Forum
Vem, da je že veliko zgodb, ampak mi je dc. No, ta bo tudi govorila o Ginny( to ime mi je res všeč) ampak bo drugačna. Nexte bom pisala, če boste komentirali ali ne. Pa še to:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.LAHKO...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
OGLAŠUJETE!!!! Za začetek pa vseeno rabim en next.

Vampirji ali volkodlaki

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. avgust 2014
next
17. avgust 2014
next posvečam LчпcнFαмıʟч*, ker je edina, ki je pogledala mojo temo!
V zgodbi nastopajo:
Ginny Mrnstyle
Stepfanie Mrnstyle
Erik Splyint
Cris Cunnysy
Emanuelle Diamonde
In ostali...
****************************************************************************************************************
Budilka je zazvonila. Oh, ta šola. Vstala sem se naličila in oblekla. Oblekla sem tole:

Takoj zatem je v mojo sobo prišla Stepfanie. Hotela me je zbuditi, kot vedno, ampak me je samo razorarano pogledala in odšla, ker sem bila že budna. Odšla sem v šolo. In ja, sem vampirka.
Moja slika:

V šoli sem poiskala Emanuelle, mojo bff. Jasno, bila je že v svoji sobi. Tudi jaz sem šla tja, ter začela zlagati obleke v omaro. Mimo sta prišla 2 fanta, ki sta se glasno pogovarjala. Slišala sem, kako je en omenjal, da hodi z Rebecco, najbolj popularno punco na šoli. Saj sta res za skupaj. Oba sta popularna, Ta fant(Erik) pa je za povrh vsega še najbolj hot fant na celi šoli. 1. šolski dan je vedno najboljši, ker imamo party. Tako sem se šla preoblečt. Oblekla sem tole:

Bila sem zelo lepa v tej modri oblekci. Emanuelle je oblekla črno z zvezdicami in odšle sva na zabavo. Tam so bili vsi. Tudi Erik in Cris. Tako je bilo ime drugemu fantu. Šla sta do naju. Zdravo, je rekel Erik. Cris je pomahal. Rekle sva: Živijo! Cris je povabil Emanuelle plesat, Erik pa mene. Plesala sva in bilo mi je zelo lepo. Na koncu zabave me je prijel za roko in me odpeljal do moje sobe. Šla sva na moj balkon. Nežno me je poljubil. Objela sem ga. In tako sem dobila fanta.

****************************************************************************************************************
Upam, da je za začetek vredu.
17. avgust 2014
Neeeext, zakon
17. avgust 2014
KRITERIJI:
Če ti je tema ZELOO všeč napiši nnnnnnnnneeeeeeeext nujno
Če ti je tema VŠEČ napiši neext, dobr pišeš
Če ti je tema tko tko napiši next...
18. avgust 2014
Nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeext
18. avgust 2014
next pišem
18. avgust 2014
mal kasnej ga bom
18. avgust 2014
next
18. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeext, dobr pišeš
18. avgust 2014
nnnnnnnnneeeeeeeext
18. avgust 2014
Bilo je čudovito. In Emanuelle ima fanta Crisa! Vesela sem zanjo. Po zabavi sva se pogovarjali o fantih. Bilo je zanimivo.

Next day

Zbudila sem se pozno. Danes je sobota, ter ni šole. Z Klaro, Crisom in Erikom smo šli ven. Kar naenkrat je prišel VOLKODLAK( OBSTAJAJO, JA) in napadel Klaro. S Crisom sva se pognala do Klare. Cris jo je rešil in volkodlak se je spravil name. Na roko mi je napisal:
Maščevanje se začenja. Napisano je bilo z mojo krvjo. Pogledala sem se. Bila sem vsa krvava. In mislila sem na smrt.

Ko umreš se ne vrneš,
ko živiš samo po smrti hrepeniš.
ko vidiš grob reci žal mi je,ker se ne
vrneš. to bo rekel tudi nekdo zate.
živi življenje doklrr ga imaš.
Živi življenje...to je zadnje, kar si zdaj želim. Obrnila sem se h Eriku in mu rekla:

Nato sem omedlela.
18. avgust 2014
sori ker je tko grozljivo
18. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxt
18. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt nujno<3333
18. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. avgust 2014
nextala bom jetri ker sem ful besna k se mi je vse zbrisal kar sm napisala
18. avgust 2014
19. avgust 2014
zbudila sem se v šolski ambulanti. Odšla sem v sobo in se preoblekla. Nato nas je poklicala ravnateljica Rebeka, da moramo iti v dvorano. Rekla je, da je izginila Rose, sestra od Crisa. Potem smo šli v knjižnico in nakavču sem videla Rose. Imela je odprte oči, ampak se ni odzivala na moje klice. Z Emanuelle sva jo odnesli v šolsko ambulanto. Rebeka je rekla, da jo je moralo napasti nekaj nečloveškega.

Žal mi je, da je kratko ampak bila se besna, ker sem mogla že tretjič to napisat. Prej se mi je spet zbrisalo.
19. avgust 2014
rose:

19. avgust 2014
nnneeexxxšššttt nnnuuujjjnnnoo
19. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno
19. avgust 2014
nnnneeeeekkkksssttttt nujno
19. avgust 2014
Dons al pa jutr bo next
21. avgust 2014
plis dons<333
21. avgust 2014
Mogoče če pridem do kompa k zdej sm na telefonu. Pa bo daljši next..
21. avgust 2014
aha, ok
21. avgust 2014
u155047
u155047
prov
21. avgust 2014
Ta next je posvečam vsem vam, ker me spodbujate, da pišem nexte. Hvaležna sem vam.
********************************************************************************************************
Zjutraj sem se zbudila in slišala, da se Klara pogovarja po telefonu. Nato je z mene potegnila odejo in rekla, da ji je Cris rekel, da bosta imela zmenek v soboto. Vesel sem zanjo, ampak ali me res mora zaradi tega zbuditi! Zazehala sem in se šla urediti. Oblekla sem to:

Naličila sem se in odšla na zajtrk. Pojedla sem 2 rogljička, 2 toasta in spila 3 kozarce soka. Nato sem se skupaj s Klaro odpravila h thrumalogiji. To je veda, ki razlaga vse o vampirjih. Kajti je veliko stvari, ki jih še ne vemo o svoji vrsti. Vstopili sva v razred in zdelo se mi je čudno, da profesorice še ni. Ko je končno prišla, je rekla:
- Dober dan! Danes se bomo učili o pitju krvi. Kot vam je znano, ljudje mislijo, da pijemo kri. To je deloma res, saj odrasli vampirji rabimo kri, da smo zdravi. Vendar jo rabimo malo, ne toliko, da bi s tem ubili človeka. Clarissa, bi prebrala odstavek na strani 37 v tvojem priročniku za vampirje? Clarissa je pokimala ter začela brati.
SLA PO KRVI
Odrasli vampirji ponavadi rabijo kri, da ostanejo zdravi. Vendar pa novinci ponavadi sovražijo kri. Če pa so na robu smrti jih lahko samo kri reši. Novinci nimajo sle po krvi dokler se na spremenijo v odraslega vampirja.
Profesorica je še nekaj razlagala in nato je neka učenka,mislim, da ji je ime Sarafina, dvignila roko.
- Ja, Lea?(očitno ji ni ime Sarafina)
- Zanima me, če obstaja vampir, ki bi bil obseden s krvjo in bi jo pil novinkam?
- Lea, seveda ne obstaja! Čudno, da je to vprašala. Naslednjo uro smo imeli spet dramo. Dolgčas. Kasneje sem odšla na kosilo. Nato sem šla mimo zbornice in zaslišala ravnateljico, ki je govorila:
- To je že druga žrtva.
- Našli so je na hodniku pred učilnico za dramo.
- Tudi ona je imela odprte oči.
Ostala sem brez besed. Tudi Lea? Kako je to mogoče? Spomnila sem se, kaj je vprašala med dramo. Mogoče je to odgovor na skrivnostna izginotja novink, ki jih najdejo z odprtimi očmi?? Odšla sem do telovadnice in na steni sem opazila KRI.

Zraven je pisalo:
only blood will tell you what's happening.
21. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt

coooooooool pišeš
21. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg