Forum
u151961
u151961

∞ Nina ∞

Smrt. Beseda o kateri ramišljajo mnogi, se sprašujejo zakaj oni, njihovi svojci, prijatelji? Nekaj strašnega ko smo otroci, rešitev ko smo nekje na sredi ter nekaj povsem običajnega ko smo stari. Vendar vse, kar mislimo o smrti, je brez pomena; izjema je, da nas smrt spominja na življenje. Na ljudi, ki smo jih izgubili in bodo za vedno z nami. Vprašanje, ki pa je vedno v mojih mislih pa je zakaj se bati smrti, razen če si pripisujete vedenje, ki ga človek nima?

*

"ANNA NINA BROOKS! Ne bom ponavljala dvakrat!" je zavpila Sarah, moja mama. Druga, neprava, zaigrana mama. Ugh. "Ja že grem," sem zamrmrala nazaj, odložila rezilo in si potegnila dol zavihan rokav ter se odvlekla do kuhinje. Kujavo sem sedla na stol in zavzidnhila. "Pojej," mi je velela ter pred mano odložila krožnik s palačinkami. Zaskrbljeno me je pogledala ko sem ugriznila v vafelj. "Vidiš? Sem vedela, da si lačna," se je zadovoljno nasmenhila ko sem grizla že drugi vafelj. Ne. Ne že spet. Prenajedanje. Pojedla sem do konca in potisnila prazen krožnik stran od sebe. "Oh. Boš še?" je ponudila Sarah in še preden sem uspela odgovoriti sem vstala in odšla. Nočem jesti. Ne smem. Krava debela. Odprla sem vrata kopalnice in se sklonila k školjki. V usta sem si potisnila dva prsta in izbruhala ravno zaužito hrano. Sščetkala sem si zobe in si zopet zavihala rokav, kot prej preden me je poklicala Sarah. Pogledala sem še neuporabljeno rezilo in zavzdihnila. "Strahopetnica," sem rekla svojemu odsevu v ogledalu, nato pa odšla v svojo sobo.
Umm ja, mislim da je čas da se predstavim:
Sem Anna Nina Brooks, vsi me kličejo Nina, kar mi je ljubše.

Ja, kar ocenite me po videzu tako kot vsi... Just another bitch for you, right? Kakorkoli, moje življenje ni tako rožnato kot se morda zdi navzven. Verjetno vam moram odgovoriti na kar nekaj vprašanj. Kje je moja prava mama na primer? Nimam pojma. Z očetom sta bila mlada ko sta me spočela, bila sem napaka in to sem tudi ostala. Živim pri Sarah, res je super ženska, a je le deset let starejša od mene, zato jo obrovnavam bolj kot prijateljico in ne kot osebo, ki naj bi me vzgajala. Poleg naju živi še njen fant Tom. Prijazen tip, a zopet le trinajst let starejši. Lahko bi mi bil fant, ali le najbolšji prijatelj. Vendar ne smem biti nesramna. Dobri osebi sta in res sem jima hvaležna da sta prevzela skrb zame. Nimam bratov, sester ali fanta. Le malo deklet ali fantov se druži z mano, pa še tisti ki se, se samo zato, ker sta Sarah in Tom znana menedžerja svetovno znanega dekliškega banda. Little Mix. Poznate, ne? Se mi je zdelo. To je zaenkrat to. Želite spoznati mojo zgodbo? Join me!

Ja, to je to zaenkrat;D Upam da vam bo kul(: Naj povem da bodo tudi horny deli tak da ostante če vam je to ušeč, drugače pa raje pejte haha;D
No pač ja:*
Next?

22. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeext
22. oktober 2013
neeeexxtttt<33
full dober začetek.
22. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
22. oktober 2013
u130737
u130737
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
22. oktober 2013
neeext dober začetek<3
22. oktober 2013
NEXT!!!!! ful dobro!
22. oktober 2013
Omfg nexxxxxxt takoj LOVE IT <33333333333
22. oktober 2013
Neeeeeextt
22. oktober 2013
Super je. A je mogoce za to anoreksijo pa bulimijo zgled v knjigi Zamrznjeni dekleti?

Neeeeeeext
22. oktober 2013
u126564
u126564
neeeeeeeeeeeext!
d-best začetek :-)
22. oktober 2013
next!
22. oktober 2013
u151961
u151961
Oh hvala usem a nexte<3
love.my.life : Pač mela bo probleme s tem drugače pa ne, nisem prebrala...
23. oktober 2013
HornyMofo.* : aja, voham da bo super ff
23. oktober 2013
u151961
u151961
Oh hvala haha;D
23. oktober 2013
23. oktober 2013
u153281
u153281
Kday bo next???
23. oktober 2013
u151961
u151961

∞ Sarah ∞

Skrbi me za to dekle. Oziroma mojo hči, moram reči. Še vedno se nisem navadila, da imam otroka. Čeprav je Nina zelo samostojna, včasih kar preveč se mi zdi, da potrebuje nekoga ki se mu lahko zaupa. A se mi ne odpre. Pri vsakem delu je najpomembnejši začetek, zlasti še, če imamo opravka s čim mladim in nežnim - z otrokom in ravno to me malo skrbi. Ker nisem imela otrok še nikoli prej, nisem vedela kako naj ravnam z njo. Rabila sem čas, da sem se navadila, medtem ko me ona ni čakala, ampak je odraščala sama, brez mame. V tistem času, torej v začetku je naredila kar nekaj neumnosti v šoli in zunaj nje. Ampak mladost prezira posledice in ravno v tem je njena moč.

*

Vzela sem prazen krožnik iz mize in zaskrbljeno pogledala kam gre Nina. Napotila se je po stopnicah navzgor. Verjetno v svojo sobo. Skomignila sem z rameni, pomila posodo in ugasnila luči v kuhinji ter se odpravil v dnevno sobo k Tomu. "Srček," se je nasmehnil in iztegnil roko, da bi se privila k njemu. Izkoristila sem priložnost in zlezla na sedežno. Vdihovala sem vonj njegove kolonjske in ga pobožala po izklesanih mišicah. "Skrbi me zanjo, Tom," sem zašepetala, za vsak primer, če bi bila kje blizu. "Ha?" je vprašal Tom in pogledal iznad telefona. "Za Nino. Skrbi me zanjo," sem ponovila in mu vzela telefon. "Tudi mene. Tako krhka izgleda. Preveč je suha. Poleg tega pa se ne druži s skoraj nikomer," je odvrnil in me pogledal ter zavzdihnil. "Kaj naj storim?" sem vprašala zaskrbljeno. "Pogovori se z njo. Tebe bo poslušala, punca si," je odgovoril. Poljubila sem ga in pokimala. Nato sem vstala, mu vrnila telefon in hkrati opazila da ima novo ozadje. "Koga pa imaš na sli- Oh, saj to sma midva!" sem navdušeno rekla in si ogledovala najino sliko.

"Ja, ja, zdaj pa pojdi," je zagodrnjal in me počil po zadnjici. Zasmejala sem se in odšla do Ninine sobe. Vrata so bila priprta. Pokukala sem noter in videla Nino pred ogledalom. Imela je privzdignjeno majico in zavezano nad popkom. "Debela," je zamrmrala in prijela kožo s svojega trebuha. Komaj je prijela kaj kože, pa se je ozmerjala z debelo? Gledala sem jo, nato pa sem se odločila, da bi morala potrkati, ne smem biti nevljudna. To sem storila ter odprla vrata. "Nina..." sem začela, ona pa je poskočila, si odvihala majico in se preplašeno zazrla vame. "Si vredu?" sem jo vprašala. Hitro je pokimala in njene dolge svetle lase si je zbrala na levi rami. "Prepričana?" Zopet je prikimala, tokrat prepričlivejše. "Nina jaz.. Težko je veš? Ne morem ti pomagati, če mi ničesar ne poveš," sem zavzidhnila in sedla na njeno posteljo. "Nevem pri čem naj bi mi pomagala. Super sem," je rekla in se nasmehnila. "No, torej..." spet sem zavzdihnila. "Sarah, hvala. Ampak res sem vredu," je odločno odgovorila in me objela. "Hočem, da se počutiš prijetno tukaj. Vem, da je težko zate ampak... Navadila se boš," sem ji zagotovila ter ji vrnila objem. Pokimala je nato pa sedla za pisalno mizo. "Imaš nalogo?" "Ja," je odgovorila in začela pisati. "Dobro, me veseli, da sva se pogovorili. Če rabiš karkoli sem tu, prav?" "Seveda. Še enkrat hvala Sarah," je rekla ko se je obrnila nazaj. Odšla sem iz sobe in zaprla vrata za sabo. Nato sem se odločila, da grem v kopalnico ter kasneje brati.

Evo(:
Vem, da je bedno ampak na začetku je zmeri tak?;P
Next?:*
23. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
next
23. oktober 2013
u142563
u142563