Forum
cυѕкє!
ησ σ∂ℓσcιℓα ѕм ѕє, ∂α вσм ρяєνє∂ℓα тσ zgσ∂вιcσ
ѕσ
ι нσρє уσυ ℓιкє ιт!

нєяє ιѕ νι∂єσ

αη∂ cσνєя ρнσтσ ƒяσм αυтнσя TнєCσυмιє

ℓιηк ση ωαттρα∂
https://www.wattpad.com/9204656-left-alone-to-cry-chapter-1-it's-over
єηנσу!
ѕєє уα!
20. avgust 2014
тσ zgσ∂вιcσ נє ηαנρяєנ ρяєναנαℓα sтυρıɔ.* αмραк мє נє ρяσѕιℓα ηαנ נσ ηα∂αℓנυנєм
ѕσ нєяє уσυ gσ!

cнαρтєя 1: ιт'ѕ σνєя

Niall'S POV

"Niall, žal mi je, ampak moraš zapustiti skupino."
Koncert se je pravkar končal in Marco, nas menedžer, mi je v kotu v zakulisju, kjer lahko vsakdo vidi ali nas sliši.
Sprva sem prepričan, da je šala. To ne more biti res, daj no. Smejim in odgovorim:
"Res smešno, ne resno, kaj si mi hotel povedati?"
Marco me gleda v oči za dolgo časa, ne da bi kaj rekel.Jaz zmrznem in čakam na njegov odgovor.
"Niall, vidim, da ne dojameš.Moraš zapustiti skupino One Direction. "
To je tako kot,da se ti kamen ruši v trebuhu.Jaz,počutim se kako moje lica gorijo in moja kolena vedno šibka. Sem res slišal to?
"Saj se šališ, kajne?" Sem zašepetal in občutil kako se moje srce črpa v prsih.
"Resno mislim, Niall." Povedal mi je s hudim tonom. "To traja že veliko dolgo časa, tako,da smo razmišlajali o tem že kar nekaj casa in menimo, da do ti ne spadaš v podobi skupine.Tvoj glas in tvoj videz ni dovolj dober. Plus, pa navijači in fani se bolj zdi,da je privabil bolj druge fante kot pa tebe. Menimo, da One Direction, bi bil bolje brez tebe. Nimaš svojega mesta v svetu slave. "
Trije ali štirje noži neposredno prebadajo moje nazaj. Kako si drzne?
Pa tako sem se trudil na ves glas,na X-Factorju, sem bil skozi vse moje negotovosti, in zdaj ko mi je končno uspelo mi pravijo, da nisem dovolj dober. Po vseh mojih prizadevanj, ničse ne splača.
"A-ampak ..." je vse, kar lahko rečem.
"Ni", ampak "Niall. Imam tvoje stvari in kitaro, "Marco pravi, da jih postavi v mojih rokah. "Želim, da greš zdaj. Kombi te čaka zunaj, začel boš novo življenje. "
Vse se dogaja tako hitro. Ne želim zapustiti skupino! In nikakor ne iz teh razlogov! Všeč mi je, kaj delam tako veliko in ljudje, ki sem jih srečal!Ne želim, da me vzamejo, kot je me je prisilil ta Marco! Ventilatorji, izleti, albumi .... Fantje ...
"Lahko rečem zbogom fantom?" Prosim, moj glas se trese od žalosti.
"Na žalost ne moreš. Oni ne vedo, da boš zapustil skupino. Nekdo drug bo zasedil tvoje mesto. Ostani proč od njih. Če ne bodo jezeni in vznemirjeni in nastop ne bo deloval tako dobro, kot si ga mi želimo. Če kdo vpraša, si se odločil, da zapustiš skupino, ker nisi zmogel biti slaven in si bolan od Harryja, Liama, Louisa in Zayna. Moral boš spremeniti svoj videz saj ne želim,da te mediji prepoznajo. Razumeš? "
"Jaz ..."
"Daj no, Gremo!Tvoje novo življenje čaka na nate! "
Marco me potisne diskretno proti izhodnimi vrati. Hkrati slišim,da so navijači še vedno v množici in kričali na vsa pljuča ven.
Solze padajo same po mojih licih. Nisem pripravljen, da se poslovim od vsega tega.
Mi smo končno pri izhodnih vratih in gledam za mano zadnjič. Vidim iz kota mojih oči in Harry, Liam, Louis in Zayn, vsi štirje so se pogovarjali in govorili in se smejali skupaj, ne zavedajoč da jih nikoli več ne bom videl.

ѕσ ηєχт?
20. avgust 2014
u100166
u100166
*w*
NEEEEEEEEEEEEEEXT! <3
20. avgust 2014
Hahah tnkju
ampak nexttt
20. avgust 2014
тσ נє ѕє ρяєσѕтαηєк ∂єℓα!

Rad bi kričal,vpil tako fantje bi me fantje lahko rešili in da bi lahko prepričali oz.resili managerja in njegovih pomočnikov ... ampak ne morem storiti ničesar. Jaz sem prešibak. Začnem ihteti, ko manager odpre izhodna vrata in me potisne ven.
"to je tvoje novo življenje." Le pravi in maha roko me in samodejno mi zapirajo vrata za sabo.
Vse je temno.Ne slišim ali vidimi nobene stvari.Obupan sem.Moje življenje se je samo dobesedno izmuznilo skozi moje prste.Izgubil sem vse, vse naenkrat. Štiri moje najboljše spremljevalcein najboljše brate in prijatelje.Ne vem če jih bom kdaj sploh še videl,ker nisem dovolj dober kot so oni,če bi bil boljši bi bil tam kjer so oni.
Sem vedel,da lahko ostanem tam,ampak bilo bi nesmiselno. Verjetno imajo prav, nisem dovolj dober, in nikoli ne bom. Nekdo boljši od mene bo zasedel moje mesto v skupini.V grlu je bil tesen cmok in moje srce je tako veliko v mojih prsih.To tresenje moje telo začuti in kmalu se pridružijoše moje solze in strah.Pokazal sem hrbet, vratom in gledal kabinoPogled navzdol, vohanje, in priti v vozilo.Pogoni in pogoni za dolgo časa. Ležem na zadnjem sedežu, in naslonjen na kitaro, sem jokal.Tako dolgo sem jokal,da se sploh ne spomnim kdaj sem zbrisal proč zadnjo solzo.
20. avgust 2014
2 ηєχтα ιη σвנανιм ηαѕℓє∂ηנι ∂єℓ
20. avgust 2014
u100166
u100166
neeeext! <3
21. avgust 2014
тα ɴeхт poѕveαcαм Tяαпƨғσямεяƨ†.zαтσ кєя ѕι ρяνα вяαℓкα.

cнαρтєя 2: ηєω ѕтαят

LIAM’S POV

Kje je Niall?
Koncert se je končal in mi smo v avtu, da gremo nazaj v naše domove. Mi smo na tem, da,bi se odpravili ko se zavedam, kdo manjka; Niall.
Oh, je že odšel, "pravi Marco.
Kako misliš da je že odšel? "Zayn vzklikne.
Želel je, da gredo res ne spomnim kje. "Marco odgovore z mirnim glasom.
"In ti si mu pustil oditi!" Sem povedal, ves ogorčen. "Pustiti moraš vseh pet skupaj,lahko bi dobil napad nekaj oboževalcev! Tam ni niti varnostnik z njim? "
"Mi mu zaupamo." Pravi Marco.
"Ampak prišel bo jutri, kajne?" Harry vpraša. "Imamo še en koncert jutri."
"Seveda." Marco šepeta ko avto odpelje.
Ne razumem, kako je Niall kar tako odšel. Mislim, nikoli ne more pustiti naših telesnih stražarjev,brez,da bi pazili na nas,saj je menedžerje preveč strah. Torej, zakaj nenadoma, bi Niallu dovolili iti brez nas in brez naših telesnih stražarjev?? Jaz bom moral preveriti, kaj se dogaja. Smrdi čudno.

Niall'S POV

Začutil sem,kako se je kombi ustavil.Vstanem iz moje kitare, solze še vedno sijejo na mojih licih, sonce prihaja na obzorju. Vozili smo se dolgo v noč.
Voznik se obrne k meni.
"To je čas, da gremo ven."Mi je povedal.
"Kam naj grem zdaj?" Sem ga vprašal, in brisal moj obraz z mojim rokavom.
"Tukaj je naslov." Mi rece voznik in mi poda,malo papirja. "Oni so prenesli tvoje stvari sem."
"Nisemmogelsploh itiv svojo hišo!"
"Ne začenjaš vse od začetka,se pravi od ničle. "
Svojo roko sem postavil na moj obraz , obupano in nato po vratu. Voznik mi poda žalosten nasmeh.
"Žal mi je, fant." Takoj kot solza,nadaljuje svojo pot navzdol po mojem licu. "To ni enostavno, vendar lahko prideš skozi to. Ne skrbi. "
Pravkar sem odkimal z glavo od leve proti desni.
"Kje smo?"
"Lahko si srečen. Kje le na Irskem, v Mullingarju. "
"To je verjetno edina stvar, ki mi je niso vzeli, moje otroštvo."
Odprem vrata kabine, nato pa svojo kitaro in torbo povlečem za sabo. Gledam na naslov članka in hodim po ulici. Gledam vsako hišo, iskanje tistega z dobrim naslov. Končno sem ga našel.
To je lesena hiška.Zavzdihnil sem, ko pridem do vhodnih vrat. Ta še ni zaklenjena.Grem noter in vse moje pohištvo je tam.Vsi skupaj se gnetejo,ampak hiša ni dovolj velika, da je dovolj razdalje med njima.
V moji spalnici, moje obleke so na velikem kupu na tleh. Nimam energije,da bi ostal in malo počistil hiško. Nimam niti energije razmišljati.
Moja glava je prečkala milijon različnih misli. Ne morem verjeti, kaj se dogaja z mano.
Samo pustil sem mojo kitaro obsteni in nato padel na mojo postelji,ves izčrpan.

ѕσ ηєχт?
21. avgust 2014
u100166
u100166
WAW!!!! Hvala,da si mi posvetila next!!!! <3
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT! <3
21. avgust 2014
Nextttt
js se ress jokam
omgg
dj hitr nexti
22. avgust 2014