Forum
100%cool
100%cool
To je moja prva zgodba. upam da vam bo všeč. Prosim, da na koncu napišete svoja mnenja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LEJLA

Zelo rada fotografira. Nekega dne dobi nepričakovano e- pošto... Le kdo ji je pisal in predvsem kaj ji je napisal? Ji bo pismo sploh všeč? Se bo znašla v težavah? Vse to v nadaljevanju.
To je ona:
22. april 2017
100%cool
100%cool
-------------------------------------------------------- 1. POGLAVJE -----------------------------------------------------
Bib, bib, bib... Oh, jutro je. Komaj sem zatisnila oči. Počasi sem vstala in se odpravila v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo in se prestrašila. Aaaa. Moja frizura je bila obupna. Konice so bile rdeče ostali deli las so pa bili živo zeleni. O groza. Niiiiik, kaj si naredil s mojimi lasmi?! V kopalnico je pritekel 5 let mlajši brat. Zakadila sem se v njega on pa je s tako hitrostjo bežal pred mano in se na ves glas smejal. Boš še videl, resno mislim. Pa me ulovi, če me lahko. Ustavil se je zraven okna. Kaj si izmučen, sem mu rekla, ko sem pritekla do njega. Nekdo je bil na vrtu... masko je imel. Daj ne sanjariji... Pa saj ne ne, resno ti rečem. Prisežem pri moji zbirki nalepk z nogometaši. In ko je to izrekel sem vedela, da misli smrtno resno. Kadar Nik priseže pri nalepkah je popolnoma resen. Zanj je ta zbirka nekaj naj dragocenejša stvar na svetu. Bilo me je zelo strah saj sva bila sama doma. Greva v mojo sobo tam več vidiva. Ravno, ko stopiva v sobo dobim novo e-pošto. Preberem jo. Pisatelj je anonimen. O ne, o ne.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22. april 2017
100%cool
100%cool
Next?
22. april 2017
100%cool
100%cool
Popravek: Prosim, da na koncu vsakega poglavja napišite mnenja. ( pozabila sem dodati vsakega poglavja )
23. april 2017
100%cool
100%cool
----------------------------------------------- 2.Poglavje ------------------------------------------------------------------
Skrij se, sem prišepnila bratcu na uho. Kam? me je vprašal. Najbolje bo, da greš v klet in se zakleneš. Ne, tja pa nebom šel, mi je odločno rekel. Tam je tema, pa pajki so povsod. No prav boš pa moral na podstrešje, pa zraven vzemi telefon. OK. Nik je hitro in tiho odšel na podstrešje. Za njim sem še rekla, ne pokliči policije. Hitro sem odprla e- pošto in jo še enkrat prebrala.

od: anonimaoseba,kijenatvojemvrtu@gmail.com
za: lejla...@gmail.com
Sem na tvojem vrtu. Kar predaj se. Ne moreš pobegniti.

Zaostal mi je dih. Nekdo je potrkal na vrata. Ne, vrata. sem si mislila ter pobegnila na podstrešje. Vrata niso bila zaklenjena. Slišim korake. Hitro se splazim k bratcu, saj si je skrivališče poiskal med kupom šare. Ššš. Nekdo pride na podstrešje. Ne vidim ga, slišim le korake. Brat ves drgeta. Zaslišim glas...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23. april 2017
100%cool
100%cool
http://www.igre123.com/forum/tema/sola-caranja/194229/1
Za vse ki vas zanima čaranje
23. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg