Forum
Hej… torej začela sem pisat zgodbico, upam da vam bo všeč, če ne pa se idite solit, pisala bom o 1d.. mogoče bo še kakšna slavna oseba vmes… zaenkrat še nič nevem, ker si bom vse zmišljevala sproti.. next še nevem če ga bom lahko pisala vsaki dan.. mogoče 2x na teden.. upam da vam bo zanimivo
_________________________________________________________________________________
''nimaš posluha! Zgini mi z odra in da te ne vidim več!'' Ja, to ni prvič, da mi je kdo to rekel. Želela sem si, da bi znala peti pa ne znam.. imela sem že veliko učiteljev, a so vsi obupali…mimogrede, jaz sem Jade, priimek ni pomemben…stara sem 17 let in kot ste že verjetno ugotovili nimam posluha…
živim v Londonu in ja, vsi mislite da bi že zdavnaj morala srečati fante iz 1d. ampak jih še nisem, in ne mislim noreti za njimi. Rada poslušam njihovo glasbo in vse ampak.. ne.. nočem da me imajo za čudakinjo. Trenutno delam v starbuksu ( ne vem kak se napiše ampak okei). Ni nič zanimivega ampak samo da dobim nekaj denarja da se preživim… ''Jade, zbudi se, kam si odčofotala?'' me vpraša moja najbolša prijateljica Abb. Bila je zraven mene na prepevanju.. verjetno tudi njej ni bilo všeč… ampak me vseeno podpira.. no dovolj o tem, čas je da se vrnem v realnost…

JADE

ABB
1.del
vsaj en next prosim?
14. september 2013
u137593
u137593
next
14. september 2013
next
14. september 2013
hvala za že kar 2 nexta, rada vaju maam
z Abb sva skupaj živeli v stanovanju zato sma včasih imeli konflikte. Danes zjutraj pa sva bili mirni, enkrat za razliko. Odšli sva na delo, Abb sela tako kot jaz v starbuksu. zelo sva se dolgočasili, ko je v stavbo vstopil čeden fant. No ja meni je bil čeden za Abb pa nevem. Imel je rjave lase in modre oči, v glavnem bil je zelo lep. Usedel se je za mizo ki je bila najbolj v kotu, in takoj sem pohitela k njemu…
*Abb*
kdo me je pozabil? Okej samo da me ni nihče…živjo sem Abb, živim z svojo BFF Jade. Delam v starbuksu, tako kot ona. Poznava se že kakšnih 5 let, medtem sem si večkrat pobarvala lase, moji naravni so rdeči.''Jade, zbudi se, kam si odčofotala?'' jo vprašam, ker že kakšnih 5 min. strmi v praznino.no dosti tega vsega, grema nadelo…
bil je živ dol čas, vse do tega preden je v stavbo stopil fant, meni ni bil kaj preveč lep zgleda pa da je bil ušeč jade, ker je takoj stekla k njemu in ga vprašala za naročilo. Ko se je cela zasanjana vrnila od njega sem postala žalostna, ker sem…

a) Zakaj je Abb žalostna?
14. september 2013
next
14. september 2013
*abb*
Ko se je cela zasanjana vrnila od njega sem postala žalostna, ker sem… moram priznati da sem.. lezba? Ja tako bot vsi razumeli.. rada sem jo imela, uživala v njenih objemih in poljubih na lička, in to je bila vedno tista ena skrivnost, ki je nisem upala Jade nikoli povedati, ker me je bilo strah da me bo zapustila. In še vedno me je strah… za to se redno srečujem z fanti, ki mi niso ušeč, da nebi Jade kaj pomislila…a zdržim, ker jo imam rada. Naredila sem naročilo, ki ga je imel fant, Jade pa mu ga je odnesla k mizi. Opazovala sem ju. Jade je prisedla in začela sta se pogovarjati, ker nisem nikoli trenirala branja z ustnic nisem vedela o čem. Saj jo bom že izprašala! Bo že vidla ona moje naravne lase!
*Jade*
ko je Abb naredila kakav, sem ga zelo hitro odnesla nazaj fantu. Vpraqšala sem, če lahko prisedem. Pokimal je. Saj vem da punce navadno ne delajo prvega koraka ampak če je tako lep. Usedela sem se, in začela sva se pogovarjati:

J-JAZ O-ON
O-in, ali smem izvedeti tvoje ime?
J- seveda, ime mi je Jade kako pa tebi?
O- ne povem ti
J- kaj? a si ti resen?
O-popolnoma, nastavi roko
J-okej
napisal mi je njegovo številko, plačal in tako hitro odšel, kot je prišel.vrnila sem se do Abb, ki me je čudno gledala. rekla je da boma doma imeli pogovor. o moj bog.. jaz bom umrla.. vse bo hotela vedeti, no v redu, grem nazaj na delo...
14. september 2013
BACK AT HOME____________________________________________
*jade*
takoj ko so se zaprl vhodna vrata, me je abb začela zasliševati ''Kdo pa je biu ta čeden fant? Zakaj pa si k njemu prisedla? Ti je dal njegovo telefonsko številko,? kako mu je ime??'' '' daj še enkrat bolj počasi, ker te nisem razumela!!'' ''kako je fantu ime?'' ''ja em.. nevem..'' ''kako ne veš? Ga nisi uprašala?'' '' v bistvu mi ni hotel povedati'' '' oh, škoda'' ''ampak imam njegovo telefonsko številko!'' ''sem že misla da si šla praznih rok od njega'' ''nikoli, preveč je bil lep'' in že sva se ulegli pred televizor. Ko je Abb zaspala sem poklicala tistega neznanega fanta. Ni se mi javil. Telefon sem dala na poličko in se spet posvetila televizorju. Kar naenkrat pa pozvoni. Javim se, brez da bi pogledala na številko''ja prosim?'' ''Živjo Jade, tisti fant iz starbuksa tukaj'' ''tisti, ki mi ne želi povedati kako mu je ime?'' ''ja točno tisti'' ''no kaj hočeš povedati?'' ''ja emm. Klicala si me?'' '' ja hotela sem te vprašati kako ti je ime'' '' no tega še danes neboš izvedela. Vabm te na zmenek, imaš danes še čas?'' pogledala sem na uro.bila je 5. Nemorem vrjeti da Abb že spi.''emm..ja imam'' '' torej se dobiva ob 7-ih na tower bridgu?'' ''okej!'' ''se vidiva Jade'' ''se vidiva.. neznani fant'' in že je prekinil. Ker je bila ura že 5. Sem se hitro umila in preoblekla .in videla da je ura že 6.30. Abb sem napisala na listek, da sem šla na zmenek, si obula čevlje vzela torbico in se odpravila. Hitela sem k tower birdgu in ga že videla, držal je dve sladkorni peni v rokah, in se mi nasmihal.'' Hay Jade, prelepa si danes'' ''tudi ti ne zgledaš slabo..ko sva že pri tem, kdaj mi misliš povedati tvoje ime?'' '' mogoče danes..'' ''-.- okeej''. Peljal me je na london eye, potem pa sva šla gledati voščene lutke, čeprav sva tam bila že najmanj 10000 krat. Tam so imeli nove lutke od 1d.takrat sem imela preblisk.'' PA SAJ TI SI LOUIS!!'' '' šššššštt. Ne deri se tako! Lahko me še kdo prepozna!'' '' kako te nisem prepoznala? Saj pa sem te će videla v revijah in to vse..'' '' to je velika razlik, revija in pa realnost'' '' no ja, vsaj vem kako ti je ime'' ''pa se neboš nič drla?'' ''ne? Zakaj bi se? Drla sem se zato ker sem imela preblisk'' ''aja.. no prau, in nas poslušaš?''
''ja zelo rada, vendar vas še nisem nikoli srečala tukaj v Londonu'' '' pa na koncertu še tudi nisi bila nobenem?'' '' žal si tega ne morem privoščiti..'' '' pozabi na vse, jutri imamo nastop v hyde parku, in.. no imam še 1 VIP vztopnico. Rad bi, da jo dobiš ti in nas enkrat v life poslušaš'' '' pa bom ostale fante tudi spoznala?'' ''seveda, popolnoma navdušeni bodo nad tabo!'' '' potem pa pridem'' ''juheh'' je rekel in zaproskal z rokami. Bila sva že pri vratah moje hiše ko sem se mu zahvalila za lep večer…
a)kaj se bo zgodilo??
14. september 2013
u137593
u137593
next
14. september 2013
next to je tok kl louis je moj najlubši član skupine
16. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg