Forum
u122251
u122251
Heeeeeeeeeeeeeei.!
Odločila sem se, da bom pisala novo zgodbico, ker sem res dobila vlko idejo. upam da bo res brana, ker nočem, da bi bila zavržena kot kup dreka.* hope u like it< 33

**************************************************************************************************************
naj najprej povem, o čem se bo šlo. šlo se bo o eni punci, ki ma ful problemou in to, in pol pač se to use reši in to.!
**************************************************************************************************************
Zakaj morem karnaprej sedeti za temi knjigami, in prebirati kaj smo napisali v zvezke? joj kok to sovražim, ko pride oče domov, in me prav prisili. prav strah me je njegovega groznega obraza, ko me pogleda, ko ne naredim naloge. ja, moje življenje je nekoliko grozno, temačno, in zelo nezaželjeno. res si želim, da bi lahko pisala dnevnik, vendar me je strah, kaj bo če ga oče najde, in tudi nimam denarja, da bi si ga kupila. na srečo je jutri zadnji dan šole in dobim kar precej denarja, pa tudi na morje grem z mojo bff in upam, da bo moje življenje usaj malce lepše, ko bom prvič zagledala morje, in pozabila na use težave.
rada bi začutila vetrič v laseh, in kako bom bosa hodila pa plaži. to bo noro!!! res, jutri komaj čakam da se končajo vse moje skrbi učenja, in to.. ko bi vsaj imela mamo, preden mi je umrla je bilo use boljse, po njeni smrti pa je use postalo temačno -.- ja, sovražim svoje življenje, sovražim ga, to se je moralo lih men zgodit ann -.- grrrr --.- "larisa, je naloga že narejena, da imaš prižgano musko" je rekel siten oče, in me pogledal z tistimi očmi."oprosti očka, takoj bom ugasnila" sem rekla."bolje zate, da ne vidim več da je pri nalogi prižgana muska. zdej si en teden brez računalnika" je rekel oče, in še naprej srkal MRZLO kavo, ki sem mu jo naredila že pred časom. "oki očka" sem rekla in prijela svinčnik. koje odšel, sem se zlomila. nisem mogla nehati jokati, z mislijo na mamo, in z mislijo da me nikoli ne bo razumel. komaj čakam da bom stara 18 in da bom lahko odšla od tukaj. obrisala sem si solze, in si spet nadela očala -.- grrr hejtam očala, in oči mi noče kupit leččč -.--beda -.- med pisanjem te bedne domače naloge za matematiko, se lahko predstavim.
moje ime je larisa, larisa hewitt. živim v majhni hiši v los angelesu. mama mi je umrla v petem razredu, zaradi prometne nesreče. pijani voznik se je zabil vanjo, in jo porinil s ceste, da se je zaletela v drevo -.- (hate him:$) stara sem 15 let in juttri zaključim z dolgočasno osnovno šolo.takooooo si želim postati pevka, ob tem pa bi pomagala revnim ljudem.moj oče je zelo strog, in morem se ves čas učiti, brati, in početi koristne stvari. če bi pokadila en cigaret bi me zadavil!! ni si še opomegl od mamine smrti. no torej, imam le eno prijateljico in prijatelja. to sta res moja bff pa moj bff. prijateljici je ime nina, mojemu bff-ju pa je ime zac. sta edina, ki me razumeta, ki mi znata pomagati, ki mi znata prisluhniti, ki me sprejemata tako kot sem. a drugi ne, tudi moj lasten oče me ne sprejema tako kot sem. on želi da bi bila, tako rečeno nevem kaj, piflarka.. grrrrr -.- bom vam povedala nekaj o moji bff nini. ona je NAJBOLJSA!! res jo mam rada, vedno me razume. ona je nažalosst izgubila očeta, in njena mama je bila zaradi tega v norišnici, saj sta bila zelo navezana. je res oseba ki me ne more razumeti bolj kot kdordrug. it's one and only< 333
************************************************************************************************************
UPAM DA VAM JE ZAČETEK UŠEČ< 3
with love, Nina< 3
11. februar 2013
u122555
u122555
neeext! <3
11. februar 2013
gosh najbol pišeš! next nujno! < 33
11. februar 2013
u30718
u30718
Omggg nekšti plis :* <3 najboljš pišeš resno no! Vidm, da mata z bff NIno podobne težave in probleme
11. februar 2013
u115470
u115470
nekštt. <3<3<3
11. februar 2013
u121584
u121584
neextš lubikš :*
11. februar 2013
neekšt ;3
11. februar 2013
u122251
u122251
oki nextam.* tale next je za mojo Lariso ker je največa legenda.*
****************************************************************************************************
jej nalogo sem nardila. ustala sem iz stola, in se odločila da bom obiskala nino. že sem pobrala jakno in se obula ko sem za sabo zasliala grižljaj jabolka : D bil je oče. samo stal je tam, in me gledal z unimi groznimi očmi, strmel vame, kot da sem priletela iz nevem kje in sem zanj totalna naznanka. v sebi sem kar trepetala, počutila sem se grozno. "kam pa NAJ bi ti šla?" me je uprašal oče. "očka, mislila sem da sm ti povedala, oprosti. k nini grem, dokončati morava še en plakat z vici, ker je jutri zadnji dan in imamo v šoli 'vic uro'." sem rekla, seveda sem se malo zlagala."uredu, le pojdi" je rekel se obrnil stran, in odšel za zofo,kjer je gledal film. usspelo mi je, nemorem vejreti da mi je končno ENKRAT uspelo z lažjo priti do nine. nina, here i come. 'miska, prihajam zdele k tebi oujea, žur< 3' ja očka me ma za pridno puncko, ampk ne, nism to js hahahah : D čas je grozno hitro mineval, zato sem pozabila, da je ura že sedem. stekla sem hitro domov, še čisto namazana po očeh, kar pa NESMEM biti."one umrla sm" sm si govorila v mislih ko sem tekla do doma, da ne bi spet doživela kake klofute. pritekla sem domov, a hiša jebila prazna.odšla sem do hladilnika, ker sem bila grozno lačna in tam videla listek 'Larisa, jaz sem mogel iti na sestanek pridem ob pol osmih' pol osmih? pol osmih? omgomgomg kaka sem? sem si mislila ko sem pogledala na uro, in se zavedla da oče pride če 2 minute.hitro sem si sprala maskaro iz sebe, in šla sedeti za pisalno mizo. slišala sem, kako je oče odprl vrata, in se že zadnjič pogledala v ogledalo. "joj, super da te usaj enkrat ni treba priganjati k učenje" je rekel oče ko je ustopil v mojo sobo in zavil z očmi.še preeden sm mu uspela reči, hehe, je že odšel iz sobe. ja, neda bi me USAJ ENKRAT pohvalil -.- naporen dan je bil, zato sem šla v posteljo, a nisem mogla zaspati, ker mi je po glavi kar mrgolelo od useh teažv, misli, in tako..razmišjala sem o tem, zakaj nisem jaz umrla tam v avtu, ne pa moja mami -.- takooooo jo pogrešam. usak dan hodim na njen grob, in ji dajem rože, vendar to je nebo vrnilo nazaj!! kakšn grozno žiuleje. hate it !!! končno sem uspela zaspati, a res težko! "Larisa, to sem jaz tvoja mami, tukaj sem, kako je bilo v šoli.". "si res ti mami? super je bilo, veš kaj smo se mel zakon" NEEEEE!!!!!! omg sanjala sem moj peti razreed, dan pred tragedijo : ( mama me je čakala v kuhinji, po šoli, ko sem prišla domov. grozno. ura je šele pet zato sem solzah zaspala nazaj. "tutu,tutu,tutu". je zvonila drekasta budilka."lahko utihnš?" sem odvrnila, a sem le nekako ustala, saj me je zbudilo zgolj misel na zadnji dan šole. jeei. stekla sem do mojega mp4 in si prižgala musko - just the way u are. "ase spet dereš? če neznaš peti ni moj problem -.-" je priše u sobo moj oče in MI UNIČIL DAN!!!! GRRRR -.- počesala sem si lase, in si naredila mega frizuro. nato sem odprla mojo omaro, in ja, nisem vedela kaj naj oblečem. na koncu sem si oblekla eno majco pa hlače, to je moj stil - preprosto,vendar lepo c: ne zanima me kako se drugim zdijo moja oblačila, ker fuck what bitches think. to je vers ki ga LJUBIM,LJUBIM,LJUBIM. obula sem si vansice in ja, URA JE BILA OSEEEEEM. ob osmih pa bus odpele. tekla sem do postaje kolikor hitro sem mogla, in na srečoo sem ga ujela. nikjer nisem videla nine, zaca tudi ne. kje sta.?
*************************************************************************************************
nextam? vam je uredu?
11. februar 2013
u122555
u122555
neeext!
11. februar 2013
a ta next je zame? fallaa miškaa< 333
nextaj nujno:*
11. februar 2013
u112551
u112551
next
11. februar 2013
u121584
u121584
next
12. februar 2013
next-najboljšee pišeeeš < 333
12. februar 2013
u122027
u122027
next
12. februar 2013
u115470
u115470
nekštt. <3<3<3
12. februar 2013
u122251
u122251
nextam srčkii moji:3 tale link je za najaćo pio< 3
*************************************************************************************************************
videla sem kako se hihitata ob neki punci, in nekem fantu. "haj" sem rekla in se jim približevala, a so se odmaknili od mene in se še bolj začeli posemhovati. počutila sem se osamljeno, počutila sem se prazno, počutila sem se bedno !! sovražila sem use, sovražila ! takoo pogrešam mami, takoo jo pogrešam..očetu nemorem povedati mojih občutkov, mojih misli, moje praznine, ker bi se le smejal in tako.. res si moram kupiti dnevnik, nujno.."tumtumtum" je zazvonil telefon, no saj sporočilo sem dobila, vesela sm bla haha : D 'morje odpade sucker..' (to je posalal nina) nisem mogla verjeti, kaj se sploh dogaja. zdaj sem res grozno žalostna. nevem kj se je zodilo, da se je takoooo spremenila. še dobro da imam svojo teto Mariah, vendar njej nemorem povedati nič, ker use pove prijateljem -.- "driiiiiiiiiiin" je zazvonil zvonec. o fak konec odmora je.. odšla sem v razred kjer so me usi malo čudno gledali, in res nisem vedela kajjjj se dogaja.. usedla sem se v zadnjo klop, kjer sem se počutila še najboljše. zamišljena sem bila, nisem mogla poslušati. "in to je, larisa?" sem zaslišala glas učiteljice." am prosim? " sem zbegano odvrnila. "veš odgovor?" jezno me je pogledala."am odgovor na kaj?" nisem mogla biti zbrana, če pa mi je po glavi mrgolelo problemov!! zdaj ko nebom mogla iti na morje, nebom mogla začutiti vetriča, nebom mogla hoditi bosa po plaži, je itak usen drek, al me kdo mara al pa ne -.- hate it !! hate that filling! "driiiin" ja koncno zvonec za konec poukaa!!!! k o n č n o. hitrosem stekla domov, ko se..
***********************************************************************************************************
next?
13. februar 2013
u122027
u122027
Next
13. februar 2013
Next
13. februar 2013
u121584
u121584
next
13. februar 2013