Forum

Haha...kdo jih ne pozna? ;3 Jasno. To so zanekrat najbolj popularna boy band skupina na svetu. In če bi mi pred letom dni dejali, da jih bom spoznala in da bomo postali pravi prijatelji, bi rekla: NO WAY. Ampak zdaj...je to vsekakor mogoče :$

In jaz? Sem čisto povprečna ljubljančanka Ajda, ki obožuje živali, in mojo bff Ano. Nisem directioner, niti jih ne poslušam. No, kaj sem rekla? Seveda jih poslušam. In to veliko. Ampak zdaj nimam časa govoriti teh stvari. Pred mesecem dni sem spoznala, da nisem edinka. No vsaj na pol ne. Starši so mi povedali da imam polbrata v Londonu in za poletne počitnice bom odpotovala tja. In nikarkor ne mislim na to, da bom mogoče spoznala One Direction. Upam da so na turneji na severnem tečaju.. Ker če bi jih samo videla, bi se stopila ;*

Slikce dam spodi ;* mwa

Brali? :*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2012
ker video :$$

*NEXT*
30. junij 2012
u70920
u70920
Neeeeext
30. junij 2012
js - Ajda :

bff - Ana :

30. junij 2012
"Brrrrrrrm" se je zaslišalo izpod mojega okna. Sosed je spet kosil travo. Spet. Nase sem navlekla belo srajco in stopila do okna: "Nekateri še spimo!" sem se zadrla. Sosed me je pogledal, ustavil kosilnico in me ponovno uprašal: "Prosim?" je dejal. "Nekateri še spimo!" sem zakričala. "Ne slišim te. Daj bolj naglas." je mirno odvrnil sosed. "Ah whatever" sem zamrmrala in zaprla okno. Ura je bila 12:12. Vsa zaspana sem se skobacala v kuhinjo. "Mami! Naredi mi kavo prosim!" sem se zadrla medtem ko sem odhajala po časopis. "Dobro jutro! Sama jo naredi!" se je zadrla mama iz dnevne sobe. Ahh. Tako sem sovražila ta odgovor. "Ah, saj nisem lačna" sem odvrnila kot ponavadi. Danes grem delat še zadnji izpit, zato sem se šla učit. In moje učenje je bolj tako-tako zato sem se kmalu naveličala. Učbenik sem brala kot, da bi bila pravljica in kar naenkrat mi je postalo učenje zanimivo. Razmišljala sem, kdo je moj polbrat, kakšen je in če se bom morda zaljubila vanj. Tega si sicer ne morem privoščiti vendar lahko mi bo vseeno ob njegovem pogledu malček poskočilo srce. Učbenik sem raje odložila, zame znam zadosti. Raje sem si šla pripravit kovčke za v London saj odpotujem že jutri zvečer.

Next? ♥
30. junij 2012
u90248
u90248
next
30. junij 2012
nekšt
30. junij 2012
u70920
u70920
nekstaj ;*
30. junij 2012
ohh hvala za use komente ♥
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Maaaamii!" sem se zadrla. "Rabim še kovčkov!"
Slišala sem jo nekaj zamomljati nato pa se je kmalu prikazala v moji sobi. "Pa saj ne greš za vedno!" se je zgrozila mami. Odprla je enega in si razgledala vsebino. Notri si našel vse vrste oblačil. Od srajc, do vetrovk, bund, kopalk, pa kavbojke, minice..."Čakaj!" sem rekla, ko je mama odkimavala z glavo. "Japonke" sem rekla in se jih lotila iti iskat a me je mama prekinila: "Srce, zima je." Je rekla in pogledala ven. Sosed je še zmeraj kosil svojo travo in zagledala sem se vanj. No ni bila še čista zima. Bil je 29 oktober. To je vendar jesen! "Čemu kopalke, minice in kratke hlače, Ajda? Daj no, izmed miljard ljudi ne boš ravno ti tista, ki bo srečala One Perfection." je rekla mama. "One direction" sem jo popravila. "Ah, saj je vseeno." Je zagodrnjala mama, nato pa sva pol reči zmetali ven. Čez nekaj ur sem bila nared, v mojem narčtu je bilo pred odhodom narediti samo še nekaj reči: iti ven z Ano, pocrkljati Bello, in jutri še enkrat vse preveriti in se pripraviti. Seveda sem pred ogledalom vadila še govor in zapeljevanje - v nujnem primeru.

Nextam takoj da bo bolj daljši del.
30. junij 2012
+ tistih izpitov ne bo. Sm se odločila da ne bo poletje, ampak bo zima. ;D
30. junij 2012
Bella:

Mami:

Z Ano sva prišli zelo pozno domov od najinega učerajšnjega srečanja in poslavljanja. Ponoči nisem mogla spati. Razmišljala sem, da je mogoče moj polbrat Justin Bieber, vsi se bodo norčevali iz mene, poleg tega pa se nočem slikati z njim in nočem postati slavna, nočem videti novinarjev in nočem SLAVE! Obračala sem se sem, pa tja, Vse več sem razmišljala na Justina, na slavo, enkrat sem pomislila da bi bil moj polbrat lahko Osama Bin laden...ah tokrat sem šla predaleč. Moj polbrat je navaden prebivalec Londona - Londončan alneki in spoznala ga bom in imela se bova lepo. Takrat sem končno zaspala. Zdaj si mislite, da sedim za mizo in pijem jutranjo kavo, ampak ne...trenutno sedim v letalu in se vozim v London!!!! Pod mano lahko vidim puhaste oblake, kdaj pa kdaj zagledam kako hiško. Ko pristanemo se moram še 20 minut voziti s avtobusom do centra, nato pa me bo sprejela moja družinica. Od samega razmišljanja sem pozabila, da bom tam videla tudi svojega očeta, ki ga nisem videla že leto dni. No, pristanek. Pred letališčem me že čaka luškan avtobus. Seveda bom študirala tukaj. To je ravno pravi kraj zame, saj bi rada študirala angleščino. Med tem, ko se bom zabavala z bratom in hodila na 1D koncerte, se bom tudi učila za šolo, ki jo bom obiskovala čisto blizu. V avtobusu se še zadnjič naličim in vznemerjeno zrem skozi okno. Vsakih nekaj sekund pogledujem na uro. Oh, London je tako lep. Peljemo se mimo številnih trgovin, ki si jih kar zapišem, da bom vedela kam it v šoping in ura je kazala le še 4 minute vožnje. Nestrpno sem opazovala skozi okno in naenkrat sem na avtobusni postaji zagledala mojo novo družino - očka, njegovo ženo in sina in o moj bog......

Next?
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdo je Ajdo pričakal na postaji poleg očeta in njegove žene?
Je bil Ajdin "o moj bog" pozitiven ali negativen?
To boste zvedeli takoj ko dobim 2 nexta!
30. junij 2012
u90248
u90248
next
30. junij 2012
u63958
u63958
neeext
30. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
30. junij 2012
Poleg mojega očeta in njegove žene je stal..........................................................................................................................................................................................................................Louis Tomlinson?! Louis Tomlinson je moj polbrat? Nemogoče. Izstopila sem iz avtobusa in na obraz pričarala velikanski nasmešek. Družinica je prikorakala do mene. "Ajdaaa!" me je prvi pozdravil oče. Objela sem ga in z očmi poiskala Louisa, ki se je stiskal za mamo. "Ajda, me veseli, da sem te spoznala. Jaz sem Lauren" je dejala "mami", kakor mi je rekla naj jo kličem, ampak kaj me briga njeno ime. Ves čas sem pogledovala k Louisu, ki je radovedno kukal h meni. Oh, končno je prišel tudi on. "Pozdravljena, sestra. Jaz sem Louis. Sigurno me že poznaš." mi je odgovoril mr. simpatikus 2 (prvi je dejan zavec) in mi ponudil toplo dlan. Podala sem mu roko in mu odvrnila: "Živjo, Louis. Jaz sem Ajda. Izgovorjava bo zelo težka, vendar se boš že privadil." sem čimbolj mirno rekla in se priklonila. O moj bog, ne mi rečt, da sem se pravkar priklonila?! Tukaj bom govorila angleško. To bo dobro tudi za šolo. Do hiše je bilo nekaj minut hoje. Vsi smo bili tiho. Celo moj oče. Ja bravo. Naj jaz prebijem led? "In...." sem začela blebetati Louisu. "Kako to da ni paparacev?" "Ah, paparacev niti ne bo, ker sem samo en, če veš kaj mislim, ti pa zagotovim da se bo sprožila vojna oboževalcev. Glej, ravno en prihaja." mi je odvrnil in pokazal na majhnega, bi rekla 13-letnika in mu podpisal listek. Ja, ni bil samo eden, še več jih je bilo, vendar smo se hitro spravili v varno zavetje hiše. "Uau." sem rekla, ko sem zagledala hišo. "To pa je hiša."

Louis:

Hiša:

Ker sem videla, da Louis ne grize, sem kar vprašala: "No, bratec, mi boš ti pokazal, kje bom spala?" "Nič ne pospravljaj reči v omaro. Žal boš morala ta mesec preživeti v bend hiši.ŽAL." je poudaril Łouis in se mi nasmehnil. Jaz? Živela bom s petimi najpopounejšimi fanti na svetu? O moj bog, umrla bom. "do večera bova še tukaj, da si malce oddahneš in da se spoznava, nato pa se bova odpravila proti "domu"" je še dodal Louis in skrnil kozarec vode.

Next? ♥
30. junij 2012
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt
30. junij 2012
"Večina deklet se ne bi odzvala tako kot ti" je Louis začel pogovor. "vem. Tudi jaz bi najraje zakričala in te objela pa...ne upam si." sem dahnila. "Pa daj" je namignil Louis. "Brat-sestra" je razložil in sva se objela. Nepopisno. "Nemorem verjeti, da imam tako slavnega brata! Predstavi me punci!" sem rekla v upanju, da bo rekel, da nima punce. "Rade volje, a je šla z družino na Havaje. Vrne se čez 10 dni." je rekel Louis. Ha, kje sem imela glavo! Normalno da ima tak slaven lepotec punco." "Hej, s kje pa si drugače...am Ajda?" "S Slovenije" sem mu razložila. "Ne poznam" mi je odvrnil. Slab poznavalec kontinentov in držav sem." se je pošalil. "I feel sLOVEnia." sem rekla. "ne poznaš?" "ajaaa. jaja." je nekaj zagodrnjal. "recimo". "se odpraviva?" je dejal. Bila sem zmedena. "Že? Zakaj? Kako?" "Heheh 7 je ura. Fantje bodo v skrbeh." Ojej zdaj gre pa zares. Šla sva skozi vrata, jih zaklenila, nato pa tako kot brat in sestra z roko v roki odkorakala tja, kjer naj bi bila bend hiša.

Next? ;3
30. junij 2012
u63958
u63958
neeeext
30. junij 2012
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. junij 2012
u90248
u90248
next
01. julij 2012
Next!!
01. julij 2012
bom bolj zvečer nextala...hvala za use komentarje ♥
01. julij 2012
Rahel veterc nama je pihal v obraz, slišala sem Louisevo sapo in zdelo se mi je, da me je še bolj stisnil za roko. "Oh, shit, ne bi smel" je rekel in hitro potegnil roko z moje in jo dal v žep. "Pogrešaš punco?" sem se pošalila, glede na to, kako močno me je stisnil za roko. "Nenormalno je pogrešam." je rekel. "ampak če ti ne bi bila moja polsestra..." se začel, se ustavil in dal roke v zrak "...zasnubil bi te. Zdaj in tukaj." je rekel in spet hodil naprej. Uau. To pa je nekaj. "Hvala, enako." sem rekla, brez da bi pomislila, kaj sem rekla. Sem rekla enako?! "Am, ne enako, mislila sem...pač...no, ja?" sem končno priznala in zazdelo se mi je, da sem mu zagledala iskrico v očeh ob pogledu name. "Konec debate, prispela sva." je rekel in pokazal na ogromno hišo sredi travnika. Rolete so bile odprte in zazdelo se mi je, da je nekdo pokukal skozenj. Hiša:

Zaslišala sem smeh, ropotanje, kar naenkrat pa je vse utihnilo. Vstopila sva. Hiša je bila čudovita, če le ne bi bilo toliko razmetano. Nikjer ni bilo nikogar, vse tiho. "Ba!" mi je za hrbtom skočil Louis in me prestrašil. "Daj, nehaj!" sem se zahihitala. "Kje so vsi? Počasi me že strašite z vsem tem." sem zašepetala. "Harry, Liam, Zayn, Niall!!" se je zadrl moj bratec in kar naenkrat so, kot vojska pridirkali s stopnic. "Oh my god, i can't see." sem rekla, ko sem zagledala Harryja, ki je bil prvi. "Oh, my god, oh my god." sem ponavljala in ponavljala in gledala četico, ki se mi je čedalje približevala...

Neext? ♥
01. julij 2012
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!
01. julij 2012
u63958
u63958
neeext
01. julij 2012
nekšt!!
01. julij 2012
Next!!!
01. julij 2012
Harry mi je bil od vedno ušeč. Vedno in skoz. Gledala sem ga, bil je nasmejan in njegov pogled je bil globok. Ubijalski. "Živjo, jaz sem Harry." je rekel in mi podal roko. "Zagotovo nas poznaš in mislim da se nam ni treba predstavljati. Tukaj boš...?" "En mesec." sem ga s popolnoma hripavim glasom dopolnila. "No, našteli ti bomo nekaj pravil. Če boš tukaj en cel mesec, jih boš seveda rabila..." je čisto profesorsko začel Harry. "Hazza!" je zavpil Louis. "A lahko še jaz kaj povem, prosim??" Je začel. "No, daj." je rekel Harry in se umaknil korak nazaj. "Pravila" je začel Louis. "1. Nikoli ne odpiraj rolet! 2. Nikomur ne govori kje živimo! 3. Spala boš pri meni. Am...sem vse?" je rekel louis in se po pomoč obrnil k svojim prijateljem. "Mhm" so zagodrnjali ostali. "Mislim, da lahko začneš uživati v novem domu" je dejal Louis in takrat se je zgodilo nekaj neprecenljivega. Louis se je sklonil in me poljubil. Na usta? Ne, na lice. Ampak whatever. Pomenilo mi je nekaj. Da me ima rad. "Pridi." je dejal Louis. "Greva v sobo, da pospraviš svoje stvari v omaro in da ti postiljeva ležišče" Bilo je smešno, da je vsa četica korakala za nama, in počutila sem se, da sem del njih. Da jim nekaj pomenim in da me imajo radi. "OK fantje." sem rekla in se obrnila. Četica me je gledala, nato pa so se v hipu začeli nekaj praskat in govoriti: "Hm, kaj sem že hotel nardit?" Ha, dobra fora, ja. V hipu sem v sobi vse pripravila in pospravila in hotela sem se vrniti v skupno sobo, ko sem kar naenkrat odprla vrata in...
01. julij 2012
nekšt!!!
01. julij 2012
omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omgomg omg omg omg omg omg NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fouš sm tej babi ka je louis njejn poubrat pa da je u bajti z niallom (vem da je zgodbica but i just cant help myself) cc:
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg