Forum
Pozdravljeni! Torej začela bom pisati zgodbico o deklici Leili in njenem vsakdanu. Da malo razložim, vse je resnično. Kako to mislim? Torej lahko da opisujem moje življenje lahko tudi prijateljičino, mamino ali od kogarkoli drugega. Imena so seveda spremenjena.

Kako sem dobila to idejo? Zelo rada pišem in že od malih nog pišem zgodbice, si jih zmišljujem... zdaj bi pa rada naredila nekaj malo drugačnega. Opisala nekaj po resničnih dogodkih. Ne bom vam razrkrila, čigavo življenje je, seveda je lahko tudi moje, ampak mogoče ni. Ugibanja prepustim vam, upam pa, da boste uživali v zgodbici. Prvi del bom napisala kar zdaj, potem pa upam da dobim kaj želj po nadaljevanju, torej nextov, seveda pa so dobrodošla vsaka mnenja, kritike, komentarji, itd.
17. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Next
17. september 2016
Jokala sem in jokala več dni zapored. Poletne počitnice so tu, vsi veseli edino jaz žalostna. Mnogi od vas ne bi razumeli, ampak vam bom vseeno zaupala. Nimam popolne postave. Vem, rekli boste da nihče nima popolne postave. Nimam niti dobre postave. In ne, nisem debela. Sem suha in celo presuha. Ljudje mi govorijo naj več jem, ampak jem. Jem in jem in jem in še vedno ostajam suha kot kol. Nisem anoreksična. Nisem bolna. Sem samo suha. Rekli boste, da to ni nič takega, da sem še srečnica! O ne, pa nisem. Veste, ljudje te še toliko bolj prezirajo, misleč, "aha ta je v tisti najstniški fazi, ko misli da je debela in ničesar ne je," pa sploh ni res. Veliko ljudi mi je že reklo naj se zredim, čes, da sem presuha. Jaz ostanem mirna, se jim nasmehnem, grem mimo, ampak v sebi bi najraje kričala. Imam nekaj res dobrih prijateljic, mojo najboljšo prijateljico ki mi pomaga, da, ko pomislim nanjo se počutim bolje. Trudim se zrediti, res. Trenutno treniram ples, hiphop in ukrvarjam se s tekom, jem zdravo, a še vedno ne dobim nikakršnih mišic, ki bi zakrile moje tanke roke in noge. Ne upam si nositi kratkih rokavov, ker imam res tanke roke in ko me kdo prime jo takoj umaknem, saj nočem da bi se potem čudili in jo skos in skos prijemali, kako je suha. Nekaj ljudi mi je že zabrusilo, da sem podhranjena, upadla. Ampak imam barvo in ko ljudje vidijo, da jem, so nekako bolj pomirjeni. Ampak jaz nisem.

Sem Leila Thorne. Stara sem 14 let in hodim v 9. razred osnovne šole. Moja najboljša prijateljica je Aneia Lance, stara je 14 let in hodi v sosednji razred. Imam kratke rjave, z od sonca blond prameni in rjave oči. Imam starša, mamo Eriko in očeta Samuela, ki se skos kregata, tako močno, da si včasih želim da bi se ločila. Imam ju zelo rada in ko sta vredu sta res skoraj najboljša starša, ampak noben vikend ne mine da se ne bi kregala in ne morem ju več polsušat vse me boli, jočem, zaprem se v sobo in upam da bo vse mimo. Imam tudi eno sestro, Vanesso, stara je 22 let in ima fanta, ki je sin moje bivše učiteljice. Čez teden živita v Mariboru, kjer študirata. Imam simpatijo Tilena, ki je res en 'fucboy' in ima trenutno dekle. Prihaja iz zelo 'top' družine, njegova sestrična hodi na našo šolo, en razred pod mano, in je res 'badass', na facebooku dobi preko 500 lajkov, prav tako kot on in dekle, s katero je skupaj. Nekaj čaa mi je bil všeč njegov brat; in tudi jaz njemu, saj me je vprašal ampak on se vsaki teden zaljubi v drugo tako da ja.

Če izvzamemo večino slabih stvari, je moje življenje dokaj najtniško. Dokaj normalno.
Naj nadaljujem? // Hvala, Kιη∂яy'ѕ gιяℓ* za Next
17. september 2016
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
✡ƁσσкAɗɗιcтєɗ✡
Itak,pa ni problema.Cool zgodba.Veš tudi jaz mam tak problem da se ne morem zrediti ampak meni je pač vseeno.
17. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg