Forum
u25153
u25153
hellou.!no to je druga verzija ta prve.pa sem jo nadomestila s to.slike kasneje.!!!
živjo.1moje ime Kaja in to je pois enega tedna ki se mi je poznal za vedno.vas zanima.???berite.!!
Uvod:
Bil je navaden dan. Jutro. Zbudila me je glasna budilka ki je opozarjala na šolo vsako jutro. Zakaj sploh obstaja? Kot vsako jutro sem si pripravila šolsko torbo in se oblekla. Spodaj v kuhinji sem pojedla zajtrk in odšla v šolo. Ko sem prišla tja sem bila med prvimi. »končno« sem si zamrmrala. »Vsaj ne bodo mi težili«. Vem kaj si mislite. In imate prav. Za vse v razredu razen učiteljice sem »piflarka«. In ravno to mi gre na živce. Prvo uro smo imeli matematiko. Kot vsak dan je tudi danes pregledala in dala še eno domačo nalogo. Polovica razreda ni imelo naloge. Luzerji. Ne znajo delati tisto kar je nujno. Vedno »na« FB-ju (sama ga nimam) ali pa zunaj. Jaz pa raje takoj naredim,da imam kasneje prosto za moje hobije.

boš brau.??????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2012
neext !
30. april 2012
u25153
u25153
seveda nekej sm pozabla.-.-"
zgodba je posvečena support.*
30. april 2012
hihi huala piki.< 3 in nextei 1
30. april 2012
u25153
u25153
nextam.!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko sem prišla domov me je pred vrati pričakala mama. Kot vsak drugi torek v mesecu so bile danes govorilne. »Čestitke« mi je zaželela »danes dobiš nov telefon. Tako sem ponosna nate.« Vsak torek isto. Sedaj sigurno mislite da vsak mesec dobim nov telefon. Ni res. Samo danes je tako ker to posluša že 5 let. Vsake govorilne so: odlična je. Nimam pripomb. No v glavnem danes sem naredila nalogo kot da mi nekdo tišči čas pod nos. Zato ker sem tako hitro končala nalogo sem lahko šla z mami v trgovino. Nato sem malo podražila. »Mami ali greva lahko sedaj kupiti telefon?«. Malo bom pojasnila. Če bi ji to rekla doma bi mi odgovorila da nima denarja. Zato sem to rekla v trgovini ker se mi ne more lagati. »Seveda greva. Samo greva v Simobilovo trgovino. Ali imaš kakšno posebno željo?« »Ja imam. Rada bi dobila Nokio C3. Ali lahko?« »saj veš da lahko.« Globoko v sebi sem kričala od veselja. Ko sva nakupili nujno sva odšli gledati telefone. Takoj sem ga videla. Vzela sem ga v črni barvi z roza pokrovčkom. Če ravno sedaj si mislite da je to dekliška barva se motite. V mojem razredu je 5 punc ki se vedejo da so odrasle imajo tak telefon. .
.............................................................................................................
nextam.?!!!!
03. maj 2012
next ! < 3
03. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg