Forum
u165821
u165821
Trish tukaj hah in to z novo zgodbico, ki sem jo obljubljala prot koncu maja ampak ne zdržim več haha pač napisala sem že nekaj delov, nardila naslovnico in trailer. Z onim trailerjem se resno jebeš v glavo in nakoncu ti napiše da če hočš da ti ga da v yt morš met premium dostop ki je pa za plačat -.- ampak kasnej o trailerju haha. to pride nazadnje I think o.o
Torej naslov že kr velik pove po mojem am Niall bo pač glavni u tej zgodbici hah in ja spodaj bom dala še linke pač najpomembnejših oseb kdo jih igra... In to je to. naslovnico sm zbirala kr nekej časa ker sem jih nardila 5 in se je pol težko odločit xđ

☆Niall Horan as Niall Horan
☆Ariana Grande as Leah Selena Madison
☆Hilary Duff as Lilliana Amber Roberts
☆David Henrie as Jack Stephan Madison
☆Harry Styles as Harry Styles
☆Zayn Malik as Zayn Malik
☆Liam Payne as Liam Payne
☆Louis Tomlinson as Louis Tomlison
Torej ja to je to. Zdej pa trailer. Haha no ja am kot sm že gor povedla mi ga ni hotlo dat na yt(youtube če kdo neve) in zato mi je pač ostal na spletni strani. Zlo je slaba kvaliteta zarad tega zato pa ful šteka in men gre na živce hahah zato sm počakala da se naloži pa pol gledla...
Prvič sm delala trailer tko da ublažite kritike hah -.- am ja to je to ane? zdej pa brat ljudje ;*
https://www.wevideo.com/hub/#media/ci/184184490 <----- spletna stran z trailerjem
enjoy
════════════════════♛♥♛═══════════════════
Chapter 1 ☆| Niall James Horan

"Podaj sem Alan!" sem se zadrl in ustavil žogo, ko jo je brcnil k meni. Spretno sem pritekel skozi nasprotnike do gola in brcnil žogo. Seveda je priletela v mrežo in spet se je slišalo moje ime po zvočniku.
"Niall spet zadel gol! Ljudje je še kdo boljši v nogometu kot naš lomilec src!?" se je po mikrofonu zadrl Christian. Nasmehnil sem se in si z fanti podal petke. Še ena tekma v kateri smo zmagali. Ponavadi mi je največ golov uspelo zabiti v drugem polčasu ali pa proti koncu. Podali smo si roke z poraženci nato pa se umaknili v garderobo. Naša šola je bila gostiteljica in že tretje leto zaporedoma zmagala.
"Bravo Niall." je rekel Harry ko smo se preoblačili.
"Zunaj je že cela vrsta deklet, ki bi rade tvoj avtogram." je rekel Alan. Nasmehnil sem se in spil vodo v svoji steklenici. Vsaj malo sem se ohladil saj je bil res vroč dan glede na to da je bila šele pomlad in zgodnji april.
"Pridite fantje. Na oder bo treba za podelitev." je rekel trener, ki je pokukal skozi vrata. Počakali smo še druge in se skupaj odpravili nazaj ven kjer je sonce močno sijalo. Christian nas je napovedal in navijači so glasno kričali. Večina jih je bilo učencev iz naše šole in šole ki je prišla k nam na tekmo a bilo je tudi nekaj neznanih obrazov. Bilo je kot ponavadi na podelitvah. Dobili smo pokal, ki bo zasedel še eno prazno mesto v šolski omari z pokali nogometnega moštva. Po podelitvi naj bi bila še zabava, ki so jo priredile dijakinje iz prvega letnika najprej pa nas je čakalo podpisovanje in slikanje z oboževalci.
"Niall, Niall poroči se z mano!" so kričala dekleta. Oboževal sem to da sem bil nekako v središču pozornosti. Vse so se kar lepile za mene in nič nisem moral narediti. Preprosto težko se je odpovedati kakšni aferi za en dan. Ali pa noč. Po slikanju in podpisovanju ki je trajalo celo uro so nas pospremili v šolsko dvorano. Na stropu je visela disko krogla, okoli so bile mize z hrano in pijačo. Vse je bilo lepo okrašeno, kot da so vedeli da bomo zmagali pa je bil obešen še napis "congradulations". Igrala je moderna glasba in dijaki so že plesali. Nekatera dekleta so me takoj pritegnila. Kratke hlače, prozorna majica.
"Niall pojdi v napad." se je zasmejal Harry in me potisnil proti plesišču.

|Leah Selena Madison

"Ne nočem it. Zakaj se moremo vedno selit. To ni pravično." sem rekla in prekrižala roke na prsih.
"Leah ne ugovarjaj! Z očetom sva se tako zmenila in vsaj enkrat sprejmi novico tako kot jo tvoj brat." je rekla mama. Razkurila me je popolnoma. V dveh mesecih smo se trikrat preselili in nikjer se nisem mogla navezati na prijatelje. Jezno sem se obrnila in stekla v svojo sobo. Končno sem si našla prijateljico in zdaj jo bom morala zapustiti. Legla sem na posteljo in zadržala solze. Vrata so se odprla in vstopil je Jack. Moj brat.
"Kaj bi rad?" sem vprašala in zavila z očmi. Sedel je k meni na posteljo in me objel.
"Tudi jaz nočem it ampak dajve se sprijaznit prav? Saj veš da oče stalno menja službe. Samo tako se lahko preživimo." je rekel in me božal po hrbtu.
"Ampak to ni fer Jack. Zakaj nebi on šel mi pa ostali tukaj? Zakaj morava stalno zraven? Dovolj sva že stara da poskrbiva zase." sem odvrnila. Bila sem vsa panična. Jack je bil vedno zelo zaščitniški do mene. Navezana sem bila samo nanj saj sva bila ves čas skupaj. Fanta nisem imela še nobenega medtem ko je on zamenjal že veliko punc zaradi selitev.
"Vse bo vredu Leah. Samo pomiri se. Jutri morava spakirati, ker odidemo čez vikend in že sva vpisana na novo šolo." je rekel z mirnim tonom glasu. Nisem ga razumela kako je bil lahko tako brez skrbi. Seveda on si je hitro našel prijatelje jaz pa nisem bila tako družabna. Poljubil me je na čelo in odšel iz sobe. Bil je res najboljši starejši brat. Zavzdihnila sem in pogledala čez okno. Kmalu bo ta pokrajina zame samo še preteklost.
════════════════════♛♥♛═══════════════════
bo vredno nexta? xđ
28. april 2014
u142227
u142227
Jeeees! Prva seem! Zdej pa brat neeeeext!
28. april 2014
u142227
u142227
Pat...jeeeeeeerky! Omg omg omg omg omg omg omg omg omg caaaan't breath! Faaaaaaak ne veš ni vredno nexta! Ampak morš ga datt! Sorry drugič se bom razpisala, sam hočm da mi posvetiš next, ti pa eobiš horny deu neeeeeext (again) *000000*
28. april 2014
ful dobro
neeext
28. april 2014
Okeyyyyy, ce to ne popolno pa nevem kaj je. Seveda bo vredno nexta no sej ga je vsak zgodbica hahaha pa ne samo nexta xđ.
Trailer je tut popolneeeeee awww x'D in ne vem od kje nej oblazimo kritike kr je trailer cist *w*
Pa de nabi zaj nehala ksne zgodbice pisat! Na dom ti bom prsla ce bos ksno ukinla, ok? cx
NEEEEEEEEEEEXT <33
28. april 2014
uaaaaaau *___*

ful mi je ušeč začetk in ja, itak da je vredno nexta haha
neeeeeeeeeext
+btw trailer je ful dobr c:
28. april 2014
Neeeeext
28. april 2014
u169684
u169684
next
28. april 2014
u169599
u169599
neeeeext
28. april 2014
neeeeext
28. april 2014
u167582
u167582
če je vredno nexta? a se ti hecaš?? vredno je 10000000000000000000000000000000000 nextov (pa še več samo mi malo štekla)
Neext!
28. april 2014
u164962
u164962
Fuuuck *-*
S, da nism directionerka, sam tole me pa ubija *___________*
En debel NEXT!!!!<3
28. april 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
28. april 2014
u28319
u28319
O gaash:3 Neeeeeeeeeeeeeext c":
28. april 2014
ful dobr
NEEEEEEEEEEEEEXT
28. april 2014
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!
28. april 2014
next
28. april 2014
Neext
28. april 2014
u166013
u166013
next<3
28. april 2014
neeeext:33
28. april 2014
neext
28. april 2014
neext!!!
28. april 2014
u159463
u159463
neeeeext! :3
28. april 2014
next!
28. april 2014
u167233
u167233
Neeeext♥
28. april 2014
omg prou voham dobesedno da bo iz te zgodbice nastal neki prfektnegaaa *o* nextej miiii!!! omg majkemi kok najbolši prvi deu! o:
-niall-badboyy i like it:$$
28. april 2014
neeeeeeeeeext
28. april 2014
next
28. april 2014
omfg ej da mi to zgodbuico konlčaš se razumemo ? kr drgač bom jst pršla in bom ne vem kaj vglavnem začetek je popolen in triler je svetovno dober tok doberga še vidla nism tko da ja pa next čim prej
28. april 2014
u157931
u157931
Waaaaaa neeeeeeeext *000*
28. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg