Forum
Hej hoj!

Spet jaz.
Ne vem, kaj vidim na tem, a spet sem se skupaj s še petimi amaterskimi pisateljicami lotila skupinske zgodbice. Tale celo ni fantazijska.
Super osebe, ki so bile dovolj nore, da so se odločile sodolevati z mano so RavenGirl, SNL, Rinlynn, The Wolf Queen. in HalfBlood.
One se vam bodo javile kasneje.

Naslovnica je avtorsko delo Rinlynn,da ne bo pomote.

Tudi prolog je, kar na sliki in ideje za zgodbo si ne lastimo.
Torej...

Uživajte!
30. oktober 2016
u193768
u193768
neeext
30. oktober 2016
Next
31. oktober 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Upam, da se bo kmalu začelo
04. november 2016
xx.solo.xx
xx.solo.xx
Next
04. november 2016
Nekaj je prišlo vmes zato imam prvi Next jaz.
Kot prvo, hvala za prve štiri Next-e.
Drugo... Posvečam ga otožnim žurerjem, kjer se je vse to začelo. Še posebej pa je ta Next posvečen mojim sopisateljicam. Punce, tale je za vas.
-:-:-
PIPER KINGFISHER
Nervozno sem s peto čevlja udarjala ob tla, medtem ko sem se poskušala namestiti na enem izmed neudobnih plastičnih zelenih stolov v čakalnici lokalne bolnišnice St. Luke. Čas je mineval presneto počasi in ni mi bilo jasno, kaj so počeli tako dolgo. Glava mi je sunila v stran, ko sem zaslišala glas Dr. Robertsa. "Piper?"
Hitro sva prešla s faze gospodična Kingfisher na Piper. Tako pogosto kot sem zadnje čase bila tukaj in tolikokrat kot sem sedela v tem stolu, se mi je zdelo malo odveč. Piper je bilo krajše.
Skoraj skočila sem s stola, ko se je očijev zdravnik v modri halji iznenada prikazal nad mano. "Kako mu gre?"
Dr. Roberts me je poznal že dovolj dobro, da ni ovinkaril. "Nič slabše kot nazadnje," čeprav sem vedela, da sledi 'ampak', sem si oddahnila. "Ampak razumeti moraš, da ni tudi nič boljše. Že to, da se je pljučnica ponovila je slab znak. Bolje se nam zdi, da tvoj oče ostane pri nas, kjer ga lahko
"Ga lahko vidim?"
Dr. Roberts se je nerodno prestopil na mestu, potem pa pokimal. "Še o nečem morava govoriti."
Po njegovem izrazu sem vedela, kaj misli, še preden bi rekel karkoli drugega. "Lahko počaka?"
Še enkrat je pokimal. "Zdaj pojdi pogledat očeta, Piper. Morali smo ga uspavati, da smo mu omili bolečine, a mislim, da ga tvoja prisotnost ne bo motila."
Zamrmrala sem svoj hvala in se zrinila mimo njega v smeri očetove sobe.
Kljub temu, da sem očeta na bolniški postelji, povezana z vsemi temi cevkami, videla že mnogokrat, me je pogled na, kot smrt bledega očeta, vsakič znova šokirala. Stresla sem se ob prizoru in poskusila pregnati kurjo polt, ki me je mrazila. Sedla sem, na tokrat malo bolj udoben, stol poleg očetove postelje in njegovo omodričeno roko vzela v svojo. "Morala bi biti tam."
Vedela sem, da me ne sliši, a to ni bilo tisto, kar je res štelo. "Helen me je poklicala takoj za reševalci in dobro zna skrbeti zate, ampak jaz bi morala biti tam, ne ona. Jaz sem tvoja hči, ne ona."
Zaprla sem oči, preden bi solze uspele uiti in se z glavo naslonila na bolniško posteljo. O moji samozavestni in pogumni maski ni bilo več sledu. "Nisem prepričana, koliko časa bom še zdržala, oči."
Ni manjkalo veliko, preden bi zaspala, ko mi je zazvonil telefon. S še vedno tresočim glasom sem se oglasila. "Ja?"
"Piper, Helen tukaj. Je vse v redu?"
Pokimala sem, čeprav me ni mogla videti. "Samo še eden izmed napadov je bil, Helen. Hvala, ker si me takoj poklicala."
"Ni problema, ljubica. Če potrebuješ še kaj, samo pokliči, saj veš to, kajne?"
"Ja, Helen. Hvala, Helen."
"Pokliči me, ko se zbudi, boš? In naspi se za božjo voljo, včasih nisem več prepričana, če si to res ti ali je mojo malo Piper pojedel zombi."
Nasmehnila sem se. "Bom, Helen. Obljubim."
Na drugi strani linije se slišala, kako je Helen zajela sapo, da bi spet spregovorila, a preden je uspela reči še besedo, sem prekinila klic. Zdaj mi ni bilo do govorjenja.
Še enkrat sem pogledala proti postelji, potem pa stopila na hodnik in se ozrla za Dr. Robertsom. Minila je največ minuta, ko se je prikazal izza ovinka. To me je pri njem vedno strašilo. Vedno je bil nekje blizu, kot da je oči njegov edini pacient. "Si v redu, Piper?"
Pokimala sem in se izognila njegovemu poskusu psihološkega testa. "O čem ste hoteli govoriti?"
Nerodno se je nasmehnil. "Piper, veš, da v situaciji kot je tvoja, sovražim dodajati še nova bremena, a finančno ne moremo več podpirati nege tvojega očeta. Državi se zdi njegov primer brezupen."
Moj obraz je zajel mrak. Seveda sem to pričakovala že nekaj časa, a nisem si mislila, da gre vse tako hitro. "Poskusil sem vse, kar sem lahko, Piper. Žal mi je, ampak nič več ne morem narediti. Primer tvojega očeta so preprosto črtali s seznama."
Pokimala sem. "Saj razumem." Vraga, pa razumem! Kako lahko naredijo kaj takešnega?!
Dr. Roberts je pokimal. "V približno tednu dni bo bolnišnica na tvoj dom poslala račun. Imela boš mesec dni za plačilo. Po mojih izračunih vse skupaj ne bi smelo priti več kot 3,500 dolarjev."
Ob tem sem s svojo čeljustjo najbrž obrisala tla. 3,500 dolarjev?! Z denarjem, ki sem ga zaslužila sem komaj pokrila najemnino za stanovanje, zdravila in hrano. Globoko sem vdihinila in pokimala proti zdravniku. Dr. Robertsu je zapiskal telefon in stopil je mimo mene. "Oprostite mi."
Pokimala sem mu in se, ko je odšel, naslonila na steno. Hodnik okoli mene se je začel ožati - stene so se mi vedno bolj bližale in njihova belina je bila že skoraj boleča. Morala sem stran od tu.
Skoraj stekla sem po, že tako znanih, enoličnih hodnikih bolnišnice in iskala prvi izhod. Z vso silo sem se zaletela v steklena vrata in jih potisnila, da sem se uspela zriniti mednje.
Zrak zunaj je bil soparen in sonce je tukaj, skoraj na meji z South Carolino še bolj pripekalo. Ozrla sem se na cesto, ki je bila danes skoraj prazna. Opotekla sem se do najbližje klopce, a preden bi jo dosegla, je moja usta in nos pokrila vlažna krpa.
Pogled na sončne žarke, ki se odbijajo od suhe avtoceste je bilo zadnje, česar se spomnim.
-:-:-
Upam, da je kul.
04. november 2016
u193768
u193768
Boga Piper.
Všeč mi je.
Neeeeext
05. november 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Perfekcija ^.^ čist sem padla noter! Next
05. november 2016
xx.solo.xx
xx.solo.xx
Next
05. november 2016
Next
05. november 2016
Next kuk kul... Ostala brez besed naprej pište
05. november 2016
u217819
u217819
Perfektno je!
Next Next nexttttt!!
05. november 2016
u217566
u217566
Meni je začetek zelo simpatičen, čeprav sem kot bralka precej stroga, zato lahko v prihodnosti od mene pričakujete tudi kakšno kritiko. Če vas ne moti seveda. In, oh, skoraj bi pozabila; Next
05. november 2016
u217326
u217326
Next ^-^
05. november 2016
Ni ravno moj zanr, ampak glede na to, da boste zgodbo pisale ve, ki ste jasna stvar, med najboljsimi mladimi pisateljicami kar jih poznam, potem lahko veliko pricakujem, ne? Konec koncev, bo to edina zgodba, ki jo berem in mi ne bi smelo vzeti prevec casa.
Good luck, impress me ^^
Next
05. november 2016
Ful zanimiu začetk!
Neexxtt!!
05. november 2016
Next
05. november 2016
Next Next Next Next
05. november 2016
Next
05. november 2016
Next
05. november 2016
u217932
u217932
Next
05. november 2016
Next
05. november 2016
Next
05. november 2016
Nexxt
06. november 2016
u214210
u214210
Woww ful dobroo
Next
06. november 2016
Next
08. november 2016
Next
09. november 2016
u216661
u216661
Next
16. november 2016
Heej!
Jaz imam eno veliko prošnjo. S knjigo Med svetovi (na Igrah pod naslovom The Other World) sodelujem na natečaju Z domišljijo na potep. Na tej stopnji natečaja potrebujem čim več všečkov na Facebook-u (za izdajo knjige), zato bi lepo prosila vse, ki imate Facebook profil, da si vzamete minuto kliknete na spodnjo povezavo in všečkate: https://m.facebook.com/299226260100289/photos/a.1314871415202430.1073741844.299226260100289/1314977165191855/?type=3&source=48
Nisem prepričana, če to deluje, zato bi prosila, da svoj Všeček (?) preverite takole: na Facebook-u greste na profil Smar-Team d. o. o., pod objavo predmetna stopnja in VŠEČKATE SAMOSTOJNO SLIKO S ŠTEVILKO PR135. Če všečkate celotno objavo glas ne bo štel.
Hvala že vnaprej.
xx, Speedy
05. december 2016
EkstazaSmrti
EkstazaSmrti
Sem ravno danes nameravala prebrat par zgodbic gor in glasovat bom videla ^^
06. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg