Forum

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=1NcYq3PRyns&feature=youtu.be
not co neki clipi od narnie pa the hunger games sam tko.

♛Jennifer Lawrence as Katniss
♛Liam Hemsworth as Gale
♛Anna Popplewell as Elisabeth
♛Louis Tomlinson as Louis Tomlinson

CHAPTER 1.
*flashback*
»Dan žetve je spet napočil, 75. Igre lakote.« Je Katniss pripovedovala majhi deklici v svojem naročju približno 3 mesece stari. Bila je njena hčerka Elisabeth. Drobna majhna punčka z modrimi očmi ter rjavimi lasmi. Za svojo starost je imela kar veliko las. Skozi vrata je vstopil Gale. »Dvomim da bodo te igre enake. Hamish je rekel da so se v drugih okrožjih dogajali upori, Kapitol pa s tem ni zadovoljen. Ljudje so se končno uprli.« je povedal z odločnim tonom in nežno pobožal Elizabeth. Da bila je njegova hčerka. Poljubil je Katniss, kar ji je narisalo nasmeh na obraz. »spet te bodo privlekli na plano ter spraševali po lanski ljubezenski zgodbi« pogledal je v tla ona pa je odgovorila »Gale igrala sem. kolikokrat ti moram to še povedati?«. Z pogledom v tla je zapustil sobo.
Vsi so se zbrali, Effie pa je na odru spet predvajala video. V roke je vzela kartico ter začela brati. »Kod ste pričakovali bodo za 75. obletnico igre lakote malo bolj posebne.« začela je mežikati v očeh so se nabirale solze. »oprostite ne morem« je izdahnila ter odšla nazaj v zaodrje. Ven je prišel predsednik Snow. Le peščica ljudi mu je posvetila aplavz. »Torej. Te igre bodo posebne zato ker… bomo tribute izbirali med zmagovalci vsakega okrožja.« prezerljivo je pogledal Katniss, katere solze so padale na tla. Katniss je bila edina ženska zmagovalka okrožja 12. Gale je vstal, poljubil Katniss ter odvihral na oder. Dvignil je roko ter zažvižgal. Ljudstvo je počasi povilo za njim. Dokler se ni zaslišalo strela. Usmrtili so ga, pred otroci, družino, Katniss ter njegovo lastno hčerko. Katniss je kriknila ter se pognala proti njemu. Položila si ga je v naročje ter zapela. Ljudje so jokali z njo. Dokler jo niso odvlekli proč, na vlak za Kapitol. Katniss je umrla v igrah lakote. Prim pa je skrbela za Elisabeth z strtim srcem.
*16 years from then*
»Tvoja mama je nekoč bila zmagovalka iger« je Prim razlagala Elisabeth 2 meseca pred začetkom 91. Iger lakote. »bila je odlična lokostrelka, kod si ti sedaj.« elisabeth je z užitkom goltala vse zgodbe o mami ter očetu. Vse kar ji je Prim povedala ji je bilo kod zlato. Žalostilo pa jo je dejstvo da je od mame imela le eno sliko, prav tako od očeta. »lepo bi bilo če bi za žetev nosila mamino obleko« je dodala Prim, Elisabeth pa je veselo prikimala… »za 17 rojstni dan, imam nekaj zate.« Elisabeth jo je uprašljivo pogledala »mamin dnevnik«…
31. maj 2014
u172972
u172972
neeeeeeeeeext
+ popuno pišeš! komaj čakam nov next!
31. maj 2014
Popoun začetek ka šele bo...
Sej bi napisala kak je triler sam mi ga na telefonu noče odpret (predvajat) in bom napisala ko pogledam
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. maj 2014
u165821
u165821
Waaaau *O* to je amazing nina!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. junij 2014
u155122
u155122
Fhool cool!

Neeeeeeexxxšt!
01. junij 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
01. junij 2014
next
01. junij 2014
nnEEXXTT *W*
01. junij 2014
perfect *____________________*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
01. junij 2014
Neeexxttt *w*
01. junij 2014
u173008
u173008
neeeeeeeeeeeeeeeeext
omg ženska! ti popouno pišeš! *w*
01. junij 2014
neeeeeeeeeeext
01. junij 2014
neeeextt<333
popolno je *w*
01. junij 2014
u172583
u172583
NEEEXT< 33333
popolno jeee *.*
01. junij 2014
u167233
u167233
Brez besed sem *_____*
Neeeext
01. junij 2014
u167582
u167582
wau. zares... popolno? fantastično? nep, te besede samo žalijo tvoje pisanje. tako da... nimam pravih besed zate. je pa tako dobro, da ne morem opisat če to kaj pomaga
Neeeeeeeeext!
01. junij 2014
u60555
u60555
wow dobro je
01. junij 2014
neeext
01. junij 2014
Si prebrala usaj prvo knjigo od Hunger games?
01. junij 2014
Omggggg popolno *0000*
NEEEEEEEEEXT
01. junij 2014
u171835
u171835
Omg...popounost<3
nexttt
01. junij 2014
CHAPTER 2.
*Elisabeth*
Z roko sem podrsala po zaprašeni platnici. Previdno sem jo odprla. Imela je stare rjave strani, pisana je bila v času med 74. In 75. Igrami. Začelo se je po tistem ko je prišla iz iger… nazaj sem jo zaprla ker je v sobo vstopil moj mlajši polbratec. »kaj imaš v roki?« je vprašal in mi dnevnik poskušal iztrgati iz rok. »nič, enciklopedija je.« sem se mu zlagala. Pa ni dal miru. »kakšna pa?«, »takšna« sem siknila. Presenečen nad mojim vedenjem in aroganco ki sem jo baje prevzela od mame, je z hitrimi koraki odšel iz sobe. Prebrala jo bom zvečer. Upam da jo bom prebrala pred žetvo. Če me slučajno izberejo hočem vedeti kaj se je dogajalo z Katniss. Nato sem jo odložila na polico. Oblekla sem se v moj star plašč ter odšla lovit v gozd. Prečkala sem staro električno ograjo, kod jo vedno. Na drugi strani pa so me pričakali varnostniki z palicami v roki. Niso me videli. Skrila sem se za grm ter previdno opazovala. Nato je mimo prišel fant z lokom. Še nikoli ga nisem videla, kar se mi je zdelo dokaj čudno saj tu lovim skoraj vsak dan. Prijeli so ga ter ga vlekli za sabo. »Tukaj se ne sme loviti, to je prepovedano območje« sem zaslišala govoriti paznike. Nato sem zaslišala še pok. Ustrelili so ga! brez da bi se tega zavedala sem kriknila, nato pa ugotovila da je bilo to skrajno neumno. Tekla sem proč, a sem se zataknila na ograji. Raztrgala sem si plašč ter tekla naprej. Zgrabili so me za roke jaz pa sem brcala in kričala. Eden od njih me je udaril. Še vedno sem imela dovolj moči da sem se jih rešila in tekla nazaj v okrožje 12. Prišla sem v hišo ter zaklenili vrata za mano. Prim me je vprašala kaj se je zgodilo. »Ustrelili so ga, Prim, Ustrelili so ga.« sem jecljala. Sedela sem na tleh z sključenimi nogami ter z hrbtom naslonjena na zid. »koga so ustrelili, Lisi?« to je bil moj vzdevek. »Nevem.« sem rekla potiho. -»Ampak so ga.« »Saj ti verjamem« me je pobožala po laseh. »Kaj če bodo naslednjič mene?« sem vprašala. »Ne bodo te. Saj tja ne boš več hodila.« vprašala sem: »ampak kdo bo prežvljal družino, kje bomo dobili hrano?« pogledala je tla. »bomo že preživeli.« še vedno me je zanimalo kako vendar nisem več spraševala. Hamish je prišel k nam. bil je že star. Nikoli nisem vedela od kje ga poznamo. Bil je družinski prijatelj. Enkrat je zmagal na igrah lakote. Odšla sem v svojo sobo ter v roke vzela mamin dnevnik ter ga začela brati. »…
-------------------------------------------*
Hvala usem za nexte upam da boste brale ker bi rada da bi bla ta zgodbica uspešna vsaj malo bl kod moje prejšnje in nolem da bi spet zgubila bralce <3333 in ne sorry nism prebrala knjige vem da je dobra in se jo trudem že 2 mesca dobit. Pa če maš kak problem nism rekla da bo ta zgodbica ista ko the hunger games, (napiše se the hunger games in ne hunger games. -.-) to je pač fanfiction. Vem da ne pišem neki dobro ampak nism ti jst fucking suzanne collins. Hvala. <333

01. junij 2014
Popouno je
Omg a kr tko? Kr ustrelil so ga? Wow
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. junij 2014
+nova bralka
no tut js nisn prebrala the hunger games pa po pravici povedan nimam pojma niti prebližn z ka se gre
sam tale zgodbica je vseen popouna
mislin waaaw
ne ti res ne pišeš dobro - ti pišeš popoun
omg ustrelil so ga
o fak no
hitr napiš next kr je res ful fajn
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
02. junij 2014
u171835
u171835
Omg!!!!
Nextt