Forum
u169062
u169062
Torej nazaj sem prišla z novim ff-jem. Ne vem kako sem prišla na to idejo. Uglavnem končno sem izdelala trailer. Tok sem si želela ampak mi nikol ni uspelo, ker mi gifi niso delali.
V trailerju so kr sred črne strani, ker mi je ta program sam to naredu. Hotla sm popraut pa ni šlo, upam, da vas ne bo motilo.+ mogoče je video na potiho. Nujno dajte naglas, ker če ne je bedno.

Uglavnem trailer:
https://www.wevideo.com/hub/#media/ci/214170804

Upam, da vam je všeč, ker sm se res potrudila, čeprov vem, da ni neki dobr. Še bolj pa upam, da boste brali. Pred vami je prvi del in upam, da vm bo ta tut ušeč. Že vnaprej se opravičujem za napake.

Chapter 1

Ponovno sem britvico usmerila proti zapestju in počasi potegnila po roki. Kri se je ulila bolj kot prejšnjič. Začela sem še bolj jokati. Nisem zdržala tega pritiska. Vsak normalni človek ga ne bi. Vsak dan prejemaš žaljive komentarje na twitterju, facebooku in drugih socialnih omrežjih. Vsak prekleti dan isto.
Zaslišala sem korake in hitro sem skrila britvico ter brisačo polno krvi. Rokav sem odvihala in skočila na posteljo ter se delala, da berem knjigo. V sobo je vstopil Kyle. Razgledal se je po sobi in se usedel na rob postelje, zraven mojih nog.

»Danes si videti bolj srečna.« reče. Zelo prijazno od njega, da me poskuša spraviti v dobro voljo. Samo nasmehnila sem se mu in se naprej posvetila knjigi.
»Torej razmišljal sem, da bi šla danes ven jesti.« Že dogo časa nisem bila zunaj. Na vsakem vogalu bi se našel kakšen sovražnik, ki bi me začel zmerjati. Na kratko povedano ne vem zakaj me nimajo radi. Govorijo, da sem 'debela kurba'. Vsaki taki zmerljivki se pravzaprav smejim, saj sem verjetno edina 19 letnica, ki je devica in se še ni poljubljala.

Odločno sem odkimala in zaprla knjigo. Zavil je z očmi in glavo zakopal v roke.
»Prosim, ves čas bom ob tebi. Meni lahko zaupaš.« lepo prosi. Zmajala sem z glavo in si ponesreči zavihala rokave, saj je bilo precej vroče. Ko sem videla rane sem hitro potegnila dol ter se delala, da ni nič. Kyle me je začudeno pogledal in vstal.
»Počakal te bom spodaj. Ti se lahko v miru preoblečeš, uredu?«
Prikimala sem in za njem zaprla vrata. V omari sem našla črn pulover in kavbojke. Hitro sem se preoblekla in se še naličila. Z ličili po navadi nisem pretiravala. Vzela sem telefon in denarnico in se odmajala po stopnicah do dnevne sobe, kjer me je čakal Kyle.
»Veš, smučarsko bundo imam v omari. Ti jo prinesem?« je rekel, ko je videl kako sem oblečena. Bil je začetek poletja. Vse punce so hodile okoli skoraj gole, jaz pa v dolgih hlačah in puloverju z dolgimi rokavi.
»Zelo smešno.« odvrnem srkrastično in obujem črne bulerje, ki so bili že malo uničeni. Zasmejal se je in zaklenil vrata. Do avta sem ubrala hitro hojo, da me nihče ne bi videl. Kyle me je prijel za dlan in me ustavil. Namignil je naj grem bolj počasi. Prišla sva do avta in se usedla. Odpeljala sva se do neke restavracije, ki je bila 15 minut stran. Izstopila sva in odšla noter. Usedla sva se za mizo blizu velikega akvarija. Otroci so tekali opazovat ribe, ki so plavale v njem. Nekateri so opazili tudi velikega raka, ki se je skrival pod skalo. Prišel je natakar in naročila sem špagete z bolonjsko omako.

Ko sva pojedla sva plačala, kasneje pa odšla v bližnji park na sladoled. Naročila sem vanilijo, ki je bila mimogrede odlična.
Usedla sva se na travo in se malo pogovarjala. Priznam bilo je zabavno, ker ni bilo nobenega, ki bi me zmerjal. Kyle je bil najboljši brat na svetu. Odkar sta nama umrla starša je vse lažje, ker sem z njim. Ne predstavljam si, da bi morala to prenašati sama. Če ne bi bilo njega bi se že zdavnaj ubila.

Pojedla sva sladoled in odšla do avta ter se odpeljala domov. Doma sem se stuširala ter se preoblekla v pižamo. Z Kylom sva imela v navadi, da zvečer pogledava kakšen film, zato sem odšla v dnevno sobo in se razkomotila na kavč. Kmalu je prišel tudi on in zasedel preostal del. Sredi filma sem utonila v globok spanec.

-------------------------------------------------

Punce kako se vam zdi? Kakšen se vam zdi trailer in naslovnica?
Upam, da vam je všeč.
Next?
02. julij 2014
u142585
u142585
Trailer in naslovnica sta popolna *o*
Pa tut pišeš popolno !
Neext!
02. julij 2014
Punce kako se vam zdi? Kakšen se vam zdi trailer in naslovnica? trailer pa naslovnica sta ful fajna waw
začetek je pa itak popoun tak ko vse kar ti napišeš
Upam, da vam je všeč. ja men je ful
sam že prvi stavek je žalostn
Next? itak da
NEEEEEEEEEEEEEXT
02. julij 2014
u88095
u88095
Vse je perfektno <3
neeext
03. julij 2014
next
03. julij 2014
u168201
u168201
vse je popolno......
seveda da nam je ušeč (pomoje nismo vlih izbirčne)
nextttttttt
03. julij 2014
trailer pa naslovnica sta TOOP *-*
i like it
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
03. julij 2014
next
03. julij 2014
trailer pa naslovna *0* začetek je top:'d neeeext:3
03. julij 2014
Punce kako se vam zdi? Kakšen se vam zdi trailer in naslovnica?
Že zdej ljubim začetek, triler pa tud *OOOOO*
Upam, da vam je všeč.
Perfektno je, res :$
Next?
NEEEEEEEEEEEEXT!!
03. julij 2014
u170256
u170256
uau, ful dobr. še tako naprej.
nextt!!
03. julij 2014
done.
done.
začetek je svetoun tko kot trailer *O* kr tko naprej (;
in ja ofkors da nam je ušeč hahah xđ
in naslovnica *____________* amazayn
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. julij 2014
u153052
u153052
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt
03. julij 2014
najlepša + najbolša zgodba tuki ;3 neeeeeext
03. julij 2014
Punce kako se vam zdi? Kakšen se vam zdi trailer in naslovnica? Carsko *_*
Upam, da vam je všeč. ja nam je
Next? jaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
(pa prosim če sedaj prebereš še moj ff )
03. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeext
full dobr začetk
03. julij 2014
u160233
u160233
Punce kako se vam zdi? Kakšen se vam zdi trailer in naslovnica? Ful dobr.
Upam, da vam je všeč. Seveda nam je. *.*
Next? Neeext!
Hvala, ker si mi poslala tvojo zgodbo. (:
03. julij 2014
Super trailer in nsalovnica...............nexxxxxxxxttttttt
03. julij 2014
trailer pa naslovica.. just wow *o*

neeeeeeeeeeeeeeext<3
03. julij 2014
u169062
u169062
Usm hvala za nexte! Evo tuki mate next!

Chapter 2

Zbudila sem se na sončno jutro v Londonu. Počasi sem odprla oči in jih kar hitro zaprla zaradi sončne svetlobe. Ko so se moje oči privadile sem jih odprla in vstala. Preoblekla sem se in odšla v kuhinjo. Kyle je že zdavnaj odšel v službo. Dela v eni pisarni. O njegovem delu ne govoriva prav veliko.

Iz hladilnika sem vzela mleko ter si naredila kavo. Oddrsala sem se do dnevne sobe in prižgala televizor. Skodelica kave je bila topla in grela moje hladne roke.
Na nekem kanalu sem našla nek film, ki je zgledal uredu. Bil je ljubezenski.
O ljubezni v življenju nisem vedela kaj dosti. Če je ne občutiš se ti zdi to normalno. V filmu se je fant izpovedal punci in punca je kot nalašč zaljubljena vanj. In vsi vemo kaj se zgodi na koncu. Končata skupaj. Klasika. Včasih sanjam o taki ljubezni ampak ... kdo bi me sploh imel rad?

Zavihala sem rokav majice in opazila rane, ki so se počasi celile. Zavzdihnila sem in v kuhinjo odnesla prazno skodelico. Velikokrat ne vem kako bi se zamotila, ko sem sama doma. Včasih hodim po hiši in se smilim sama sebi. Mogoče me kdaj prime želja, da bi odšla ven.
Na primer danes. Odločila sem se, da bom odšla ven. Verjetno ne bom srečala koga, ki bi me začel zmerjati. Upala sem, da ne bom. Obula sem se in odšla ven.
Čeprav je sijalo sonce ni bilo tako vroče. Hodila sem po ulici in poskušala ostati čim bolj neopazna. Odšla sem do bližnjega parka in se tam usedla na eno od klopic. Gledala sem otroke, ki se igrajo v peskovniku in mame, ki jim čistijo roke, da ne bi bili preveč umazani.
Ustala sem in počasi odšla naprej po parku. Na proti so prihajali neki fantje, približno istih let kot jaz. Ignorirala sem jih. Ko smo se srečali je eden od fantov zažvižgal. V trenutku sem se ustavila ter jih pogledala.
»Ne žvižgaj za mano, ljubček. Nisem pes.« mu zabrusim in drugi fantje so spustili glasne 'o-je'. Začel se je smejati in si gristi ustnico.
»Tudi ptiči tako žvižgajo. Jim boš to preprečila? Če boš vse ubila, že mogoče. Ampak se mi ne zdiš punca za ubijanje, ljubica.«
Zavila sem z očmi in stopila korak naprej.
»Pokaži spoštovanje do punce in ne kliči me 'ljubica'.«
Odkorakala sem naprej in odšla počasi proti domu.

Kyle je že bil doma, saj sem v garaži zagledala njegov avto. Odprla sem vhodna vrata in ga našla sedeti na kavču. V roki je imel brisačo s krvjo. Prekleto. Sezula sem se in prisedla na kavč.
»Nisva se tako zmenila.« reče. Glavo sem zakopala v roke.
»Oprosti, ampak tisti dan mi je en fant na twitter poslal naj se ubijem.« zavzdihnila sem.
»Si sploh predstavljaš kako bo meni, če umreš?« žalostno reče in prime mojo roko. Počasi je zavihal rokav in pokazale so se rane. Nekaj je zamomljal in vstal.
»Samo nekaj mi obljubi. Prosim, če nikoli več ne narediš tega. Če bo kaj narobe moraš priti do mene.« je rekel in odšel v kuhinjo. Rokav sem potegnila dol in šla za njem. Pripravljal je špagete z omako.

Ko sva pojedla sem odšla v mojo sobo in se zleknila na posteljo. Nisem vedela kaj naj počnem. Nekateri bi poklicali svoje prijatelje in se dobili. Za razliko od njih nimam prijateljev in tega ne morem.

-------------------------------------------------

Kako mislte, da bo spoznala Harrya?
Mnenje?
Next?
04. julij 2014
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? Ne vem :'D najbrž se bosta srečala v kakšnem parku??? O.o
Mnenje? ful carska zgodbica, zahtevam pa daljše nexte!!!!!
Next? jaaaaaaaa lahko tudi danes hahhaha lol
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. julij 2014
done.
done.
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? mogoč bo pršu k njim domov in tadaaa they will fall in love hahah xđ ne sej ne... ne more kr nek človek pridt u tvojo hišo pa te poljubit o.o xđ mislim da se bosta nekje srečala zunaj. al pa se bo zaletela u njega... ali ga bo pa prek spleta spoznala? nevem velik možnosti je ;D
Mnenje? AMAZING JE *O* wau res odlično pišeš in ideja za zgodbico je tut supr ;D <3
Next? ja ofkooors čimprej! *p*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. julij 2014
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? nimam pojma
Mnenje? ful je fajn sam upam da se res ne bo več rezala
joj mdn se tak smili
upam da bo kmal harryja spoznala
Next? ja itak pa tega ne rabiš sprašvat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. julij 2014
u169062
u169062
Aja mene sam še neki zanima punce!!
A bi rade, da se hitr srečata Harry in Evangeline al da zavlačujm neki časa pa da se pol kasnej srečata?
04. julij 2014
bolj kasneje
04. julij 2014
u88095
u88095
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? Ne vem odvisno če bo v zgodbi tut slaven al ne :/
Mnenje? Popolno je res
Next? Neeeext!!
04. julij 2014
men je vseen kdaj se srečata
04. julij 2014
Kako mislte, da bo spoznala Harrya? mogoče se bo on zaletel v njo
Mnenje? to je super, popolno in fantastično
Next? ja itak
next
04. julij 2014
Mogoče bosta se srečana na cesti in se po pomoti zaletela v drugega.
neeeeexxxxttttttt
04. julij 2014
bwo res ne vem :/
neeeext
04. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg