Forum
Lea je 15 letno dekle. Ima Vedno strašne sanje,ker je budna pozno v noč in gleda grozljivke in pozno zaspi. Že nekaj časa se ji dogajajo čudne stvari kajti sanje se ji uresničujejo-Kar je slabo

Boš Bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2012
next
21. april 2012
next
21. april 2012
next --> maš 2 nexta
21. april 2012

Okeii....
21. april 2012
To je blo za probo......
Lea:

Njena Njbolša frndica Nika:

Sestrca Tjaša:

Mami je pa kkršna je no da nom koga užalla.

Oči jih je zapusil ko je Tjaša imela 1 leto.

3 nexti pa bo ta pru deu
21. april 2012
next
21. april 2012
u49756
u49756
Next
22. april 2012
u49756
u49756
Next----->2 Next-a
22. april 2012
u49756
u49756
http://www.igre123.com/forum/tema/super-top-model/32832/1 Sorry ker objavljam,rabim 15 tekmovalk
22. april 2012
Next
22. april 2012
Pisala Bom Kda Sn Jzt Lea
22. april 2012
u49756
u49756
ok
22. april 2012
No ura je 11.30 in mami je spet na računalniku-išče fanta s katerim bi se danes dubila in imela 'romantičen' zmenek. Odkar nas je oče zapustil nama proba najti očima. Baam! Reče mi: Tjaša naj gre spat in imej prižgano televizijo dokler ne zaspi. Zaprla je vrata in skočila sem pred Televizijo. Prižgala se je grozlivka o Serijskih morilcih. To je bila najbolj strašna grozljivka do sedaj. Ding DONG! Zazvoni zvonec..... Odprem vrata in vidim skoraj v solzah mamo. Probam jo pomiriti a ne preboli da jo je fant pustil čakati in ni nikoli prišel.Jaz: Mama,sem ti rekla da ni pametno se dobivati s moškimi po internetu..." Dala sem jo spat in tudi jaz sem šla spat saj nikoli nisem videla mame takšne. Za to raje nisem povedala Tjaši. Ta bi spet fantazirala...

3 nexte za sanje(Oprostite k mi morte skos pisat morm si še zmislt )
22. april 2012
u49756
u49756
Next
next
next prosm naprej k je fuuul kuuuuuuul!
22. april 2012
2 DEL

Zaspim.
SANJE:

MAMI: Tjaša pojdi spat.
TJAŠA:Ja Mami dio
MAMI: Pojdi že. Lea........
JZT:Ja Mami?
MAMI: Greš danes z mano na zmenek?
JZT: Zakaj pa?
MAMI.........Samo da vidiš...
JZT: prav zakaj pa ne...
Mami se nasmehne in odpraviva se. Ko prideva v restevracijo proti nama prihaja tip z kratkimi rjavimi lasmi.Mami mi reče naj se skrijem za veliko rožo(2m.) skrijem se. Tip prisede in me pogleda z sumljivim pogledom.Opazil me je. Pogledal je mami in jaz sem se bolje skrila.Pogledal je nazaj in ni me bilo več. Skrila sem se v pretlažnik. Trajalo je da sta končno prišla in smo se odpeljali domov. Tako da me ni videl sem šla iz avta. Ura je 12.30 in zamudila sem najljubšo grozljivko: Blody Mary. Malo sem še počakala da sta zaspala nato pa šla po stopnicah dol gledat film. Takrat zaslišim zvok in se skrijem za vogal....To je mamin 'fant'. Stikal je po predalu z noži in končno je našel kar je iskal: Mesarski nož. Hodil je proti meni.......
BAAAM zbudila sem se v deževnem in temnem jutru. Bila sem vesela da je more konec...

Am..... Realnost ne bo taka k sanje bo drugačna tko da še berte... 3 NEXTE Pa glede Bloody Mary tist k hoče da grozljivko napišem(neustrašne duše) naj zravn nexta napišejo še keii recimo :
22. april 2012
u64303
u64303
next
22. april 2012
u87774
u87774
next.
23. april 2012
u49756
u49756
Next,pa grozlivko hočem
23. april 2012
Ammm Ja Grozljifka : Daš 3 sveče jagodnega vonja pred ogledalo v kopalnici.. Si sam doma in luč v kopalnici sveti. Pogledaš v ogledalo in 3 rečeš: Bloody Mary,Bloody Mary,Bloody Mary.....(Kravava Marija,....) PA NE POSKUŠEJTE TO PROSN VS LEPO!!! bojim se za vas... LOVE YOU! :*
23. april 2012
u49756
u49756
ok
23. april 2012
No ja...

3 DEL:

Naslednji dan v šoli...Petek je in zadnja ura se odvija...Dolgčas...Po pouku malo poklepetam z Niko ter ji povem za včeraj.
NIKA: Mene bi tako skrbelo za mamo...
JZT: Saj me........
Grem u Tjašin razred da ji dam ključe od doma. Pogledam k učiteljevi mizi in.... Človek,ki ga prvič vidim. Ima rjave kratke lase ter oblečen je v črno. Če bi ga videla hoditi po ulici mi najbrž mislila da je kak poslovnež.
JZT: Kdo je to Tjaša?
TJAŠA: To? To je Brian... Novi učitelj Angleščine. Nov je v mestu.
JZT:Aha no dio!
Z Niko sva se zmenili da bom prišla k njej ker sem mislila da bo mama prišla domov šele ob sedmih. Tako pridem domov in jo pogledam za računalnikom.Spet si išče zmenek.
JZT: MAMI a te včeraj še ni izučilo!
MAMI: Draga ne morem si pomagati...Sedaj je tukaj Jaka on je čisto nov tu. Zelo dobro zna Angleško veš.Lahko bi se ti pomagal učiti.
10.30 je ura in mama se odpravi iz hiše. Po glavi so mi šle Nikine besede: Skrbelo bi me zanjo...
Šla sem za njo z motorjem. Ona je šla v restevracijo jaz pa sem se skrila za rožo(2 m). Jaka me je sumlivo pogledal. Opazil me je. Zdelo se mi je da imam Dežavu. Prišla sem pližje a njunega pogovora nisem ujela. Kar kmalu sta se odpravila domov. Prespal bo...
Spi v mamini spalnici. Ura je pozno ponoči In zaslišim kričanje.. Takoj se zbudim. Zagledam Tjašo vso prestrašeno . Rečem ji da je samo sanjala,ker jaz 'nisem' nič slišala..Mlo sem še počakal da zaspi. Grem dol po stopnicah in se ozrem na desno in vidim visoko moško postavo z nožem v roki.Dol nekaj teče. Reče: Če komu poveš,prisežem da te razmesarim na 50 različnih kosov. Pogledam v vogal in zagledam mamokako vzdihuje z krvavimi rokami se drži za trebuh. Jake se sploh še nisem uspela dobro ogledati. Zajokala sem,stekla gor po stopnicah in takoj poklicala reševalce. 10 min kasneje so prikričale sirene. Z Tjašo sva šle z mamo v kombi. Ni bilo sledu o Jaku. Mama je bila nezavestna in zdraviniki so ekli da ne vedo kdaj se bo zbudila. Poslali so naju v sobo k njej in sva nasolnjeni druga na drugo zaspali. Skrbelo me je koliko puncam je to Jaka že naredil,Kako bova živeli tedne brez mame,ali bo to Tjaša prebolela namreč je jokala ko je zvedela za to novico 1 in pol. Seveda smo usi upali na najboljše.
23. april 2012
u82790
u82790
v čem je frka
23. april 2012
Nie?
23. april 2012
Lej če ti kej ni ušeč pa ne brt no
23. april 2012
u87774
u87774
next.