Forum
Hy sm katarina in v mojem življenju se je zgodilo že marsikaj. No to šolsko leto pa nekaj prav drugačnega....... moja bff je seveda lara nesevski. To šolsko leto,ki sm že v 8.r se pa spominjam prvi korak na šolski prag.osmi smo naj razred zlo se razumemo in pomagamo.
02. marec 2014
Seveda smo bli mi tud sedmi,šesti,peti,četrti,tretji,drugi in pa tudi prvi.smo imel grozne ocene ampak smo bli priljubljeni in smo šli naprej.v razredu smo:luka,matjaž moj FANT jaka,maja, jaz,lara,mia,ana,neva,jan,nino,danilo,aljoša,kiara,matic,mojca,in goran(kekec).
Manjši so nam rekli smikiji kr smo vsak odmor,vsako malco,kosilo pa proste ure in podobno jedli sm smoki.
02. marec 2014
No prvi šolski dan smo dobili novo sošolko.nič nismo vedeli o njej zato sm jo pri malici vprašala:"živjo jaz sem katarina pa ti?" Odgovorila je " hy jaz sem gloria" jaz"ooooo imaš pa lepo ime.aaa imaš rada smoki?veš..."in me prekine"seveda!obožujem jih"mee"ja naš razred vedno,ko ni pouka jemo smoki.in mlajši nam rečejo na mesto osmi smikiji.ne smokiji ampak smikiji.”ona"hahahahaha"
03. marec 2014
No jaz sem čutila,da bove midve z glorio nekako skup(ko frendici bff neki tasga).na drug dan je glih pust jaz sem bla zombie,gloria mumija,goran(kekec)itak vsak let kekec,jaka zombie no midva sva mela kr obleko skupi...
03. marec 2014
Ko smo se najbolj zabavali smo slišali pok.slišu se je v daljavi.ko je prišel policist nas stražit ,da je kao v gozdu za gasilskem domu kjer smo bli mi..!
12. marec 2014
u210691
u210691
Next
10. april 2016
Se zgodil umor... nek moški je ubil neko punco. Vsi smo spraševali kera punca... če jo poznamo al ne. Ko smo se preštel je nekdo manku.Ugotovila sem, da manjka Lara. In sm se oglasila: "Lara manjka!"
rabm 2 Next a
10. april 2016
u210691
u210691
Next
10. april 2016
u210691
u210691
Next
10. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike