hvala se 10 nextov<333
22. januar 2015
Kva ze še 10, če si rekla še 4
23. januar 2015
dobr no haha kmalu dobite next + ponavadi dam več nextov med počitnicami x'd
30. januar 2015
Aaaaaaahahhhaaaaa
31. januar 2015
next, nova bralka
31. januar 2015
next
04. februar 2015
next! <3
04. februar 2015
NE OBUPAD MED POČITNICAMI PRIDETA 1/2 NEXTA<333
07. februar 2015
nekšt^^
07. februar 2015
next
07. februar 2015
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
► Hαι.♡

Naslednje jutro sem se odpravila v gozd, da se spoznam z mojimi močmi. Iz za debelega hrasta je prišel star uglajen mož in mi ponudil pomoč. Spraševala sem se, kdo prav za prav je ta človek? S prva sem pomislila, kaj mi je dejala mama ko sem bila majhna: »Ne pogovarjaj se s tujci!!« Ampak sedaj nisem več majhna in to je resna zadeva. Nekako tako sem začela stavek: »No me veseli jaz sem…« »Ja vem kdo si. Ti si Anna! Prednica ''slavnih'' lovcev na vampirje . In le ti si zmožna pokončati rodbino lord in temno magijo, ki se širi vsako sekundo hitreje!« Preletel me je srh, le kdo je to? Previdno sem ga vprašala: » Le kako naj jih premagam?« Mož je dejal, da bom to izvedela takrat, ko bo prišel pravi trenutek za to! Tedaj sem opazila, da je možakar slep, saj me sploh ni gledal v oči, nato je spregovoril: »Super veš prva si, ki si to opazila, jaz sem jasnovidec, čeprav ne vidim, vem kaj se bo zgodilo in kaj se je zgodilo. Vem, da imaš za sabo kruto preteklost, a bojim se, da bo tako tudi s tvojo prihodnost taka, če seveda ne boš ukrepala. Nisem morilec da bom ubijala?! Preprosto ne morem narediti tega… Kaj si bodo ljudje mislili? Mož je dejal: »Previdno punca vse slišim, če ne boš storila tega gredo vsa čarobna bitja po gobe! Kar pomisli, vsi bomo izginili jaz, ti, stric Mark, Hannah, bratranec Max, Božiček… »Kaj božiček zares obstaja??« sem dejala. »Ne, umrl je leta 1899, imel je hudo bolezen, zato je prej ali slej umrl, vsi smo vedeli to, vendar mu nismo hoteli povedati, da ga nebi prizadelo… Ne koza ne obstaja to je mit… Joj ta današna mladina!« je dejal. Nevem, kako naj ga kličem, zame bo kar ''clairvoyant''. Že sem se obrnila okrog in ni ga bilo več. Moja odločitev je bila jasna in glasna, da ubijem samo vampirja Lorda, juniorja pa pustim primiru, vendar to moram izpeljati tako, da Junior nebo vedel, da sem ga ubila jaz. Posvetilo se mi je zažgala ga bom in maščevala smrt strašev!!

OBLJUBIM, DA MED POČITNICAMI PRIDE ŠE EN NEXT<3 + rabim 10 nextov
10. februar 2015
u185956
u185956
perfekteno!<33
NEXT<33
10. februar 2015
hvala<3 hah
10. februar 2015
next
10. februar 2015
next
10. februar 2015
next
1. super
2. ekstremno
3. popolno
4. zanimivo
5. predobro
10. februar 2015
next
10. februar 2015
hvala<3
10. februar 2015
u180964
u180964
n
ne
nex
next
nex
ne
n
10. februar 2015
u177879
u177879
Next
10. februar 2015
omg next nujno! <3 *.* top pišeš res
10. februar 2015
nekšt
11. februar 2015
► Hαι.♡

Še tisti dan sem sem se odpravila na misijo, ki sem jo poimenovala »Misja Anna vrača udarec«. Tako, kot v fakšnem filmu sem zvezala odeje in splezala do tal. Na rami sem nosila nahrbtnik z nekaj vode in sendvičem. Prispela sem do gozda in zakričala: »clairvoyant«. Še preden sem zakričala, že se je pojavil pred nosom. Uprašala sem ga: »No, ker si ravno jasnovidec mi odgovoriš na nekaj uprašanj? Kaj bo z menoj? Bom preživela?« Jasnovidec se je popraskal po bradi in dejal: »Veš to pa je vprašanje, na katerega znam odgovoriti samo jaz, naj pogledam v prihodnost, primi se me za roko in odpotujva tja!« Vse je postalo temno, vendar je postajalo vse bolj jasno. Lord vampir je bil v kleti in preučeval star lovski jezik. Tedaj so zaloputnila vrata in vstopila je mladenka. Bila je kar včarljiva. POČAKAJ!! To sem bila jaz. Lord se je začel posmehovati, moj obraz je postal malo negotov. STRAŽA je zakričal lord. Stražarji so me odpeljali v ječo. Tam sem bila nekaj ur, dokler ni prišel Junior in me rešil. Sklonil se je nad menoj in me dvignil, nato pa dejal: »Oposti za vedenje mojega očima, vendar mu ne izdaj, da sem te izpustil,drugače me neboš nikoli več videla!« Tedaj sem se spet pojavila v gozdu. Jasnovidec je dejal: »Usodo si krojiš sam, bolj si jo zavozlaš, težje jo odvežeš,« nato je izginil. Odločila sem se da to storim, vendar , da to malo spremenim in zares ubijem zlobneža. Korakala sem do njihove hiše vendar, po drugi poti, mislila sem, da bo to kaj vplivalo na prihodnost. Med potjo sem srečala Juniorja. Vprašal me je: »Kam si namenjena?« Oh samo malo se sprehajam po gozdu, da si prezračim glavo, saj veš, da takih stvari ne slišiš vsak dan, naprimer, da obrastajajo vampirji in lovci, ki jih pobijajo in jasnovid… Ups malo preveč sem mu povedala, ugriznila sem se v jezik. »Koga si srečala jaznovidca? Ne verjemi mu, hoče samo dobro zanj in te zavede z napačno prihodnostjo! Upam, da nisi bila tako najivna in mu verjela« Nisem vedela, kaj naj rečem, zato sem se zlagala: »Oh ne seveda ne!« Postala sva tiho, nato je dejal: »Tudi jaz imam dovolj tega! Greva nodcoj v kino? Mislim, kot človek in človek, brez zamer?« Ja, danes imam čaš, mislila sem si, da boj lahko že počaka!

Upam, da vam je všeč<3
23. februar 2015
u177879
u177879
Next
23. februar 2015
Wav neext!! Supr je, sam škoda k smo tok doug mogl čakat :cc + next :33
23. februar 2015
nekštek
02. marec 2015
next
04. marec 2015
verjetno bo samo še en next do konca, saj itak skoraj nihče ne bere tega, zato se je brezveze trudit :'(
06. marec 2015
u177879
u177879
Jz berem. Plisss pisi naprej
06. marec 2015
u173906
u173906
jst berem
next
06. marec 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike