Forum
u175556
u175556
Hej. Sem Lia. Čisto navadno dekle. Danes ima moja BFF Ksenija rojstni dan. Povabila je cel razred. Ni čudno, saj vsak fant v razredu pogleda mimo mene, poglede pa mečejo naravnost vanjo. Saj so sami butli, itak ne rabim fanta. V glavnem, ne vem kako sva lahko BFF. Ona ima čudovite blond kodre,ki se ji pretakajo po hrbtu, ter smaragdno zelene oči, ki se ji svetijo. Jaz, oh, jaz imam črne lase, ki še do ramen ne sežejo, ter izprano blede sive oči. S Ksenijo imava projekt Live, kjer pomagava vsem, do stilske preobrazbe. Ksenija je poskušala pomagati tudi meni, a sem preveč ponesrečen primer. Zakaj nisem tako lepa, vsaj tako lepa kot Tina? Tina se prilizuje Kseniji. Mogoče se jo pa tudi bolj zasluži, saj sta obe lepotici. Tina ima rjave lase z rdečimi prameni, do ramen, ki se ji na koncu zavihajo navzven. Ponavadi nosi bel trak za lase. Skratka, obe s Ksenijo sta prelepotički. Lahko bi šli za manekenki. Joj, joj, mama me kliče: "Lia, pripravi se za Ksenijin rojstni dan. Kopalke imaš na kavču. Darilo sem kupila včeraj, na mizi je. Loti peljem na plesne. Pojdi s kolesom, bazen ni daleč." Nato je odšla. Super, ne da se mi kolesarit. Aja, Loti je moja mlajša sestrica. Ima 6 let in je vrag v podobi človeka. Skos me oponaša. Imam tudi starejšo sestro, Tio. Ona ima 14 let (jaz imam 11 let). In tudi ona je lepotica. Res ni fer, zdaj grem na rojstni dan.
09. julij 2014
u175556
u175556
Lia:

Ksenija:

Tina:

Loti:

Tia:

09. julij 2014
Omg nujno neeeeeeeeeeeeeeeext *-*
09. julij 2014
u175556
u175556
Ko sem prihitela do bazena, sem šla do Ksenije, ki je klepetala s Tino. Hitro sta se ločili in Ksenija mi je skočila v objem. "O bog, Lia," je rekla Ksenija. "Tako dolgo se nisva videli."Prikimala sem s solznimi očmi. "Odkar so počitnice, se nikoli ne vidiva. Kakšna sreča." sem odvrnila. "Na vpiši se v našo skupino," je predlagala Ksenija, in mi pomolila list s skupino 1, na katerem je bila podpisana Ksenija, Tina, Kristina, Sara in podpisala sem se še jaz. "Hotela se je vpisati Lara, a sem vse skupaj hranila zate."
Zahvalila sem se ji, ji čestitala, dala darilo in se v kabini preoblekla v kopalke. Nato smo pač praznovali in to je to.
09. julij 2014
u175556
u175556
Drugič nextam dele morm dol
09. julij 2014
Next nujno<3<3<3
09. julij 2014
u175556
u175556
Okej, a lahko jutri ker zdele sem sam za 5 minut kle a preverim kaj kej novga pa se na mobiju sem pa tezko pisem
09. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg