Forum
u60192
u60192
Js bom pa napisala eno zgodbico o Ineski in Monikii ;o. Js sm Ines in una druga je Moni. Pa bomo kr začeli x D
Z Moni sma bile letos fazanke. Bil je prvi šolski dan in ker sma sosedi sma se skupaj odpravili v srednjo šolo. Pred šolo smo stali vsi fazani. Mimo so šli štirje tipi iz 3.letnika, zadaj pa še 4.letniki. Približali so se nama ker se jim je zdelo da se bojima fazaniranja.
''Poglej poglej kaj pa imamo tukaj dve gospodične!'' ''Ka bi rad?'' ''Ines lej to ko naju hočejo popisat hahahaha'' ''Sj vaju bomo. Daj ti blondinka roko sem!'' ''O ne ne bo ti uspelo gej!'' ''Fazanka me je užalila!'' ''Hahahahaha sj prav če si tak pedr pa naju hočeš popisat. Aj spelte se no pa popište une pičke tam zadaj..'' ''Še se bomo videli fazančice!''
Smejale sma se potem pa je končno prišel nek učitelj in nas peljal v učilnice. Prvi šolski dan je bil kar dober. Profesorca je samo razlagala kaj bomo delali v tem šolskem letu.. Midve pa sma si pošiljali listke. Po koncu pouka sma sedeli v garderobi in opazovali neko važičko z dolgimi blond lasmi. Ko naju je zagledala je prišla do naju.
''O vidve sta torej tudi v našem razredu? Vesta rada bi vama povedala da bi bila zelo vesela če bi mene izbrali za predsednico razreda. Že v osnovni šoli.....'' ''Whatever barbika lej koga zanima če si bla ti v osnovni predsednica. Tu pa ne boš, tu vladam jaaz!'' ''Wtf Moni? Hahahaaha.'' ''Vidim da sta zelo nesramni, ampak bosta še videli.'' ''Heej nisem se jaz začela prilizovat ampak si se ti prišla nekaj v frajerko delat da hočeš bit predsednica.''
Jezna je šla in spotaknila sem jo da je padla in si raztrgala obleko...

next?
23. september 2011
jaaa
23. september 2011
u60168
u60168
next
23. september 2011
u58568
u58568
nexty
23. september 2011
u60192
u60192
''Vidve kravi! Bosta že videli!'' Grdo naju je pogledala in šla k svojemu fantu. Za trenutek sem ga pogledala in videla da je zelo lep. Ampak nisem mogla tega priznat ker hodi z največjo barbiko na šoli. Z Moni sma se odpravile do bližnje gostilne in tam sma srečale spet tiste fante iz 3. letnika. Prišli so k nama in spet zajebavali. Moni se je razjezila in enga od njih zagrabila za jajca.
''Kreten a boš nehau zajebavat?'' ''Ja aw to boli spusti me.'' ''Potem pa se speljite.'' ''Nevarna si, to mi je všeč.'' ''Nič ne boma mela, verjemi.''
Odhitele sma proti domu. Ko sem prišla v hišo mi je starejša sestra težila da morem pomit posodo. Zaklenila sem se v svojo sobo in šla na igre123 ter na chat. Tam je seveda bila tudi Moni in začele sma težit na chatu kot ponavadi x'D. Prijavljena je bila tudi ovca in težila da sma fazanke. Spet sma jo zajebavale kot vedno da je ovca. Od jeze je šla dol.
Naslednji dan v šoli se je Moni zaletela v tistega iz 3.letnika...
24. september 2011
u58568
u58568
nexty
24. september 2011
next now please
24. september 2011
u60168
u60168
Nextttttt pa še danes prosim
24. september 2011
u60192
u60192
''Bedak a lahko paziš kje hodiš?'' ''Sorry lepotička Moni.'' ''Od kdaj ti veš moje ime?'' ''Vse o lepoticah se da zvedet.Btw jaz sem pa Jan.'' ''Aha.Ines grema na wc lepo prosim!'' ''Ok.''
Na wcju mi je Moni priznala da ji je Jan všeč. Ker sem jaz hotela da je samo srečna sem jo hotela zvlečt pred njega.
''Kaj delaš?'' ''Pridi z mano in grema do Jana.'' ''O neeee.Bom jaz tebe zvlekla pred tipa od Maje.'' ''Ne hvala. Pridi.'' ''Rekla sem neeeeeeeeeeeeeee!''
Moni se je tako naglas zadrla da jo je slišala cela šola. Prišla je ravnateljica in naju zvlekla v pisarno.
24. september 2011
u60168
u60168
HAHAHAHA
next :3
24. september 2011
yaaay.ti lenobe si me le poslušala :3
24. september 2011
u39401
u39401
nextii *__*
26. september 2011
u60192
u60192
''Dekleti.Ne derita se drugače vaju vržem iz šole!'' ''Sorry če pa...'' ''Ne zanimajo me razlogi.Zdaj pa vn!'' ''Ja no.''
Šli sma k pouku in v razredu še klepetali. Potem je prišla tista važička Manja z svojim fantom Timom. Začela nama je težit, jaz pa sem se zagledala v Tima. Bil je prelep. Ampak nažalost za mene nedostopen. Tudi on je gledal mene. Ko sta odšla in je v razred prišel v profesor me je Moni treščila po glavi da sem se zbudila x'D.
Po pouku sma se odločili da grema v kino. Še prej pa v shopping..
01. oktober 2011
u60168
u60168
NEXT !
01. oktober 2011
kako lepo pišeš :$ ♥♥♥
05. oktober 2011
u60192
u60192
monika feferonika ~bom pol nextala
ditnger~ nee pa ne ;P :$ ♥
05. oktober 2011