Forum
Rose Maysible je 16-letno dekle. Hodi v šolo kjer nima prijateljev, doma ima mlajšo sestrico Bello, ki ji pomeni vse. Živi sama, njen oče je umrl, mama pa se je preselila v Miami. Ima tudi skrivnost, za katro noče, da kdorkoli izve. Ona je bila namreč kot otrok slavna igralka, potem pa so njeno mamo obdolžili umora. Nato so pa še govorili, da se je Rose zaljubila v enega pijanca! Postala je nepriljubljena in zdaj si je spremenila ime in priimek, da je ne bi zasmehovali.
Naenkrat pride v njeno življenje oseba, ki bo izvedela za to. Jo bo zasmehovala?
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
16. september 2014
Rose:

16. september 2014
Nextt full dobr zacetek
17. september 2014
nextttttt
17. september 2014
little*monster
little*monster
Neeeeeeeeeeeext
17. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2014
Next
17. september 2014
waw koliko nextov v enem dnevu ooooo...¸***
Skratka zdele enkrat bo najbrž next
17. september 2014
Okj
17. september 2014
u101440
u101440
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
17. september 2014
next zlo dobr začetk
17. september 2014
Tisto jutro je bilo nenavadno mrzlo. Ko sem se zbudila, sem šla pripraviti zajtrk potem pa sem zbudila Bello. Pojedli sva zajtrk in odpeljala sem jo v vrtec. Nato sem odšla v šolo. Pri pouku se kot običajno ni noben zmenil zame. Ko je bilo kosilo pa je nekdo prišel do mene.
"Lahko sedim s tabo?"
Bil sem presenečena. NIKOLI ni noben sedel z meno. Zamomljala sem, da lahko in on se mi je nasmehnil. Začela sva se pogovarjati, najpraj nekoliko zadržano nato pa sva vedno bolj klepetala, dokler nisem ugotovila, da zamujava na pouk. Odhitela sem v razred in se usedla na svoje mesto. Po pouku sem odšla v gozd h potočku, ki mi je res všeč.
"Greš vsak dan sem?" me je presenetil glas za mano. Hitro sem se obnila in za sabo zagledala fanta s katerim sem klepetala.
"Oprosti, nisem te hotel prestrašiti. Nisem se ti še predstavil. Moje ime je Dean."
17. september 2014
sori k je kratko
17. september 2014
nc hudga nexttttttttttttttttttt
17. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2014
little*monster
little*monster
Neeeeeeeeeeeeeext
17. september 2014
next
17. september 2014
neeext
17. september 2014
u101440
u101440
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttt
17. september 2014
ja ti kr
17. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. september 2014
Neeeeext
18. september 2014
Ostala sem tiho.
"Ti si Rose, kajne?" Kako to ve? V šoli vsi vejo, da sem Ashley Marybelle Moody. N-nobe-en n-ne v-ve, d-da sem R-ro-Rose.
"Jaz sem Ashley Marybelle Moody in tako me tudi kliči." Nasmehnil se mi je in
rekel:" Ni treba, da si nekdo drug. Bodi to kar si. Bodi Rose Masible." Zmrazilo me je. Kako to ve? Po licu mi je spolzela solza. Solza? Ne, ne bom se jokala. Pika. A kljub temu mi je po licu spolzela še ena solza. Pogledala sem Deana in tiho rekla:" Zakaj?"
" Kaj zakaj?"
"Zakaj to veš? Vsem boš povedal in se mi bodo režali." Umaknila sem pogled a Dean mi je dvignil glavo ravno toliko, da me je lahko pogledal v oči.
" R-o-s-e M-a-ys-i-b-l-e ti si edinstvena. In NIKOLI ne bom dopustil, da te bodo zaradi tega zasmehovali. NIKOLI.
Kako naj mu jaz to verjamem?? Odšla sem proti vrtcu. Vzela sem in odšla domov. In tam je bil..
19. september 2014
little*monster
little*monster
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
19. september 2014
nnnnnneeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt
19. september 2014
u101440