Forum
u15499
u15499
še ena zgodbica...xD
05. junij 2010
u15499
u15499
"Še pet minut do počitnic," mi je prišepnila Maja, medtem ko smo zapisovali snov v zvezek. Komaj sem čakala, da bo zvonilo. Sem bila rahlo naveličana in komaj sem čakala da bom z Alexom, Majo in Mihom odšla bordat v Italijo. Prvič so mi starši dovolili iti s prijatelji na počitnice. Splačalo se jih je 16 let pridno prenašati. Vsaj zaupajo mi. Še minuto do uživanja in zabave. 5,4,3,2,1. Driiiiiin. Zgrabila sem zvezke, jih zabrisala v torbo in odhitela iz učilnice. Pred njo me je že čakal Alex. Skočila sem mu v objem in mu navdušena rekla:"Jutri ob tem času bova že v luksuznem hotelu, v svoji sobi in pripravljena na zabavo.!" Nato se je iz učilnice počasi primajala še Maja. Skupaj smo odšli v garderobe in odprli vsak svojo omarico ter se nato odpravili domov. Prižgala sem računalnik in še zadnjič pregledala pošto. Ko bomo v Italiji namreč nebo časa za internet. Spakirala sem kovčke in gledala filme. Ko sem odšla spat sem Alexu napisala SMS:

Komi čakam jutr.Se dobiva pou ure prei.??Lubm te naibl.
05. junij 2010
u15499
u15499
Alex nikoli ne zavlačuje in takoj odpiše na vse SMS-e

Prou. rdTEmamNAIBL.
05. junij 2010
u15499
u15499
Zaspala sem ob razmišljanju na Alexa. Popoun je. Boljšega si nebi mola želeti. Zjutraj me je zbudila budilka na telefonu. Ustala sem in se oblekla. Zgrabila sem kovčke in se odšla poslovit od očeta in mame. Odhitela sem do avtobusne postaje. Tam me je čakal Alex. Poljubljala in objemala sva se dokler ni prišel Miha."No golobčka, smo pripravljeni.?"je rekel. Čez 5 minut so prišli Maja in njeni starši. Posedli smo se v avtu in čez nekaj ur smo bili že v hotelu. Bil je obupno lep hotel z obupno lepimi sobami. Naročili smo apartma z 3 sobami. Eno za Majo eno za Miha in eno za naja z Alexom. Odšla sva v sobo in razpakirala stvari in takoj smo odšli smučat in bordat...
05. junij 2010
u15499
u15499
Lea

05. junij 2010
u15499
u15499
Alex:

05. junij 2010
u15499
u15499
Maja:

05. junij 2010
u15499
u15499
Miha:

05. junij 2010
u13868
u13868
next
05. junij 2010
u15499
u15499
.takoj smo odšli smučat in bordat. Skoraj cel dan smo bili na snegu. Bilo je zakon. Zvečer smo odšli v plesno dvorano, ki je bila v hotelu. Danes so imeli disco, saj je bilo v hotelu veliko mladih. Sprva sem bila preveč izmučena da bi plesala. Usedla sem se na barski stolček in naročila Sprite. Alex, Maja in Miha pa so odšli na plesišče. Počasi sem srkala pijačo, ko sem začutila roko na rami. Obrnila sem se. Za sabo sem zagledala fanta. Ni bil kaj preveč poseben. Bil je eden od tistih, ki skrbijo za svoj zgled, vendar le toliko, kot je treba. "Živijo,"je veselo rekel. "Oi." Obrnil se je okrog in rekel:"Si sama?" "Ne. Fant in prijatelja sta na plesišču. Zakaj sprašuješ.?" "Zgledala si mi zdolgočasena, pa sem mislil da potrebuješ družbo." Zmajala sem z glavo. Res je da sem bila utrujena, vendar brez družbe sem se počutila osamljeno. "Prisedi,"sem mu rekla in pokazala na stol. "Ime mi je Lea. In tebi.?" "Ime mi je Rok. Torej koliko časa si že tukaj?" " Prišla sem danes. Sem sem prišla za 4 dni. Pa ti? Kdaj greš?" "Jutri opoldne odidemo. Škoda da nemorem ostati dllje. Starši imajo službo." "Ahha..."In tako sva se pogovarjala še kakšno uro, ko sem opazila, da Alexsa ni na spregled že nekaj časa. Videla sem le Majo in Miha, ki sta se zabavala skupaj. Rok je opazil, da nekam zmedeno pogledujem okrog. "Ali koga iščeš.?" "Ja. Počakaš samo minutko.?" Rok je pokimal z glavo. Plesoče sem se odpravila do Maje. "Kje je Alex.?!!!"sem zavpila. Maja je skomignila z rameni. Isto vprašanje sem vprašala tudi Miha. Tudi ni vedel kje je. Začudena sem se odpravila nazaj do pulta. Še vedno sem zaskrbljeno pogledovala okoli. Roka sem prosila če lako še malo počaka.Alexsu sem napisala SMS:
Pa kje si ti? Km si zginu ej nker t ni. RTM & prid k pultu.
05. junij 2010
u13868
u13868
next
05. junij 2010
u15499
u15499
Čakala sem kar nekaj časa dokler nisem dobila odgovora.:
Prhdn kmj. RTM.
06. junij 2010
u15499
u15499
Privzdignila sem obrvi in poskušala razvozlati SMS. Pokazala sem ga še Roku, in nato še Maji in tudi Mihu. Nihče ni znal razvozlati uganke. Počasi me je začelo skrbeti. Maja me je začela miriti:"Pa daj no Lea. Saj veš, da je Alex že večkrat tako izginil. Pa še vedno je prišel nazaj. Pridi plesat in se sprosti." Vstala sem in pogledala Roka. "Očitno sem brez soplesalca. Greš.?" Sem ga vprašala in mu podala roko. Vstal je in odšla sva plesat. Čez nekaj časa me je prešinila misel: Kaj pa če naju Alex opazi.? Le kaj si bo mislil.? Rekla sem Roku:" Pleševa kot prijatelja, kaj ne.?" "Ja, seveda, kaj pa drugega." Vesela sem bila da je Rok razumel da sva le prijatelja...
06. junij 2010
u15499
u15499
Rok:

06. junij 2010
u13868
u13868
next
06. junij 2010
Next next carsko.

In bi bilavesela če bi dobila komentar moje zgodbice
06. junij 2010
nextttttttttt nujnoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. junij 2010
u15499
u15499
Naprej bom mal kasnej nimam glih časa zdele
:3
06. junij 2010
u15499
u15499
Vesela sem bila da Rok razume, da sva le prijatelja. Ura se je bližala polnoči in bila sem že pošteno utrujena. Maji sem rekla da grem spat, saj je ona še vedno neumorno plesala. Odšla sem po stopnicah navzgor. Bila sem že zelo zaspana. Odšla sem v kopalnico in se na hitro osvežila. Nadela sem pižamo in odšla v sobo. Pri oknu sem zagledala Alexa. "Tukaj si toraj.! Skrbelo me je zate." Obrnil se je in z nasmehom dejal:"Bil sem utrujen, pa sem šel spat." Govoril je s čudnim, omotičnim glasom. Kot bi bil pijan. Vprašala sem ga:" Alex, si pijan.?" Zasmejal se je in odgovoril da ne. Pa vendar je še vedno govoril nenavadno. Prišel je do mene in me objel. Objela sem ga nazaj. Takoj za tem sem v rami začutila bolečino. Pogledala sem kaj je narobe. Ostrmela sem. Alex mi je zapičil iglo v ramo. Iglo s tekočino. Nevem zakaj ampak tako sem pomislila da je to uspavalo. In res je bilo. Čez nekaj minut sem postala še bolj zaspana. Usedla sem se na posteljo, čeprav nisem želela spati. Pogledala sem Alexa. Njegove oči so bile drugačne. Polne zlobe in škodoželja. S solznimi očmi sem ga pogledala in rekla: " Kako si lahko to naredil.??" To so bile moje zadnje besede. Stemnilo se mi je pred očmi. Kar zmanjkalo me je. Od takrat naprej se nisem spominjala nič. Zjutraj sem se zbudila brez pižame na sebi, popolnoba gola in pokrita z rjuho. Zraven mene je ležal Alex. Nisem mogla verjeti. Bil je popouen. Kako mi je lahko naredil kaj takega. Stekla sem v kopalnico oblekla in jokala. Sama pri sebi sem prisegla da tega nebom nikomur povedala. Vsi bi me sovražili. Nihče me nebi imel rad. Izstopila sem iz kopalnice. Nadela sem si FAKE smile. Tu pa tam mi je še spolzela solza po licu, pa sem jo hitro obrisala in smejala naprej. V naslednjh dnevih sem se izogibala Alexu. Sedaj sem ga sovražila. Uzeu si me je na silo, mi je odmevalo v glavi, če sem še kdaj pomislila nanj. Ko smo čez nekaj dni končno prišli domov sem neumorno jokala v svoji sobi. Jokala sem ponoči, včasih tudi podnevi, kadar ni bilo nikogar v bližini. Nekega dne me je pri jokanju zalotila Maja. Vstopila je v sobo, čisto nenapovedano, nič ni rekla, da bo prišla. Postrani me je pogledala. Najbr zato, ker me še skoraj nikoli ni videla jokati. Ko sem jo zagledala sem si hitro obrisala souze. "Kaj pa ti je.?" me je vprašala Maja. Nisem vedela ali naj ji povem resnico ali naj se zlažem....
06. junij 2010
u13868
u13868
next
06. junij 2010
u15499
u15499
Nisem vedela ali naj ji povem resnico ali se naj zlažem. " Ah, nič ni, samo...amm...udarila sem se, " nisem ji morala povedati resnice. Zahtevala bi da povem še mami, mami pa bi Alexa odšla prijavit. Bilo je le še 2 dni do šole. "Greva v shoping.?" me je vprašala Maja. Vstala sem iz postelje se oblekla in vzela mamin denar. Z Majo sva se resnično zabavale, vendar so mi misli še vedno potovale na ta dogodek. Kako je lahko.? Kaj sem storila narobe.?? Kupile sva veliko stvari, pomerjale obleke in se slikale v njih. Nato sva šli še v kino. Pojedle sva toliko kokic, da nama je bilo že slabo. Ko sem zvečer prišla domov, so se mi oči spet orosile. Odločila sem se, da bom pozabila na to in živela naprej. Čeprav bo to precej težko. Vem da bom še kdaj pa kdaj jokala, vendar bo že. Zavrtela sem glasbo in zlagala obleke v omaro. Nato sem se ulegla na posteljo in samo polušala glasbo. Če odbmislim tisti dogodek, je bilo kar uredu. Saj sem konec koncev spoznala Roka in se naučila še bolje bordat. Ob tej misli sem zaspala. Sanjala sem o tem kako me je Alex objel in mi v ramo zapičil iglo. Bilo je tako zelo resnično, da sem se morala zbuditi. Prižgala sem nočno lučko in se prijela za glavo. Bila je prepotena in mokra. Vsala sem in pogledala na uro. Bila je 3:00. Nekaj časa sem še hodila po sobi, nato pa sem odšla nazaj v posteljo. Zaspala pa nisem še kar nekaj časa, mislim da 2 uri. Preostanek "noči" je bil miren. Zjutraj sem se zbudila ob 10:00. Že nekaj časa nisem tako dolgo spala. Pretegnila sem se in odšla v kuhinjo po vročo čokolado.
07. junij 2010
u22175
u22175
jz sm Lea xD
drugač pa cool
07. junij 2010
u15499
u15499
Lea je u bistvu Brokelle Bones
pa tnx
07. junij 2010
u22175
u22175
ia vem
men ie ful lepa
07. junij 2010
u15499
u15499
Enak..ona je čisti popounež
07. junij 2010
u22175
u22175
se strinjam
nism emo sam mogoče so frizurce cool
07. junij 2010
u15499
u15499
Mhm frizure so res cool
07. junij 2010
u15499
u15499
Ko sem prišla v sobo sem prejela SMS od Alexa.:
Pa kje si ti, da te nč ne vidm.? RTMF.
07. junij 2010
u15499
u15499
Z odprtimi usti sem strmela v SMS. Kako si mi drzne po vsem tem kar mi je naredil sploh še reči kaj? Sklenila sem da mu sploh ne bom odpisala, saje je škoda denarja zanj. Preostanek dneva sem delala domačo nalogo. Na srečo je je bilo le malo, zato sem potem gledala filme. Jutri je šola sem si mislila. Spet bom videla Alexa. Koga briga? Saj ga še pogledat nemorem...
07. junij 2010
u13868
u13868
next
07. junij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg