Forum
Sem Natasha in stara sem 16 let...ampak nisem navadna punca.Sem vampir.
Vse se je začelo ko sem bila stara 7 let.Z družino smo živeli v Ukrajini.Starša sta že dolgo razmišljala da bi se preselili.Iskala sta kakšno lepo,veliko in poceni hišo.Oče je na internetu našel zelo poceni vilo v Romuniji.Hiša je bila ogromna in starinska.Bila je čisto na samem zraven pa je bila samo ena stara zapuščena hiša.
naša hiša:

zapuščena hiša zraven naše:

Že čez nekaj dni smo se vselili: jaz,sestrica,mama in oče.

Ogledali smo si hišo in opremili prostore.Dobila sem kar veliko sobo.Tam smo normalno živeli kak mesec nato pa se je nekega večera v sosednji hiši prižgala luč...
23. julij 2015
next
23. julij 2015
u173652
u173652
next
23. julij 2015
Vsi smo bili zelo začudeni in bilo nas je tudi malo strah.Skozi okno v dnevni sobi smo opazovali če se bo kaj zgodilo.Videli smo nekaj kar se je hitro premaknilo mimo okna.Prestrašeni smo šli spat.Drugi dan sta se starša pogovarjala ali bi šla pogledat če je kdo v hiši.Rekla sta mi da naj za nekaj minut popazim na sestrico Amy,onadva pa sta šla do hiše.Potrkala sta in ni bilo nikogar.Kar nekaj časa sta čakala in trkala pa nikje rnikogar.Prišla sta nazaj in z avtom smo se peljali po mestu da si ga ogledamo.Ko smo se peljli po cesti ob travniku smo srečali starejšo gospo in starša sta jo vprašala kako se pride do trgovine.Povedala nam je potem pa vprašala:
G-gospa M-mama O-oče

G-vi ste pa novi tukaj kajne,prvič vas vidim.
M-ja pred enim mescem smo se preselili v neko staro vilo.
G-vilo??katero vilo?
M-joj pozabila sem kako se ji reče
O-collinswood
G-o sveta marija...priporočam vam da greste čimdlje stran od tam.
M-zakaj?
G-ta hiša je prekleta...vsi ki živimo tukaj blizu to vemo....ampak tujci pa tega ne vedo,zato je prejšnji lastnik zelo poceni prodal vilo in se odselil daleč stran.
M-ah dajte no...prekleta?takšne stvari ne obstajajo.
G-ja ja saj boste videli...ste že opazili kaj čudnega...mogoče v sosednji hiši?
O-pa smo res.včeraj zvečer se je prižgala luč.
G-nič čudnega.Tam notri živi vampir...Grof Drakula.Podnevi spi v svoji krsti ponoči pa visi na zavesah
M-veste kaj zdaj imam pa dovolj vampirji ne obstajajo
nato smo se odpeljali do trgovine nato pa nazaj domov.Zvečer pa se je v tisti hiši spet prižgala luč.Mama in oče sta spet šla pogledat če je kdo v hiši.Jaz sem ju pa gledala skozi okno.Okno smo imeli odprto,naenkrat pa se je odprlo tudi okno sosednje hiše.Ven je priletel netopir.

Prišel je skozi naše okno in me ugriznil.Omedlela sem...ko sta mama in oče prišla nazaj v hišo sta me takoj peljala k zdravniku.Zdravnik me je pregledal in ko je na mojem vratu zagledal ugriz se je takoj branil z česnom in križem.Mene in moje starše je nagnal domov.

Doma je mama končno začela verjeti v vampirje.Pozanimala sta se kaj morata narediti če te ugrizne vampir.Takoj sta me odpeljala v cerkev in mi na vrat dala sveto vodo.Zbudila sem se...
next
ful dobro je +nova bralka
24. julij 2015
next
24. julij 2015
u173652
u173652
next
24. julij 2015
sej so že trije nexti
24. julij 2015
u162814
u162814
Next
24. julij 2015
Moje oči so postale rdeče in zrasli so mi čekani. Ko enkrat postaneš vampir,grizeš ljudi da tudi oni postanejo vampirji....ampak to se zgodi samo takrat ko te ugrizne vampir v vampirski podobi,mene pa je ugriznil vampir v netopirski podobi,zato jaz nisem nikoli nikogar ugriznila.Nekaj dni kasneje smo se preselili v New York.
Ko sem bila stara 11 let sem se odločila da bom preučevala vampirje.Zdaj ko sem stara 16 vem že ogromno o vampirjih.Torej vampirji se prvič zaljubijo okoli 13. leta.Ko sem bila stara 13 mi je bil všeč sosedov fant Alex.

In od takrat naprej so moje oči začele spreminjati barvo.Ko sem bila v bližini Alexa so moje oči postale roza,kar pomeni ljubezen.Torej zdaj sem stara 16 in še vedno z Alexom nisva niti prijatelja.Danes pa sem se odločila,da bom mu povedala kaj čutim do njega.Šla sem do njega in povabil me je v njegovo hišo.
A-ALEX J-JAZ
J-živjo
A-zdravo
J-prišla sem,ker ti hočem nekaj povedati.
A-ok,kaj pa?
J-že zelo dolgo si mi všeč,ampak nikoli nisem upala govoriti s tabo,ker mi je vedno bilo nerodno ko sem te videla.Zdaj pa sem se odločila,da ti povem vse kaj čutim do tebe pa mi je vseeno kaj boš ti rekel.
A-ok...nočem te prizadet ampak nemorm bit s tabo.Saj nisi grda ampak nisi moj tip.oprosti
J-ok(brez besed sem odšla)
Doma sem se zjokala....takrat pa se je zgodilo nekaj čudnega.Iz oči mi niso tekle solze,ampak kri.

V vampirski knjigi sem nato prebrala,da se to zgodi ko nekdo vampirju zlomi srce.Meni ga je zlomil Alex.Ko je srce zlomljeno iz njega teče kri in ta kri gre ven skozi oči ko jočeš.

awesome next
24. julij 2015
u162814
u162814
Next
24. julij 2015
next
28. julij 2015
u162814
u162814
Next
28. julij 2015
bi kdo dalje pisal namesto mene???jaz nimam več idej
29. julij 2015
a lahk jst?
29. julij 2015
čaki ne ne bi
29. julij 2015
zakaj nebi??
29. julij 2015
Jaz bom.
29. julij 2015
ok
29. julij 2015
Bila sem zelo prizadeta. V knjigi o vampirjih sem našla zelo zanimiv podatek : Čє ηαנɗєš мятνσ žαвσ, кιѕƖι вσηвση ιη Ɩιмσησ נυ zмєšαנ. Ƥσтєм נυ ɗαנ zα ριт čƖσνєкυ, кι нσčєš, ɗα тє Ɩנυвι. Čє вσ ѕριƖ νѕє ɗσ zαɗηנє кαρƖנιcє вσ zα νєɗησ σѕтαƖ zαƖנυвƖנєη ν тєвє. Odločila sem se, da bom to storila. Šla sem k ribniku, da bi našla mrtvo žabo. Našla sem jo. Ko sem prišla domov me je mama videla kako v roki držim žabo. Samantha kaj imaš to !<< je prestrašeno dejala mami.
Rabim nexte.
29. julij 2015
u173652
u173652
next
29. julij 2015
Hvala. Mama pusti me !<< sem jezno rekla. V sobo je prišla moja sestrica Luis, ki je zdaj stara že 12. let. Kaj se dogaja ?<< je naveličano rekla. Žabo ima v rokah.<< je rekla mama. Luis pa črva.<< sem se branila, kosem pogledala v njene roke. To je Roberth.<< ko sem ga našla mu je polovica telesa manjkala zdaj pa mu je zrastla. Samo skrbim za njega ! Moje oči so postale modre barve. Kar pomeni jeza. Kar naenkrat sem se pognala v Luis in jo vgriznila. Spremenila se je v netopirja.
29. julij 2015
next
29. julij 2015
next
pa punci je ime natasha ne pa samantha al o kom zdaj to pišeš
29. julij 2015
next
29. julij 2015
Pa zaj tako malo pises
Next
30. julij 2015
u192373
u192373
Ti sploh ves kako se uporabljajo narekovaji? (>>, ")
Ker zaden next je res nerazumljiv, v smislu kdo kaj rece.
30. julij 2015
next
01. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg