Forum
нello (:

HOW ARE YOU?
no uglaunem, to temo sem naredila ker si zelo zelo zelo..želim naučiti angleščino, vendar mi to nekako ne uspeva :/. Zanima me kako bi se lahko čimboljše naučila angleščino! Npr. če bi si naredila listke in na njih napisala besedo, na drugo stran pa njen prevod..bi se tako naučila besede? Imam pa tudi grozne težave pri časih.Pa možnost učenja v tujini in na kakšnem tečaju zame ni možna zdaj :/. Mogoče pa grem v prihodnjih letih za par mescou u London, pa se bom tam kaj naučila, ampak prosim vas za mnenja kako bi se lahko sama naučila brez vsega tega. Tako, da kdorkoli kaj ve PLEASE, naj tukaj napiše rešitve (:
ωιтн ℓσνє :*

17. julij 2012
u50889
u50889
1.Napiflaj se najprej tiste čase, ni tak teško kot zgleda, jaz sem se jih komaj letos
2.Beri knjige v angleščini (google prevajalnik zraven) - to je najboljši način da se naučiš besed in vsega tega, pa kake risanke po tv, mogoče je smešno, ampak pomaga, verjemi
3.Glej filme brez podnapisov, tudi če ne razumeš ti bo jasno ko bo oseba nekej nardila
4.Piši, piši, piši! List papirja imaš, kemik ima in spravi se pisat karkoli ti pade na pamet - opiši svojo družino, napiši kaj maš rada... napiši pač karkoli ti pade na pamet (spet google prevajalnik zravn)
Evo, upam da bo pomagalo, meni je
17. julij 2012
Hvala (:
1. Sam meni se jih je problem napiflat. Ker ti moreš čase zastopit. In to je ta problem pri meni :/
2. Bom brala. Ja to res pomaga.
3. Bom gledala, samo ja je teško tko gledat in pol iskat besedo in njegovo stanje haha :'D
4. Misliš da pomaga tko pisat? Okej bom probala, ni greh probat
17. julij 2012
u50889
u50889
glede časw in piflarije... najbolše da si napišeš ime časa in pol par lažjih primerov zraven in tko naprej... Pa vaje ful, na internetu jih imaš polno, če boš vadla ti bo pršlo u kri
17. julij 2012
ja to vem ja.. samo veš kolko časov imajo ?
ma niti ne najdem dosti vaj na netu, mi jih daš par tukaj spodi?
ti znaš angleško? Kolko pa znaš tko na lestvici od 1-5 ?
17. julij 2012
u50889
u50889
3,4... meni n gre najbol za pisat, ampak bi se znala zmenit z angležom use kr bi rabla...
In na ti strani sm se jst naučila to rutino časow, glagole in use to... mamo pač zahojeno učitlco, tipica razlaga ko da smo na faksu
17. julij 2012
aha..čisto use? js pa hočm tekoče govorit angleško kr se mam enkrat namen preselt v london za usaj 1 leto tko nekje x'D... kira stran?
aha, ma js od šole ne odnesem nič :/
17. julij 2012
u70925
u70925
em.....
glej angleške filme z angleškimi podnapisi (to moja mama dela v šoli, ker maš zraven pravilno zapisane besede)
hm.... če pa to ne pomaga pa se pogovarjaj sama s s sabo v angleščini
upam da sem pomagala
18. julij 2012
u50889
u50889
https://www2.arnes.si/~ufrant/anglescina/slovnica.htm evola sm pozabla prilepit
18. julij 2012
u74377
u74377
hehe jst bi se tud rada naučila angleščino,ker mi ne gre tok dobr...
30. julij 2012
u144831
u144831
hey (; i am from USA i don't understand what are you guys talking about but i understand ENGLISH- language♥ so if somebody need some help i can help them whit english and you please help me whit slovenian..
13. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg