Forum
u159159
u159159
HEJ.MOJE IME JE ELIZABETH MCMAGIC. ZELO SEM VESELA, DRAGI DNEVNIK, DA LAHKO DELIM TO MOJO KRUTO ZGODBO S TABO.
BILA SEM NA POLETNIH POČITNICAH PRI MOJI SESTRIČNI SOPHIE. IN STARA JE 18, JAZ PA 16. ONA JE POLNOLETNA, SREČNICA ZATO JE LAHKO ODŠLA IZ SIROTIŠNICE (JA Z SOPHIE ŽIVIVA V SIROTIŠNICI NO, ONA NE VEČ). IN VČASIH ME PRIDE ISKAT. IN V GLAVNEM POLETNE POČITNICE PREŽIVIM PRI NJEJ. IN ONA OBOŽUJE 1D, JAZ PA GA SOVRAŽIM.
ELIZABETH MCMAGIC:

SOPHIA MCMAGIC:

17. december 2013
u159159
u159159
"JA!" JE VPILA SOPHIA DA SE JE KAR LESKETALO.
"KAJ SPET?" SEM ZAVZDIHNILA. "DOBILA SEM VSTOPNICE ZA KONCERT OD 1D!" JE VPILA!
"SUPER." SEM ZAMOMLJALA. SPET PARTY! SAMA DOMA! ČEPRAV SEM ODGOVOR 'JA' ŽE VEDELA SEM VPRAŠALA SOPHIO: "SAMA DOMA?"
"PA KAJ ŠE, ELA! Z MANO GREŠ!" JE RAJALA. ZASTAL MI JE DIH. 1D SEM SOVRAŽILA.
"VZEMI S SABO TVOJO BFF, ASHLEY. ALI FANTA, DAMIENA." ODKIMALA JE.
"ASHLEY NE MORE! K BABI IN DEDU GREJO! SI LAHKO MISLIŠ!? STARŠE JE NA KOLENIH PROSILA! IN RAVNO TEDAJ KO 1D ZBIRAJO 2 DEKLETI KI GRESTA Z NJIMI FOREVER!"
OMG. PEČENA SEM. NE MOREM Z SOPHIO POSLUŠATI CEL VEČER TRAPASTIH BEDNIH 1D.
IMELO ME JE DA BI RAZTRGALA VSTOPNICI. A SEM SE VSAJ TOLIKO KONTROLIRALA.
"V SUPERMARKET GREM. ČEZ 2 URI SE VRNEM. BI ŠLA Z MANO?" ODKIMALA SEM.
"PA MORAŠ ITI. SICER TI BOM SAMA IZBRALA PRELEPO OBLEKO." JE REKLA.
"PA IZBERI." OD KDAJ MI JE TAKO MALO MAR ZA OBLEKE? OH SAJ VSEENO. GRDA MORAM BITI.
~ČEZ 2 URI~
"DOMA SEM!" JE ZAVPILA SOPHIA IN PRIHITELA SEM DOL. NA MIZO JE VRGLA DVE KRASNI, LESKETAJOČI OBLEKICI. ENA JE BILA SVETLO ROŽNATA, MOJE VELIKOSTI S KRASNO PENTLJO DRUGA PA TURKIZNA, MALO VEČJA OD PRVE IN VSA LESKETEJOČA.
MOJA:

IN SOPHIJINA:

"TE BEBCI SI NE ZASLUŽIJO DA SE TAKO UREJAVA!" SEM JEZNO VPILA.
URA JE BILA POL 6. "ZAMUDILI BOVA!" SEM SE POŠALILA.
"SAJ NE BODO ZAVZELI KART V 1. VRSTI! REZERVIRANO IMAVA!" JE REKLA. O-M-G!
NEXT?
17. december 2013
u28319
u28319
Neeeeeeeext:3 Dober začetk:*
17. december 2013
u157426
u157426
NEXT PLIS
17. december 2013
u159159
u159159
JEJ BRALCE MAM! TENX
~KONCERT~
TEKLA SEM PO DVORANI DA BI ZASEDLA MESTO V ZADNJI VRSTI. A ME JE SOPHIA UJELA. NE SKRBI V PRVI VRSTI IMAVA ŽE REZERVIRANO," SE JE NASMEHNILA.
NI TO, SEM SI MISLILA, ZAVILA Z OČMI IN PUSTILA SOPHIO SAMO, DA JE KLEPETALA Z NJENO FRENDICO STEPHANIE.
NATO SEM STOPILA V ZAKOLISJE. VIDELA SEM FANTA, IMEL JE BLOND LASE IN SONČNA OČALA. BED, VIDELI SO ME! FANT:

ZARADI SOPHIE SEM VEDELA, DA JE TO NIAL ALI KDO ŽE... NO KAKORKOLI...
VIDEL ME JE, SNEL SONČNA OČALA IN ME GLEDAL, OČI SO SE MU BLEŠČALE.
STEKLA SEM STRAN IN TRČILA V GRUČO OBOŽEVALK.
"SE SLAČIJO?" "KAKO JE TAM?" "KDO JE TAM?" "KOGA SI VIDELA?"
PRERINILA SEM SE MIMO. BRB... AHA, TAM JE SOPHIA, ME ŽE KLIČE. KLOPNILA SEM SE NA STOL V PRVI VRSTI, ZRAVEN SOPHIE. LUČI SO SE UGASNILE IN ZAVESE ODPRLE, POKAZALO SE JE 5 POSTAV.
"EHM..." SPET JE NA ODRU GOVORIL TISTI PRA**C KI SEM GA VIDELA PREJ. GLEDAL ME JE NARAVNOST V OČI. ČEPRAV MI NI BIL VŠEČ, SEM ZARDELA.
"PREDEN ZAČNEMO KONCERT SI BOVA JAZ IN HARY IZBRALA DVE DEKLETI."
POGLEDALA SEM SOPHIO, KI JE KOT ZALJUBLJENA (ČEPRAV JE) BULJILA V HARYJA.
POGLEDAL JO JE IN JI POMEŽIKNIL. SOPHIA JE ZARDELA ŠE DVAKRAT BOLJ KOT JAZ ČEPRAV SE TO POD LUČMI SPLOH NI POZNALO. "HARY BO ZAČEL." JE REKEL NIAL IN ME ŠE EVDNO GLEDAL. ODMAKNILA SEM POZORNOST OD NJEGA IN ON JE STORIL ISTO.
HARY JE POKAZAL NA SOPHIO. "IZBRAL SEM TE."
JEJ KO SE VRNEM IZ KONCERTA, ALONE HOME! ČAKI? SHIT NIAL ZBIRA? ONE!
IZBRAL JE...
"TISTA TAM..."
NE MENE SAMO EN MENE...
"V PRVI VRSTI Z ROZA OBLEKCO."
IZBRAL JE.
"PRIDEŠ?"
MENE!! SHIT!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------A) MNENJE
B) KAJ MISLITE DA BO ELIZABETH STORILA?
C) NEXT?
17. december 2013
u28319
u28319
Neeext:3
17. december 2013
u159159
u159159
ŠE 4
17. december 2013
next
17. december 2013
u159159
u159159
3
17. december 2013
Next
18. december 2013
u159159
u159159
2
20. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. januar 2014
next
24. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg