Forum
Živijo sem Stacy in sem stara 15 let.Imam mlajšega brata ,ki mu je ime Lion in mlajso sestrico ,ki ji je ime Anna.Moji mami je ime Suzanne.Oče pa je lani umrl v prometni nesreči.Skupaj s svojo družino živim v veliki hiši.
Včeraj sem v šoli spoznala fanta ki mu je ime Jason.Dogovorila sva se da se danes po pouku dobiva v knjižnici da skupaj narediva domačo nalogo saj mu matematika ne gre ravno od rok...
NADALJUJEM?
23. junij 2012
neeext!
23. junij 2012
next
23. junij 2012
next
23. junij 2012
Po pouku sva se res dobila v šolski knjžnici.Ko sem mu začela razlagati snov sploh bil pozoren ampak si me je ogledoval.Seveda je tudi rezultat bil temu primeren.Ko sem mu nehala razlagati in mu pomolila prvo nalogo iz učbenika je bil čisto zmeden.Ker se ni nič naučil.Še enkrat sem mu začela razlagati snov tokrat pa je le posvečal pozornost.Ko sem zaključila s svojim "predavanjem"sva začela z nalogami iz učbenika.IN REZULTAT................................VSE JE ZNAL!Na koncu nama je ostalo še nekaj časa za pogovor.Vprašala sem ga kakšno družino ima on pa mi je odgovoril:imam starejšega brata ki mu je ime Mickey in mamo.Mami je ime Rocky.Oče pa mi je predlani umrl v prometni nesreči.Ko pa me je Jason vprašal kakšna je moja družina sem zblebetala:
imam psa Rexa,mamo Suzanne in aja sem edinka oče pa mi je lani umrl v prometni nesreči.Zakaj sem to rekla ojoj hotela sem se popraviti ampak je Jason zelo navdušen rekel tudi ti imaš le mamo?Seveda ni bilo več časa za pogovor zato sva se dogovorila za naslednji dan ob isti uri v knjižnici.
NEXTAM??
23. junij 2012
next
24. junij 2012
u57082
u57082
Neeext.!
01. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg