Forum
u98479
u98479
Laura Bell, 18 letnica iz Londona je več, kot le povprečna najstnica. Izdala je že tri albume z 12 pesmimi in se odpravlja na 3 svetovno turnejo. Vendar ko spozna Laro Wandie iz Floride se ji svet spremeni. Z družino Wandie se odpravi na križarjenje in v deževni noči se ladja Lucky Way potopi in Laura,Lara in njena sestra Khalia so edine preživele. Znajdejo se na otočku in spoznajo starega Toma ki je na otoku že 25let in tam blizu ni plula nobena ladja. Nekdanja zvezda se znajde v borbi za življenje,ko se na poraslem otoku skrivajo zveri vseh vrst in velikosti…
27. julij 2012
u98479
u98479
!1. POGLAVJE!

»Oči ne skrbi,to je samo turneja!« sem govorila mojemu očetu Ianu. »Ljubica saj ne skrbim,samo skrbi da se ne poškoduješ. Tvoja mama bi me ubila če bi se ti na tretji turneji po svetu kaj zgodilo.« mi je prigovarjal. Ob njegovi pripombi, da ne skrbi, samo skrbi ga da se ne poškodujem sem planila v smeh,. V zeleno torbico sem dala svoj Iphone in stopila iz hiše.. Tam so bili moji oboževalci. Z nekaterimi sem se fotografirala in se podpisala, potem sem se nasmehnila novinarjem in nekaterim odgovorila na vprašanja kot so na primer »Bo turneja dolga?« in »Po katerih mestih boš potovala?« potem pa sedla v limuzino in odprla okno. Pomahala sem mojim oboževalcem, Lauranatorjem, kot se imenujejo sami, in novinarjem ter vozniku pomignila naj odpelje. Še zadnjič sem se nasmehnila skozi okno in ga zaprla. Ko sem po celem mestu videvala plakate z napisi Laura Bell ~ Love and dance sem se nasmehnila in pogladila svojo zeleno obleko. Potem sem zagledala množico ljudi ki so čakali na svoje vzornike. Voznik je zapeljal pred rdečo preprogo in izstopila sem. Še prej sem si pogladila lase in vozniku šepnila naj bo točen. Tam so bile razne zvezde, med njimi tudi Angelina Jolie, Kristen Stewart in Robert Pattinson, Selena Gomez in Justin Bieber, Taylor Swift, Demi Lovato, Carly Rae Jepsen in drugi. Nasmehnila sem se ob pogledu na Kristen, v rdeče črni obleki in črnih all starkah ter z resnim obrazom. Pogledala sem jo in namenila mi je mini nasmešek. Potem sem nogo v zelenem salonarju premaknila pred drugo in se v pokončni drži in z nasmehom na obrazu sprehodila do Lauranatorjev. Kako jih prepoznam? Lahko. Večinoma nosijo bele majice z napisom Laura Bell ~ Love and dance in z mojo sliko ali pa preprosto »I'm LAURANATOR!
27. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg