Forum
Pozdravljeni, sem Katja in bom napisala zgodbico. To je moja prva zgodbica in imam nekaj treme. No,bom kar začela...

Z prijateljico Mio se seliva v London. Strah me je leta, ker se še nikoli nisem peljala v letalu. Samo ta beseda me je preganjala po mislih: Nič ne bo,smo na varnem,ohrani mirne misli,ker še prijateljica leti s tabo. Bolj mirno sem se počutila. No za 2 uri grema od doma. Mina mi nekaj prekriva. Pravi mi da naju bosta pričakala v Londonu na letališču dva fanta in midve boma njih dveh punce. Ko je to rekla sem se malce razjezila. Vedela sem da to ni mogoče. Ampak sem še vedno oklevala če bi bila punca tistemu fantu. Sploh mi noče povedat njuna ima. Smo govori ka sta cute in podobno. No,dovolj o fantih. Zmenile sva se da se dobiva pri coffe baru Luna ki je oddaljen 3km od letališča. V baru sva se dobile ob 10.00 let pa imava ob 11.00 zato sva si vzele čas za klepet. Aja,nisem še povedala imam muco ki ji je ime Mina.

Jaz:

Mia:

Muca Mina:

Stara je 4 leta

Nadaljujem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. avgust 2012
Popravki so napisani z veliko črko: Sploh mi noče povedat njuna IMENA. Samo govori KAKO sta cute in podobno.
13. avgust 2012
1.Del
Že letima v letalu bilo je zelo udobno letalo.Komaj čakam da prideva v London.Še 9 ur pa prispeva.Jupiiiiiiiiiiiiiii.... Še Mina se je veselila.In ravno danes je napolnila 4 leta Na najin let v London.Jojjj,kakšen dolgčas v letalu.No,da ne pretiravam saj poslušava obedve MP3 ampak že 5 ur iste pesmi.Pa še slabo mi je bilo v letalu.Vedno ko sem vozim več kot pol ure v letalu mi postane slabo zato sem s seboj vzela 4 lizike Zori pa čeprav so se mi vsi v letalu smejali a sta jih stevardesa in pilot hitro umirila in jim rekla: Kako bi bilo vam če bi vam bilo slabo in bi morali imeti lizike Zori s seboj? Midve sva se samo smejali oni pa resni flis (obraz) kot da so izvedeli da jim bo umra biološka mama No,nisem vam še razložila zakaj imam s seboj 4 lizike Zori.2 liziki za mene in 2 za Mio.Obema je slabo po pol ure vožnje.Zato sva jih vzele pol ure pred poletom za London.No še 8 ur pa prideva v London.In kot je bilo povedano v uvodu,tam naju bosta čakala 2 skrivnostna fanta.Ne vemo še kdo je to.............
Naslednjič bo bolj dolg next.Obljubim!!!
Najino letalo:

Notranjost letala:

14. avgust 2012
rabim 3 nexte za naslednji del.
14. avgust 2012
next!
14. avgust 2012
next!
14. avgust 2012
next!!! nujno!!!!!!!!!
14. avgust 2012
so že trije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. avgust 2012
))
14. avgust 2012
okkk za mojo prijateljico vse izjemoma
14. avgust 2012
hvala
14. avgust 2012
2.Del
Čez 5 ur prispeva v London Mia pa mi še vedno ne pove imena od fantov.Rekla je da jih bo povedala ko bo pilot po zvočniku naznanil da prispemo v London čez 5 minut.Že dolgo čakam ta trenutek.Pa še štiri ure in pol ga bom.Jojjj mi je tečno v letalu.Punco ki je sedela za nama v letalu sem poznala.Ime ji je bilo Katarina.Bila je moja največja sovražnica na šoli.Pa še povrh vsega tega...... SOSEDI SVA BILIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To me je najoblj razjezilo.Njo pa je najbolj razjezilo ko sva jo z Mio vprašali če nama posodi njen MPDrekec.Medve sva se tako smejali da so se potniki kar obrnili proti nama.Katarina je pa bila tako jezna.Izgledala je kot rdeči kuhan rak od jeze. Punco ki je sedela na najini desni strani sva vprašale če nama posodi njen MP3? Odgovorila pa nama je tako: Seveda vama posodim,toda prvo se predstavimo da se bolje spoznamo.Medve sva rekle: Seveda,jaz sem Katja ona pa je Mia.Aha,jaz pa sem Tjaša.Zdaj pa vama z veseljem posodim MP3.Samo ne posodita ga Katarini,punci ki sedi za vama.Seveda da ne bova.Ona je najina največja sovražnica na šoli.Hvala sva ji rekli ko nama je dala MP.Potem sva pa ji še rekli:Tjaša,ti pa imaš na MP3-ju res dobre pesmi! Hvala,je rekla.Potem sva ji vrnile MP3 in smo še nekaj čvekale.To vse je slišala Katarina,toda vse teme ki smo se jih pogovarjale so bile primerne za njene uši No,toliko smo bile zatopljene v pogovor da nas je iz pogovora odlepil pilot ki je po zvočniku rekel:Za 5min prispemo v London!!!!!Potniki,POZOR! za 5min prispemo v London!!! Ko smo to slišale smo bile iz sebe. Nismo mogle verjeti ušesom No zdaj mi je Mia končno povedala imena od fantov.Prvemu fantu je ima Luka drugemu pa Peter.Peter je bil star 21 let,Luka pa 25 let.Tjaša,Mia in jaz smo stopile do njih......

Luka:

Peter:

Stevardesa:

Tjaša:

14. avgust 2012
5 nextov za 3.del
14. avgust 2012
aja pa še danes bom poslala sliko od pilota in katarine.
14. avgust 2012
next next next next next
14. avgust 2012
jutri!
15. avgust 2012
Katarina:

15. avgust 2012
Ups,zmotila sem se tisto nisem jaz jaz sem to
Jaz:

15. avgust 2012
Ups,tudi Mia ni pravilna punca.Oprostite mi ker samo spreminjam!
Mia:

15. avgust 2012
I like!
17. avgust 2012
.. samo ti bi lahko bla malo lepša!
17. avgust 2012
u60307
u60307
next
17. avgust 2012
next!
17. avgust 2012