Forum
ste že šlišal za igrco left 4 dead 2 pa 1 no tm strelaš zombije.tole bom opisal vsak izmed 4 preživelih bo kej povedov.to govorije ko so še rešeni

1.poglavje-KAKO SO SE SPOZNALI
govori NICK:zbudili smo se na strehi hotela na otoku savanaah zdel se je zapuščen videli smo helikopter
VSI KRIČIJO:ej tukaj smo pridite nazaj.pridite nazaj.še vedno smo tukaj
govoriROCHELLE:rekla sem da se bomo znašli na polici smo našli pištole vsak je lahko imel dve ali je vzel sekiro.mirno smo šli po stopnicah
govoriNICK:fantje,zombiji!!vsi smo začeli streljati in sekati s sekiro.prišel je zombi v jopici z dolgimi kremplji skočil je na ROCHELLE in z gremplji začel iztrgavti ude vsi smo ga ustrelili našli smo dvigalo.vse sem vprašal"je vse uredu je bil kdo ugriznjen.
govori COACH:ne ampak prijatelji me kličejo coach
govori ROCHELLE:hey ime mi je rochelle
govori ELLISem ellis me je veseli rochelle
zavila je z očmi prišli smo do spodnjega dela hotela(vse je bilo v ognju) najdli smo še štiri UZI-ke(vrsta brzostrelke)z dušilcem .prišli smo iz hotela skozi cste smo prišli do trgovine z orožji tam smo imeli odmor.NEXTAM??
29. julij 2011
kako zgledajo vsi štirje

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgu3tBPAmWeF_pa36wTTh6sT-d2TFq4HqmBDYJ-yxAihLfB-wU2A
29. julij 2011
POGLEJTE NAJPREJ SLIKO

debu črnc-COACH
belc u belmu reklc-NICK
črnka-ROCHELLE
belc s kapo-ELLIS
29. julij 2011
next!
06. avgust 2011
oki

2.poglavje-TANK!!
govori COACH:ko sem pojedel cheeseburger...zadnji smo uključil imikrofon čez se je slišal glas
govori???obrodošli v savannah.ne sej hec ko vidite imate zakrito pot z hlodi in celim tovornjakom če mi prinesete cocacolo vam to odmaknem.
govoriNICK:končno smo dobili coca colo in jo zkozi velik predal vstavil v njegovo stajico nad trgovino. vzel je bazuko in rastreliv tovornjak.
ko smo se prebili skozi dim smo našli mišičasto postavo zombijo ki je bil velik vsaj 4 metre.kričim"TANK!!"
govori ROCHELLE:kdo?
vsi so se skrili za steno
govori NICK:tank tale zombi tako sem ga poimenoval.
5 MINUT POZNEJE
so ga končno ubili prišli so do varne sobe z novimi orožji
THEY ARE SAFE ...FOR NOW

NEXTAM??
06. avgust 2011
next
06. avgust 2011
okkej

3.poglavje-IMENA za posebne zombije
to ni lih poglavje sam mal razložim

SMOKER-ma jezik in te z njim ovije in te začne davit
CHARGER-te z mišičasto roko vrže v stena potem pa te potiska v tla do smrti
TANK-gorila zombi ki meče kamne
WITCH-pucka k k posvetiš vano se razjezi in te kuj ubije
SPITTER-ena babica k pljuva zelen ogenj in to te poškoduje
HAZMAT-zombiji v posebnih oblekah ki jih ne moreš zažgat
POLICAJI-imajo SWAT oklepnik gor in ga lahko ubiješ sam če ga ustreliš u hrbet
z slike sam napište ta imena pa l4d2 zravn pa vm bo dal

NEXTAM??
07. avgust 2011
NEXT
18. februar 2012
okey

Nick: Prišli smo v nakupovalni center. sredi njega je bil parkiran avto razglašen za avto leta
bil je lastnina najbolšega dirkarja jimmyja gibbsa juniorja. hodili smo po trgovini in avto
nafilali z bencinom. hitro poženili in bili smo rešeni
NI ŠE KONEC

Ellis: Bili smo nagovorjeni naj iztrbimo te pošasti. privolili smo

NEXT?
01. april 2012
next
02. april 2012
kej

prijatelj Nicka nas je pripeljal v pristanišče.prebijali smo se skozi mesto,tekli po avtobusih.
kar naekrat ellis je preveč ranjen pade na tla. skoraj v nezavesti in se brani s svojo
pištolo.poberemo ga in nesemo do naslednje mize z orežjem tam je bil na varnem.oni
so še malo sami postorili in tudi oni prišli v zavetje
09. april 2012
next?
09. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg