadzorovala da se slučajno ne bi kera zatreskala v kakšnga fanta˝ je rekla Holly. ˝Kak lahko uporabiš tako butasto besedo in oz. zatreskana. Raje reč da ne bi kera zuabluzla al pa neki. kar kol sam ne besede zatreskana˝ sem rekla zelo zgroženo.
˝Prav˝ je rekla Holly in našobila ustnice.S Jane smo samo Holly grdo pogledale in se odpravile v New Yorker kateri je bil zraven zaprte igralnice. Ko smo v stopile so se že začele travme o katerih sem vam govorila v prejšnem nextu. Skos je tečnarila za spet uno butasto trgovino z igračami. mislim sej vem da sem bila js podobna njej sam tak grozna pa spet ne (se mi zdi). Jane je obljubila Holly da bo šla z njo v trgovino z igračami, jaz pa si bom šla izbirat obleko za maturanca. Preden sem vstopila v trgovino se mi je en tip zdel da je Alex. Skrila sem se za oblekami in upala da se bo obrnil da vidim če je res to on. Končno se je obrnil in... ne to ni bil Alex. Hvala bogu da ne ker se mi nebi dalo obadat še zdej z njim kot da nimam dost da je igralnica zaprta in mora Holly hoditi z nama po trgovinah. Gledala sm obleke in nisem videla nobene ki bi bila primerna za maturanca al pa bla sploh lepa in že sta prišli Holly in Jane nazaj. Tudi onedve sta si začeli ogledovati obleke in kar naenkrat je Holly zavpila na drugo stran trgovine ˝Sarah!! ta obleka je zlo lepa in lepo bi pristajala na tebi!˝. Res me je zanimalo kako ta obleka zgleda. Bila sem presenečena obleka je zgledala PREKRASNA!! probala sem jo in res je kot je Holly rekla pristajala mi je. Ne bi rada bila samoušečna ampak bila je FUUUUL lepa kupila sem jo in Holly obljubila da gremo zdaj še na pico ˝jeeeej hehhehe saj sem vedela da se tudi po nakupih splača iti heheheheh˝.Ravno ,ko smo dobile pice mi je zazvonil telefon. Oglasila sem se in slišala neznan glas...

Jane:
https://24.media.tumblr.com/tumblr_lyd89gbi9M1qcfb0ko1_500.jpg

Oblekca:
https://data2.whicdn.com/images/63585994/large.jpg
13. oktober 2013
next
13. oktober 2013
pa hvala pikica:**
13. oktober 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. oktober 2013
neeeeeeeext
13. oktober 2013
neeeeextttttt!!!!!!
13. oktober 2013
neeeeeeeeext!!!
14. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. oktober 2013
next
14. oktober 2013
u69203
u69203
Next!!!!
14. oktober 2013
Nexxxxxxxxt
nova bralka )
21. oktober 2013
Evo začela bom pisati spet novo zgodbico. Nextala bom ko bom lahko, ker mam dosti dela s šolo, ampak vseen jo bom pisala. Govorila bo o dekletu, ki je piflarka in se cele dneve uči, potem pa spozna fanta, ki ji spremeni življenje. Vsega torej ne bom raskrila, ampak boste več zvede že v prvem nextu, ki bo takoj ko bo bilo 7 nextov.
https://www.igre123.com/forum/tema/crazy-people/63116/
Bi pogledala usaj prosim?
23. oktober 2013
Hej
se opravičujem ker že dougo nism nextala ampak ni velik časa.Ta konc tedna bo verjetno next
23. oktober 2013
u153281
u153281
next
23. oktober 2013
nnext
26. oktober 2013
u69203
u69203
-мяš. ѕραяяσω
-____mr.jst____
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-Žan Rojc
-ѕαмσ zα ηנєgα♡
-ιt'ѕ mу lífє †
-вεʟıενε™
-ѕρσηgєвσв.™
-miss blue
-***Love Girl***
-нιρ нσρ мνα
-мrš.dιαмoɴd.*
-●Snoopy●
-✝ғαʟʟεп.αпɢεʟ✝
- ツ Dяαɢočαjɴα ツ
- ϟ ℓιкι ϟ
- ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄
-.✿ƒℓσωєя✿.
-✩ Pιкα¢нυ głrŁ
-cυтe мoɴѕтer :3
- ♥ Ina Bina ♥
-asya.m
-ᴍʀs.ᴄᴜᴛᴇ.ɢɪʀʟ♥
-Sтαявυcкѕ.*
-punkerca
-мяš. вєαυту
- ♥HAKUNA*MATATA♥
- ●мıκıe мøυše●
-Minč
-xxAFNAxx
-ℛση∂σ*
- love animals01
-patri <3
-riba fish
-RainbowSanselam
-chocolare cake
-silver0diamond
-<3Niall Horan<3
-
-
-
če zmanjka črtic jih pripiši to pošlji na najmanj 5 forumov da bomo zbrali podpise
12. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. november 2013
u153281
u153281
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeekštt!!!!!
13. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg