Forum
u29714
u29714
Vse se je začelo v šoli..prijatelji, ljubezen in največje norčije, da ne pozabimo spletk ter negativcev...use bi se odvijalo normalno če si nebi živlenja zakomplincirala sama..že dolgo skrivam neuslišano ljubezen do sošolca(žiga)...če nebi bila tekmica z bivšo bestfrendico,bi bilo življenje lahko...dokler nisem sama sebi lagala ter tudi ostalim seveda , da sem zaljubljena v drugega sošolca (žan)..vase sem tako močno vrjela, da celo sama nisem več vedela kaj je res in kaj ni....celo zdelo se mi je da sem mogoče res vanga..do nekega poletja ko se spoznala prečudovitega tipa(nik) ki mi je zakomplinciral življenje, vse dokler..............
Nextam.?
17. oktober 2010
u29018
u29018
CoOl
nExT
17. oktober 2010
u29714
u29714
se ni le nedolžna stvar spremenila v nočno moro.spraševal me je razne stvari ter povedal mi je da živi le kakšna 2 kilometra od mene..najprej sm mislila celo hoditi z njim ker sem hotela žigata in žana narediti ljubosumna..ampak moje sanje so bile da naj bi prvič hodila s fantom iz ljubezni.on je bil kar tri leta starejši od mene.. njega...dokler se nisem dobila z bestico.napisale sva mu grozno in res nesramno sporočilo.in tako je minil prvi mesec poletnih počitnic..nekega dne pa zazvoni telefon
NeXtAm??
17. oktober 2010
u29714
u29714
????
21. oktober 2010
Next
09. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg