u181195
u181195
next
20. oktober 2014
u166108
u166108
Next
20. oktober 2014
next
20. oktober 2014
Uh uh uh. Ore zanimivo. Ne res, full dobro pišeš in res je zanimivo brat ker je the best. Strašljivo, pustolovsko. In full sem radovedna kej se bo zgodilo v naslednijih delih. Am malo sem pozna z nexto samo sory ker nisem prej opazla. Am ja, zgodba si res zasluži najboljšo pohvalo. In full me zanima kaj pise v dnevniku... jujujujuujju. Neeeeee♥♥♥♥♥xxxxxxxxttttttt
20. oktober 2014
neeeeeext
nova bralka
res svetovno pišeš
20. oktober 2014
neeeeext
20. oktober 2014
hvala usem<3 next dobite enkrat ta teden... full se morem učit -.-
20. oktober 2014
u166108
u166108
Oki sam neki sm pozabla .......................... Next
20. oktober 2014
to si že napisala x'd
20. oktober 2014
u166108
u166108
Vm sam je sveeeetttttttooooovvvvnnnnnnooooo
20. oktober 2014
hvala<333
20. oktober 2014
kdaaaaaaaj bo neext '-'
21. oktober 2014
danes sem začela pisat tko da bo v petek obljubim<3
21. oktober 2014
jeeej<3
21. oktober 2014
u145539
u145539
next
21. oktober 2014
waw next top...upam d bo nasleden next tud tko dober, ker tale mi je full ušeč, ker je tud tko mal detektivski + pa dej še kakšno slikco zravn x'd
22. oktober 2014
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
► Hαι.♡
V dnevniku je pisalo: » Živijo! Danes sem izvedel, da živim v zelo čudni družini, saj mi je oče povedal da sem eden iz med lovcev na vampirje. Povedal mi je tudi, da ko dozoriš 16 let, takrat postaneš eden iz med njih. Razložil mi je tudi pravila ki se glasijo…« Prelistala sem nekaj strani naprej in naletela na datum 18.6.2014. Pa saj to je bilo včeraj! Pisalo pa je naslednje: » Danes sem blizu naše hiše ubil vampirko Rebecco, mislim, da se vojska že prebližuje, počasi se bomo morali pripraviti na boj. Skrbi me tudi glede policajev, zadnje čase samo hodijo tu naokoli. Upam, da nič ne smuijo...« In na koncu je bil podpis: Mark! Bila sem malo šokirana nad najdbo, saj niti v sanjah si nisem mislila, da take reči obstajajo in kaj vse mi prekriva stric. Potrebovala sem svojih pet minut, da sem vse skupaj sploh dojela. Noto pa sem se vprašala: » Kakšna vojska prihaja?« Med tem, ko sem vneto prebirala dnevnik, so se zaslišali koraki. Zdelo se mi je, da prihajajo v kočo. Hitro sem se skrila v omaro z orožji in zaloputnila z vratci. Nekdo je prišel in rekel: » Joj, spet te mulci! Ponovno bo treba zamenjati ključavnice, upam, da niso izvedeli česa, kar nebi smeli!« Zaprl je vrata in jih zaklenil. Skočila sem ven iz omare in se poskušala rešit iz koče, a za manj. Vrata so bila zakljenjena, okno pa je bilo premajhno za pobeg. Odprla sem loputo, ki je vodila na podstrešje. Tam je bilo vse zaprašeno. Videti je bilo, kot, da tam že tisoč let ni bilo nikogar. Zagledala sem predalinik in ga odprla. Notri je bil pismo . Zavit je bil z rdečo pentljo. Zagledala seznam ljudi. Vsi ljudje so bili lepo razvrščeni od a-ž. Med njimi je bila tudi Rebecca. Nekaj ljudi je bilo prečrtanih, ampak večina jih ni bilo. Sklepala sem,da gre za seznam vampirjev, ki jih je treba pobiti. Spraševala sem se, kaj če vampirji sploh niso nesramni? Malo sem brskala po predalih in našla mirovno pogodbo med vampirji in lovci, bila je raztrgana. Vse dogodke sem skušala povezati, a za manj. Sklenila sem, da bom tu prenočila in počakala, da pride kdo v kočo. Čakal sem ure in ure in nato je končno nekdo stopil v kočo. Bila sem pripravljena na pobeg, noge pa mi kar niso dovolile,da odidem. Zagledala sem moško postavo. Vsak, ko sem pogledala, je bil bližje meni. Nekaj mi je zlezlo na ramo. Pogledala sem in zakričala: »PAJEK!« Oseba me je zagrabila za vratnik in rekla: » Si ena iz med lovcev? Kaj počneš tukaj? Si sama?« Zagledala sem fanta z rjavimi lasmi, rdečo-rjavimi očmi in čisto belimi zobmi! Se sploh zavedate, da ima malo ljudi čisto bele zobe!? Tisti hip sem ostala brez besed. Vse kar je prišlo iz mene je bilo: » Mhm, ja…« Čeprav sploh nisem vedela kaj me je vprašal. Peljal me je izven koče. Sicer ne vem kako, ker sem bila takrat čisto v svojem svetu. Vprašala sem ga, kako mu je ime. Rekel mi je: » Junior, Junior Smith!« Vav kako lepo ime, jaz sem Junior, ah ne oprosti mislila sem Anna… In že je izgilil. Vrnila sem se domov. Prišla je Hannah in me vprašala: » Kar dolgo si bila zunaj, predvidevam, da si našla celo kopico prijateljev!« Enega pa res! Zasmehljala se je in odšla nazaj v kuhinjo. Prišla sem v sobo in se ulegla v posteljo. Premišljevala sem, kdo je tisti fant???

Koča

Fant gif je (klikn)

► Upαм dα vαм je všeč х'd
► Čαv-Čαv<3
22. oktober 2014
next
22. oktober 2014
OMGGGG SVETOOOVNO NEEEXT *P*
22. oktober 2014
neext
22. oktober 2014