Forum
da se bosta z Nejinim očetom poročila.Z nejo sma bile tako vesele mama mi je rekla da bo Neja spala te zadnje tri dni zraven mene v sobi.
J-js M-mama
j-čak čak a si ti rekla zadnje tri dni
m-ja
j-in zaka zadnje tri dni
m-ja to je še ena stvar ki ti jo moram povedati
j-ja povej
m-čez tri dni se bomo preselili
j-kaj!kk mi lahk to nrdiš z Neji mama tu prjatle
m-na novi šoli jih bota tut mele
j-ka kaki novi šoli....čak čak kam se sploh selimo???
m-v portorož
j-Ka to je ja na drugi strani slovenije!!!
Takrat se mi je svet podru.Pred eno uro me je najbolj cute fant uprašav če bi hodla z njemu in zdj se bomo preselili na drugo stran slovenije totalna polomija.....
1 komentar pa nextam
29. december 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. december 2010
In ni mi preostalo drugega kot,da začnem pakirat.Najprej sem poklicala Luka a se mi ni javil.Vzela sem največjo potovalko in začela pakirati.Neja me je vprašala če grem zraven nje v park.Seveda sem šla.Ko sma prispele sem v parku zagledala Luka ko se je poljublaj z mojo največjo sovražnico Laro.Začela sem se jokat.Šla sem do njega in mu rekla
j-js l-luka
j-ka delaš
l-lej lahk ti pojasnim
j-mislim da sm že dovol vidla
l-lej Leja ni tk kokr zgleda
j-ne lej ti pred tremi urami si me uprašu če bi hodla s tep zdj se že tule z drugo košuješ
l-lej..
j-nehi!!!! nikol več me ne klič nikol več te nočm videt!pustim ti prosto pot itak se selim in še nikol nism bla vesela da se bomo selili do zdj komi čakam da grem in da te nikol več ne vidim!!
l-sory Leja tebe mam rad ne njo
j-mal je prepozno adijo za zmeri upam da se nikol več ne vidma!
Odhitela sem domov zdaj sem komaj čakala da pridem domov si spakiram in grem stran od mojih spominov na Luka.Ko pa pridem do hiše pa tam zagledam...........
29. december 2010
1 komentar please
29. december 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. december 2010
pa tam zagledam.....

veliko škatlo.Grem bližje in na škatli vidim pismo na njem piše:
Tu notri so trije pasji mladiči in pasja mama prosim skrbite za njih,ker jas ne morem.Če bi jih obdržal bi že po enem tednu umrli.Ne bom razlagal podrobnosti le prosim vas poskrbite za njih!
Odprla sem škatlo in res notri so bili tako lepi mladički.Poklicala sem mamo in ji pokazalo pismo.Ko ga je prebrala je rekla
j-js m-mama
m-obdržali jih bomo
j-hvala mami.Sam kam jih bomo pa dali!
m-brez skrbi naša nova hiša je velika!!!
Šla je notri in kmalu prišla ven z fotografijo naše hiše.Tako je velika.Kot hotel ima bazen,veliko sob.......Ravno takrat pa pride......
1 komentar please
30. december 2010

taka je bla hiša

taki so pa bli kužki
30. december 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeext
30. december 2010
ravno takrat pa pride....

Neja vprašala me je od koga so ti kužki povedala sem ji da so naši.Za nekaj časa sem končno lahko pozabila na Luka.
.....................................čez tri dni................................
Zjutraj sem se zbudila vesela saj sem vedela da se danes selimo.Šla sem v kuhinju vse je bilo tako prazno.Takrat pa mi mama reče:
j-js m-mama
m-Leja rada bi ti povedala da ko pridemo v hišo vama z Neji dam vsaki 1000 evrov,da si opremita sobo.
j-tenx
odhitela sem k Neji.Bila sem tako vesela.Skočila sem k njej na postlo Neja pa je padla na tla.Ko se je zbudila mi je rekla
j-js n-neja
n-zaka pa js na tleh spim pa zaka ti skačeš po moji postli
j-aja upsis sory pozabla sm da spiš
n-kk si lahk pozabla da spim
j-preprosto vesela sm bla
n-zaka pa
Vse sm ji razložla zdaj je še ona skakala po postlji.Tako sma se smejale,da sma čisto pozabile da gremo čez 15 minut!Midve pa sma še vedno v najinih pižamah skakali po postli.Hitro sma se oblekle in s kovčki odhitele po stopnicah.Oče od Neje pa nama zakriči
o-oče od neje j-js n-neja
o-na dan selitve pa je v hiši vse panično
n-zaka
o-vzele sta moje kovčke
j-upsis
odhitele sma nazaj in tokrat zagotovo vzele vsaka svoje kovčke.Ko smo bili vsi v avtu smo komaj čakali,da pridemo v Portorož.Klara js in Neja smo zadaj držale kužke....In ko smo prispeli smo vsi samo obstali saj tudi mama in Nejin oče še nikoli nista bila tukaj.
Spustili smo kužke ki so že tekali po vrtu.Šli smo za hišo in tam so bile štiri pasje hišice.Vsopili smo v hišo in notri je bilo veliko čistilk.....In ena od njih nam je reklaobrodošli doma!Ko smo se končno namestili pa nama(men pa neji) mama zakriči.......
30. december 2010
1 komentar plese
30. december 2010
tam ko piše vsopili sm se zmotla tam je vstopili
30. december 2010
u4787
u4787
neeeeeeeeeeeeeeeexxt
30. december 2010
u33785
u33785
nexti
31. december 2010
nama mama zakriči.......

Punci pridita dol.Ko sma prišli nama je mama rekla
m-mama j-js n-neja
m-punci moja prijateljica se bo preselila v sosednjo hišo.Ampak ker je prejšnjo hišo že prodala bo nekaj tednov tukaj.
n-ja vredu samo kaj ima to z nama
m-ja Linda(to je ona prijateljica od mame)ima dva sina ki sta stara 16 let in bota spala v vajini sobi same so bosta odločle kateri fant bo zraven katere.
j-ka
m-aja pa ne bota spala zraven vaju na postli ampak na kavču ki ga imata v sobi.
In kmalu zatem je ekdo pozvonil na vrata.Z Neji sma šle odpret in zunaj je bila Linda in Miha in Rok(od Linde sina)Takoj sem se zagledala v Roka bil je tako lep še lepši od Luka.
Predstavili sma se in poklicali mamo.Mama je rekla Punci pojdita v sobo in se odločita saj veta kaj.Šle sma v sobo ampak ni bilo kaj razmišljati jaz sem že vedela da bo Rok zraven mene v sobi.Neji pa je bil všeč Miha.Tako sma se pogovarjale nekaj minut.Ko naju pokliče mama in nama reče naj Roka in Miha pospremima v Sobe.
j-js n-neja r-rok m-miha
j-Rok ti boš zraven mene v sobi če te ne moti
r-ne ne moti me.
n-Miha ti boš pa zraven mene
m-oki
Roku sem šla pokazat sobo.Ko mi karnaenkrat reče.....
1 komentar please
31. december 2010

to je Rok
31. december 2010

to je Miha
31. december 2010
895
next
31. december 2010
895
hitr
31. december 2010
oki
31. december 2010
ko mi karnaenkrat reče....
r-rok j-js
r- veš Leja vesel sem da sem zraven tebe v sobi že odkar sem vstopil v hišo si mi zelo všeč.
j-hvala tut ti si men všeč
ne morm verjet da sm mu ušeč...Ampak ta lep trenutek mi pokvari mama ko pokliče,da je kosilo.Mama zmeraj vse lepe trenutke pokvaro z samo eno besedo.Z Rokom greva za mizo.Vse je tako tiho.Ko pa karnaenkrat........
2 komentarja please
31. december 2010
895
next
31. december 2010
u32601
u32601
ful dobr nexty
31. december 2010
a bo next al neo to leto ? xD POMOJE DA U 2011 ALL ¨!
31. december 2010
zdle nextam
01. januar 2011
mama reče,da bo men pa Neji jutri dala 1000 evrov,da si opremima sobo.Ko smo se najedli smo js,Rok,Miha in Neja šli v park,ki je v bližini naše hiše.Park je bil velik in zelo lep.

ne lubi se mi več pisat jutr vlek del napišem
01. januar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeext
01. januar 2011
895
next
01. januar 2011
u32601
u32601
nnneeeexxxttttyyyy please!!! rotim te