Forum
u93404
u93404

Moje ime je Amy. Amy Nicholson. Stara sem trinajst let. Živim v nekem malem in dolgočasnem mestecu v Veliki Britaniji. Razen kina in nekaj dobrih trgovin je tukaj dolgočasno kot pogreb. Na srečo pa imam veliko prijateljic s katerimi se lahko kratkočasim. Le najboljše nimam. Mami pravi, da se bojim bolj tesnih prijateljskih vez, ampak ji jaz ne verjamem. Kdo pa ji bi? Imam tudi malček drugačne življenjske cilje, kot večina deklet, ki si želijo postati pevke. Jaz želim postati režiserka. Vse svoje zamisli vedno shranim v svoj prenosnik. V prostem času pišem tudi pesmi in knjige. Vedno me je zanimalo pisanje in ta svoj mali talent tudi razvijam.
-Amy-

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. avgust 2012
u105689
u105689
neeext< 33
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
u89666
u89666
neeext : 3
30. avgust 2012
u93404
u93404

Z Julie sva se sprehajali po nakupovalnem središču. Kmalu bo prvi šolski dan in obnoviti si moram zaloge. V roki sem imela že šest vrečk. "Moram domov. Boš lahko sama šla na avtobus?" me je vprašala Julie. "Ja, itak," sem ji odgovorila. Nato sva se poslovili. Julie živi v središču našega mesteca, jaz pa moram domov z avtobusom. Če želim le na kavo, moram tako plačati še avtobus. Življenje pa tako. Odšla sem na avtobusno postajo Še deset minut. Ozrla sem se okrog sebe. Bila je sobota, torej je bilo po ulicah veliko ljudi. Pogled se mi je ustavil na nekem klošarju. V moji glavi so že začele vreti ideje in razmišljala sem o tem, kako bi vse to lahko združila v film. Res si želim postati režiserka. "Gospodična, ali čakate avtobus?" me je iz divjih misli prebudil nek gospod. "Emh, ja," sem zmedeno ugotovila. "Ravnokar je prišel." Še vedno zasanjana sem plačala vožnjo in se usedla na sedež. V javnosti se ne smem več tako vesti. Čeprav želim postati režiserka, me ne bodo večno mogli za na avtobus buditi tujci. Kaj si pa mislijo ljudje? Ko sem prišla domov sem svoje ideje takoj zapisala in še nekaj ustvarjala na mojih drugih zamislih.
31. avgust 2012
u89666
u89666
neeeeext : 3
31. avgust 2012
u105689
u105689
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext< 33
31. avgust 2012
Next
31. avgust 2012
Prosim nextaj če prav imas malo bralk plosim zame če že drugi ne berejo