Forum
Tuki si punce dajemo nasvete o ličenju,negi obraza, mazanju nohtov......uglaunem usi nasveti glede urejanja res pišite (use sprejemam)
09. januar 2011
okej......
moj 1. nasvet :

nohte si namažite tak, da sam enkrat z čopičem greš čez (torej ne namažeš celega nohta) če hočeš da noht zgleda večji.
moj 2. nasvet :
mlade punce tko kt smo mi na igrah se mažemo na očeh z bolj živimi, upadljivimi barvami da bolj iztopamo pred fanti. starejše ženske naj se namažejo bolj rahlo.
moj 3. nasvet :
ob novem letu mejte mejkap zlato-srebrn .

/to sem zaenkrat povedala , zej ste vi na vrsti pol še dam kšniga .
09. januar 2011
u29114
u29114
nasvet:
tanke obrvi sploh niso in tko da si jih ne pulite preveč,
če se vam lepijo trepalnice kr mate maskaro starejšo od 3 mescev, trepalnice napudrajte preden nanesete maskaro ali maskaro dajte v vročo vodo da se pač tisto k je not zmehča oz. raztopi...
09. januar 2011
tenx
09. januar 2011
Moj nasvet :
Na oke si ne naredite preveč make upa oz. ne nanesite preveč ličila sploh pa modrega saj lahko zgleda kot da vas je gdo vdaril po oki če mate preveč modro.
13. januar 2011
evyyy my evyyy < 33 tenkjuuu.u
14. januar 2011
Želiš biti skrivnostna lomilka src ?
nasvet :
Izrazi to z ličenjem. S temnimi senčili poudari čustva, ki se iskrijo v očeh, naličene v zadimljeni tehniki, pa so takšne oči videti še bolj skrivnostne!
15. januar 2011
DNEVNI MAKE-UP :
Za dnevni make up ni nujno, da uporabljamo samo nežne, pastelne barve. Make up je lahko bolj izrazit, bolj energičen in intenziven, le da ga znamo »nositi« in da se sklada z našo celostno podobo (obleka, frizura). Pomembno je, da izberemo pravo podlago, da poudarimo tisto kar, nam je na sebi res všeč in prikrijemo male nepravilnosti, še nekaj rdečila in maskare in že lahko samozavestno odkorakamo v nov dan.
VEČERNI MAKE-UP:
Pri takšnem make up-u si lahko privoščimo malce več kot bi si sicer. Nenaravna svetloba »pobere« več barve kot dnevna, pa tudi sicer je večer čas, ko bi vse še najraje izgledale kot lepotice z revij. Vendar ne smemo pretiravati, kajti hitro je lahko vsega preveč. Previdno tudi z bleščicami, potrebno je zelo malo, da dosežemo efekt. Morda le še kakšen čopek umetnih trepalnic in že smo zapeljive mačke!
RAZLIČNI MAKE-UPi:
http://www.diva.si/forum/files/make_up_116.jpg
15. januar 2011
u165577
u165577
Hej js mam ebo uprasanje kdaj ste se zacele licit kr jst sm stara13 pa nevem ce se naj licim al ne.
17. maj 2014
u176769
u176769
Jaz ti po resnici povem, da sem se začela ličiti šele pred parimi meseci kmalu bom pa stara 15 let.

Drugače imam jaz pač par nasvetov za nego obraza.

Vem, da me boste sigurno čudno gledale, ampak jaz najraje uporabljam naravna sredstva za nego obraza (ne vsebujejo škodljivih kemikalij in so iz rastlin, ki niso škropljene npr. aloe vera).

Zjutraj ko se zbudim si na obraz nanesem alverde gel za čiščenje obraza spenjen z nekaj vode. Drugače kupi se v dm-u, kjer odzadaj na hrbtni strani izdelka na nalepki piše kako se uporablja itd. Čez čas pa ga sperem z vodo in obraz potapkam z brisačo.

Tako kot ostala dekleta pa imam tudi jaz težave z mozolji, ogrci... Nanje nanesem oriflamov tender balzam in se mi čez čas zmanjšajo.

Uporabljam pa tudi neki bio gel za prekrivanje teh podočnjakov.
25. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg