Forum
u218854
u218854

"Ne! Pusti mene in mojo družino pri miru!" sem vsa panična kričala.
"Zakaj bi?" se je zlobno zasmejalo neko čudno bitje, ki je bilo temno, kakor noč in zlobno, sigurno je.
"Zato! Zakaj me priganjaš? Kaj sem ti sploh storila? In moja družina?!" še kar naprej vreščim.
"Vse boš kmalu izvedela. Zelo kmalu." se je spet zlobno nasmehnilo.
"Aaaaaaaaaa!" sem se zbudila vsa potna in tresla sem se kot vsako noč.
"Elisa, kaj je? Si v redu?" me je zaskrbljeno vprašala mama.
"Saj veš, spet sanje. Preklete sanje, ki se pojavljajo vsako noč. Ki se pojavljajo že od mojega osemnajstega rojstnega dneva." razburjeno govorim.
"Ljubica, razlog za to boš kmali izvedela. Zelo kmalu." je odsotna govorila mama.
"Točno tako je govorilo bitje v mojih sanjah. Kaj se dogaja z mano? Prosim, povej mi." obupano prosjačim mamo.
Mama me je samo potegnila v svoj ljubeč, topli objem in mi govorila, da bom še kmalu izvedela.
"Zdaj pa se naspi, jutri je šola. Lahko noč, ljuba moja Elisa." mi je po moje žalostno rekla mama.
"Lahko noč." sem jo objela in ji dala lupčka na čelo. Zasmejala se je in odšla, ter za seboj zaprla vrata, pred tem pa je ugasnila luči. Jaz pa sem se ulegla nazaj in razmišljala o tem, kar je rekla mama. Nisem kaj prida preveč razmišljala, saj so se mi oči same od sebe zaprle in se potopila v svet sanj. Veliko lepših sanj.

Mnenja/kritike?
Nexti?

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2017
Next
15. januar 2017
Next
15. januar 2017
u220633
u220633
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeedaAAAAAAAAAAAAAAAA
15. januar 2017
u220633
u220633
15. januar 2017
u220633
u220633
bruhammm
15. januar 2017
u215817
u215817
Next
16. januar 2017
u216558
u216558
Next, super je, ne meni se za tega z uporabniškim inenom, ki je le nesmiseln skupek besed. Če se kdaj vrneš z novim profilom, prosim nadaljuj, ker je res reeees super.
Next!
08. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg