Forum
Prvo vm napišem uvod. sej že veste če hočete da nadaljujem napište next!

Evo uvod:
Jaz sem megan Brawn.
To sem jaz:

Moja najvoljša prijateljica je Jessie.
To je ona:

Imam tudi fanta ime mu je Jim.
To je on:

No imam tudi sestrico,ki mi zelo teži ime pa ji je Loona.
To je ona:

Bile so počitnice in skupaj z Jessie sva odšli na morje. Sva v istem kampu v katerem sva se tudi spoznale že od otroštva. Kopale sva se in prišel je en luštkan fant. Jessie nima fanta in mi je malo fouž. Njega opazi in se začneta pogovarjat in gresta. Ko pridem iz vode sem jo takoj začela iskat in sem jo našla. Videla sem da se ljubčkata in sem se skrila.
Takole sta zgledala:

Sonce je zahajalo in zgledal je tko romantično. Drugi dan slišim da me nekdo kliče in bila je Jessie in mi rekla, da sta se...
11. november 2012
next
11. november 2012
aja za začetek rabim vsaj 3 next-e
11. november 2012
next
next
11. november 2012
u110011
u110011
next
11. november 2012
ok next-am
Drugi dan slišim da me nekdo kliče in bila je Jessie in mi rekla da sta se z tistim fantom učeri poljubila in zdelo si je je tako strasno in da sta zmenjena dons in ne ve kaj naj obleče. Reče mi da naj takoj pridem k njej. Šla sem do njenega avtodoma in ji čestitala in vprašala kje živi? Rekla je da v Londonu! in jaz sem jo pogledala in rekla da kje ker sva tudi midve živele tukaj.
London:

M=jaz
J=Jessie

M: Kje me? v kateri ulici?
J: kaj te tko use zanima?
M: jaaaa newem!
J: a si vanga??!!
M: ne sej vešššš js mam fanta Jim !!
J: aja ok sm že misnla!*
M: ok tole obleko obleč in naličla te bom.

Njena obleka:

Njen make up:

in njeni nohti:

Jessie se mi je zahvalila in me objela:
Ok Megan grem je rekla in odšla.
Bila sta na sprehodu in na večerji.Seveda sem morala malo gledat kaj sta počela!
njunja miza in večerja:

Skupi zgledata prava lepotca.Hitro sem šla v kamp in premišljevala.Prišla je in vprašala sem jo kako je bilo in kaj sta počela? Rekla je nič posebnega! In rekla zmatrana sm grem spat in res je šla.

Drug dan sem vstala in Jessie ni bilo. Iskala sem jo na plaži in točno tam je bila na ležalnikih z fantom:

Bila sta čisto sama in Jessie je bila v njenih najlepših kopalkah.In imela je kito.
Takih: http://glammy.si/media/catalog/product/cache/4/image/7688de9a8021d05eb627630ed4b12e59/1/1/11266-1_d.jpg
on pa v takih: http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePageZoomed/69-slam-new-rave-1697310_1024x768.jpg

Čez nekaj časa sta se šla kopat in sta se špricala in poljubila.

Cukrčka sm si rekla u glavi in odšla v kamp.
Vrnila se je in...
Rabim 3 next-e
11. november 2012
next
12. november 2012
še 2 next-a+prosim oglašujte
12. november 2012
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n
12. november 2012
u110011
u110011
next
12. november 2012
ok next-am ampak bolj kratko!
Vrnila se je in rekla, a si me iskala! Jaz pa sem rekla ne glih sm pojedla zajtrk!
Tole sm mela za zajterk:

Rekla je da je bila z fantom. Rekla kako mu je ime? Povej že! Rekla je da mu je ime John.
oK končno si povedala!
Tak je biu:

Rekla je da gre vn z njim!
M: Kaj? Zdaj se sploh ne družiš več z mano!
J: Saj se tudi ti nisi z mano ko si bila s tistim Jimom!!!
M: Ok ! Pa naj bo tako ampak s tabo sem končala in newem kaj boš oblekla!
J: Ojoj saj res!
M:Ja name puzab adijo!
J:Ne počakaj!Megan!

Jessie je prava trapa vem da se nesmeva pobotat! sem si rekla u glavi in use sm zbrisala njeno cifro od mobitela in slike.Ko je biu že večer me je poklicala neznana številka.
To je moj mobi: http://itm.siol.net/doc/2009/6/n97.jpg?w=74&h=147&as=1
Ko sem se oglasila je bila Jessie Takoj sem prekinila. Šla sem spat.
Drugi dan mi je poslala da sta se skregala z Johnom. in žalostni smaili:
Nisem odpisala. Res je bila sama na plaži in se kopala.

Šla sem na pomol v mojih kopalkah in skočila na glavo v vodo!

Bila je res čudna in umazana voda nikoli še ni bila.Ker smo na najlepši plaži na svetu.
Ko sem videla da plava proti meni sem šla na pomol in takoj na potko za pešče.Hodila sm zelo hitro do Johna in ga povabila. Skrila sva se !
M:Kaj se greš?
J:Kaj?
M:Zakaj si jo pustil?
J:Koga?
M:Koga le Jessie?
J:Nisem je!!!
M:Zlagala se mi je, al kaj??
Jovedala mi je da sta se skregali in rekla da se zmenva da se dons ne dubiva in pogovarjava!
M:Aha razumem...
J:Adijo!
M:Adijo!
Šel je in jaz tudi.Jessie sem grdo gledala in stekla v kamp.Mami sm rekla da se mi je Jessie ceu čs lagala!Mami me je pogledala in rekla kako pa to? Grdo sm morala gledat še njo ker nč ne razume!Popoudne sm šla na en sladoled

Biu je tko dobr! Njam! Pol sm šla še na čoun k ga mamo in iz njega skakala.

Pol me je še oči mal zapelu da sm se počutila boljš.
Pol je biu kmau večer in šla sm do našga avtodoma.

In šla gledat tv.Umes sm pa zaspala.

Ko sem se zbudila sm si naredila kakav: http://www.medoben.si/images/vroca_cok.gif
Ko sem ga ppopila se videla...
Rabim 2 next-a
12. november 2012
next
12. november 2012
next
13. november 2012
Next-am!
Ko sem ga popila sem videla John-a z drugo punco. Rekla sem si ali je to LAŽ ALI LJUBEZEN?
Ko je John videl da prihajam do njega je takoj punco purinu v vodo.Rekla sm mu kaj se pa greš?Kje je Jessie?
J:Kje le pr avtodomu ker je žalostna.
M:Zakaj je žalostna?
J:Ker pač je!Nisi njena prjatlca no!
Mk adijo!
Jočak Meggy!
Ko mi je reku Meggy sem kar otrdela in rekla zakaj si me poklicu Meggy?Sej veš od vrtca se puznava!
Sploh nism vedla da je z mano v vrtec hodu.Šla sm na pomol in nekaj sm se spomnila: Oblekla sem se v potapljaško opremo in šla tauhat školjke.Našla sem eno prav lepo in zdela se mi je posebna.

Odločila sem se da jo dam Jessie za opravičilo.Ko je videla jo je takoj vzela in prebrala
Preden je prebrala je mislila da je to od Johnaa.Ampak ni bilo moja pisava in moj podpis.
nasmejala se je in šla do mene jaz pa sem iz grmovja prikorokala.Objela me je in rekla :
Hvala za školjko!
Rekla sem ji da te John vara. Čudno me je pogledala in rekla ni šans!kje pa, to samo misliš!Prav a neko punco je objel. sem ji odgovorila.No nisva se pozabli še objet.
Šle sva na plažo in se pogovarjale.Nato pa je John prišel do nje in jo odnesel.

Tudi ljubčka ji ni pozabil dati!No en dan pa je mene prišel obiskat Jim.
Objel me je in poljubila sva se!

Potem mi je dal liziko. Bila je videti tako dobra da sem jo slikala.Bila je v obliki zvezdice.
http://4.bp.blogspot.com/_Liz-VpvKDvo/Sv3HbWI7RYI/AAAAAAAACZg/q6NKBz_UXeA/s576/lollipop+top.jpg
Ko sem jo jedla je imela okus po jabolku.Zahvalila sem se mu in je rekel da 1 dan prespi tukaj.Rekla sem z vsem glasom JJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSS!!!!
Še enkrat sem ga objela.Res se ne rad uči a mu mami tko teži!Pol jo je pa končno prepriču da tuki ustane 1 dan.Zvečer sva tudi mi2 imela romantično večerjo.

Potem pa sva še malo požurala in šla spat v avtodom.
Zjutraj pa smo se z čolnom odpeljali do enega otoka.Na njemu je bila čista voda!

Bilo je zelo lepo in zabavno.A nažalost Jessie ni smela z nami.Tako bi bilo boljše!Sam si mislila.Potem pa mi je Jim plačal za eno pijačo. Ko sem prišla na pijačo se zagledala...

Moj naljubši milkShake!Čokoladen in zelo užiten. Popila sem ga takoj,da ga kdo drug nebi sem se pošalila.Zahvalila sem se mu.Potem smo šli ob 14.oo in prišli ob 14.1o
Jessie sem povedala kako je bilo!Takoj pa je šla z Johnom v njen avtodom.Njenih staršev ni bilo tam.Nisem vedela kaj počneta. tako sem se šla malo pokopat z Jimom.
Šla sva v mesto.Jessie je tudi šla.Ona je imela oblečeno to: imela je oblečeno...

obuto pa...

imela sem obuto...

oblečeno pa:

Take sva odšli v ,mesto.Ko smo se vrnili sem opazila...
2 next-a rabim.
13. november 2012
next next
13. november 2012
next
13. november 2012
next
13. november 2012
nextam bolj kratko!
Rabim 2 next-a
Ko smo se vrnili sem opazila, da mojih staršev ni doma naredili smo žurko na plaži!
Bilo je dobro(zelo) in potem smo šli spat preden smo šli pa je Jim moral domou.Poslovila sva se in rekla sem mu se vidiva v šoli!Mi2 z Jessie pa sva oba mesca na morju.Nikoli nismo bili doma med počitnicami.Zjutraj pa sem videla da se mami in oči prepirata slišim da se bosta ločila.Nisem mogla verjeti rekla sem si v gla vi je to LAŽ ALI LJUBEZEN. Ta življenje je prav čudno sem si mislila.Kmalu pa sem prišla ven in rekla mami oči zakaj se prepirata?Nič ljubica sta odgovorila.Šla sem do Jessie da bi se šle kopat njo so starši kregali kaj je delala da je noseča?Mislila sem si kaj Jessie je noseča? Šla sem do nje in šle sva se kopat. Ni smela skakati samo počasi po stopničkah v vodo.Šle sva še na ledeni čaj

Biu je full dobr in se mi je prilegu.Šle sva še na en sprehod in ta dan je minil kot da bi mignil.Šla sem spat.
Drugi dan pa sem se zbudila in oči je pakiral.Vpraša sem oči kaj delaš,kam greš?Rekel je da so ga klicali iz službe.Nikoli te niso oči sem mu rekla!No zdaj so pa me ok?Biu je jezen
nevem zakaj?
Šla sem do Jessie in ji rekla že 1 teden sva na morju!Rekla je lepo ja saj ress!!!Takrat ko mine 1 teden imave tabor haha ne zabavo.No imele sva jo in večer je biu.Šla sem na kavo v bližnji bar.

Čudno so me gledali in hitro sem odšla. mudilo se mi je na spanje.Potem je bilo jutro in zbudila semm sseečisto zaspano.Budilka me je zbudila ob 9.51

Zbudila sem se in se...
Rabim 2 next-a
13. november 2012
ju3 next-am dolgo!
13. november 2012
next
13. november 2012
u110011
u110011
next
13. november 2012
next
14. november 2012
ok next-am bolj dolgo!Lahko dam le 10 slik!
Zbudila sem se in se oblekla in skodrala lase!

Potem sem šla do Jessie.Gledala me je in rekla iznenada uvvvaaauuu!Rekla sem ji da greva malo ven.Rekla mi je super!Potem sva odšli z njenim avtom in prišle.Tam je bilo veliko fantov!Nisva to pričakovale imeli so turnir o fantih zraven njih pa je stala množica punc.
Zgeldalo je prav grozno. Šle sva med množico in naenkrat sta lasarja pokazala na naju. morale sva jit na oder.Potem me je en na odru začel osvajati in Jessie tudi.Potem me je prijel za joške in počla sem ga in odšla z odra.Jessie je naredila enako.
Potem so naju punce gledale in rekla sem na mikrofon nisve slačipunce in odšle.Ko sva prišli nazaj v kamp sva se takoj šli preoblečt v kopalke in direktno v vodo.

To so moje kopalke ki sem jih oblekla.
Potem sva se še malo špricale in prišel je John.Jessie je rekel naj gre takoj vn iz vode. John se je začel dret name!
M: Kaj zakaj?
J: Noseča je!!!
JESSIE: Saj res vn moram!
J: No vidiš Meggy!
M: Jaz nisem Meggy ampak Megan!!!
J: Čaw čaw!!!

Potem sta se še pogovarjala takole:
JJ=JESSIE
J=JOHN

J: A si uredu?
JJ: Ja,zakaj se tako dereš na Megan?
J: Jaz? Saj se ne derem!!!
JJ: Peljala me je nekam kjer me je nekdo hotel prijeti za joške.-
J: Kaj!!???
JJ: Mislile sva jiti v mesto in sva šle ampak tam so bili eni vroči fantje in naju hoteli otipavati!!
J: OK sam da te niso!
JJ: Enega se počla, hahaha!!
J: Joj hahah!

Potem sem jaz odšla v naš avtodom in zaspala zbudila sem se na večerjo!
Za večerjo je bila pica margerita.

Bila je tako okusna, da si nemorete predstavljati in še zapasala mi je!
Šla sem se še malo sprehajati po plaži.
Slikala sem sončni zahod in mene ki ležim na "ograji" (zidu).

Malo sem še posedela in odšla spat. Drugo jutro sem odšla po Jessie da bi ji povedala da sta minila 2 tedna odkar sva tukaj.Nje ni bilo niti lnjenega avtodoma. Odšli so domov sem si rekla! Johna ni bilo nikjer in bilo je zelo samotno. počutila sem se tako:
Malo sem zajokala in šla na sladoled. Po sladoledu sem tavala in se hotela vrniti a se nisem znala. Zgubila sem se v gozdu kjer me je najbolj strah ko je tema.

Bila je ura 15.oo in jaz nisem mela telefona in to prvič!
Potem sem slišala strel in zbežala še globje v gozd kjer se je slišalo tako: hihi hhahehii
Zbežala sem nazaj in prišla sem ven iz gozda.Bila sem tako srečna a do mojega kampa sem potrebovala 1 uro in ura je bila 16.4o.
Mami mi je rekla kje si bila?Rekla sem ji da sem se malo sprehajala.Povedala mi je da nesmem v gozd ker so tam lopovi najstnic.
Najin pogovor:
M=Megan, jazz
L=Lory, mami
M: Mami zakaj že nesmem?
L: Zato ker kradejo in pobijajo najstnice!!!!
M: Mami zdele res nism za hece grem.
L : Počakaj resno mislim!
M: Mami Jessie ni več odšla je domov!
L: Tudi mi gremo kmalu!
M: Kdaj?
L: Čez 1 mesec!
M: Aha,
Odšla sem v mojo posteljo in premišljevala. Prebrala sem knjigo Matilda.

Bila je zanimiva a film ki sem ga gledala je biu boljši! Ko sem prebrala je bila večerja.
Med večerjo sem mami rekla: Mami najprej je šou oči zdej je šla še Jessie!
Mami mi ni odgovorila in šla spat.Jaz sem pospravila in šla spat.
Ponoči ob 2.1o sem se zbudila in naredila presenečenje za mami.
Ob 3.oo sem šla hitro v posteljo in spat. Mami se je zjutraj prej zbudila od mene.
Naredila sem pismo ki naj bi ga poslal oči! Ko je prebrala je jokala.Zbudila sem se in ji rekla mami kaj je narobe? Spet mi ni odgovorila in karkoli mi je ona rekla ji nisem odgovorila. Rekla mi je pa kaj je narobe s tabo otrok?
Rekla sem ji da nisem otrok stara sem...
Prekinil me je zvok avta in odšla sem pogledat. Rekla sem Jessie se je vrnila!!!!
Ne biu je nov gost v kampu in žalostno sem odšla nazaj v avtodom. Ta dan je hitro minil.
Šla sem spat in se zbudila usa od sline po obrazu. Rekla sem si fujjjj!!!!! Šla sem si jo sprat in namazat en mazol ki sem mi je naredil. Mami ni bilo in šla sem se malo sprehajat po plaži. Kmalu sem...
14. november 2012
Rabim 3 next-e
14. november 2012
NEXT
15. november 2012
NEXT PLIS
15. november 2012
next
15. november 2012
next
15. november 2012
next
15. november 2012
ok next ampak kratko oprostite!
Kmalu sem zagledala mami ki je prišla,bila je v trgovini...

Bila je videti zelo žalostna.
Rekla mi je amm...
Kaajjj?
Najin pogovor!
L=Mami
M=Megan,jaz

M: Mami kaj je bilo?
L: Veš jazz...
M: Povej žeee!!!
L: Imam slabe novice
M: A je kej narobe z očijem???
L: Ne ampak Jessie...
M: Jaaa kaj je z njo?Mami?
L: Imela je prometno nesrečo.
M: kaj? ne jessie!
Odšla sem v avtodom in jokala!
Mami sem rekla da greva domov! Rekla mi je veš še nekaj je z očijem sva se ločila!
Kaj? Še zato naj jokam?
Pridi greva zdej domov mi je rekla.
Šla sem v njeno bolnico...

Bile so prav čudne zastave! Newem zakaj ampak saj sva bile v Londonu kako potem?
Mami mi je rekla da sta ena dva človeka umrla tukaj ampak sta bila iz druge narodnosti.
Jessie mi je rekla da je John umrl.
Rekla sem ji da sem srečna da ti nisi ker si moja najboljša prijateljica in zmeraj boš!
Tako hitro se...
17. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg