Forum
u223932
u223932
Hi!
Ta zgodba bo govorila o Levinji. Vse ostalo v nextu.
Upam, da vam bo jo boste brali.
P.S. zgodbo bom pisala z novim profilom: me#cool
20. maj 2017
---------------------------------------- MOJ OPIS -------------------------------------------------
Ime mi je Sabina in sem levinja. Nekoliko sem drugačna od drugih levinj in levov, saj imam belo dlako.
To sem jaz:

Ko sem bila še čisto majhna sta mi starša umrla in me pustila samo. Na srečo me je našel lev in me pripeljal v svoje kardelo (on je bil vodja). Sprva so me vsi debelo gledali vendar so se me s časom privadili.
Vodja kardela:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem z vsaj 1 nextom
20. maj 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
nextt
20. maj 2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spet je vroče. In spet se Teo sonči na skali. Teo je moja simpatija. A kaj ko me niti ne pogleda. Teota nagovori eden od levov z našega krdela. Nato pa me pogleda in se nasmehne. Nenadoma pa skoči s skale in se približa.
(T: Teo J: jaz)
T: Zdravo ammm... Jaz sem Teo.
J: Hoj. jaz pa Sabina.
Teotov glas se je tresel.
T: Ammm... večkrat sem te že videl in ammm... všeč si mi. Vprašati sem te želel če bi šla zmano na ammm.... zmenek?
J: Ja seveda.
T: Pridem pote danes ob 20:00?
J: Ja. Se vidiva.
T: Se vidiva.
To povabil me je na zmenek.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ura je bila že 20:30 in on je končno prišel.
T: Oprosti ker zamujam.
J: Nič hudega. Greva?
T: Ja.
Odšla sva do Lunine skale. Dolgo sva gledala luno,ki je bila videti čudovito.
Nenadoma se je Teo sklonil nadme in začutila sem njegov smrček poljubil me je.
T: Oprosti nebi smel.
J: Ne opravičuj se.
Nato sem ga poljubila še jaz. Odločila sem se, da bom to noč prespala pri njem. Zjutraj sem se hitro zbudila in Teotu pustil sporočilce, da sem šla domov. Popoldne sem se sončila na skali in s pogovarjala s Teom. Do naju je pritekel vodja našega krdela.
(V: vodja krdela)
V: Tako nebo šlo naprej. Če ne bosta končala vajine zveze vaju bom moral izgnati.
J: Ampak...
V: Nič ampak Sabina.
T: Potem pa bova šla. Sabina vem za votlino kjer se lahko vseliva, jaz te ne bom zapustil.
J: Prav Imaš.
V: V roku ene ure morate iz teritorija.
T: Greva?
J; Greva.
Tako sva z Teotomn odšla in se vselila v to votlino. Lepo je bilo tam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čez 5 mesecev sva dobila tri kepice. Ime jim je:

Sanja:

Snežka:

Rjavček: [img]http://static.igre123.com/slike/155100-349465/levji-mladicek.jpg[/im [img]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21. maj 2017
prava slika Rjavčka:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Oprostite zanapake v zgodbici
21. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg