Forum
zgodb govori o eni punci ki je zelo(OOO) zaljubljena v fanta-Naceta.Umes pa pride Lanina BFF (Allena)ki ji hoče preprečiti to ljubezen zaradi tega ker je prepričana da jo Lana opravlja.Pa jo ne
lANA:

NACE:

ALLENA:

a bi bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. april 2014
u170022
u170022
neext <3
19. april 2014
neext<3
19. april 2014
neeeeeeeeeeeext<3<3<3
19. april 2014
rabim še 2 nexta pa začnem
19. april 2014
neext
19. april 2014
next<3
19. april 2014
a zj morm pa pisat ane? ccccc čakte mau

"hej Lana kkos" se je zaslišalo za mano.Obrnem glavo in vidim Naceta.Osemnajsto čudo sveta,hmmm njegovo veličanstvo...ali kako so že učasih nazivali take ljubke posebneže?
"hmm...kmh...kaj si rekel...mislim oi khm čakej" faaaak zakaj samo pred njim ipadem taka budala resno "hm...kaj?" sedaj je bil meden on.Nasmehnil se je z enim izmed tisih njegovih tako izbranih nasmeškom in me gledal.Nisem več prenesla njgovega pogleda in se obrnila stran ter zagledala Alleno"hooooi!!" sem ji zaklicala ona pa mi je nsramno odvrnila"oprostita ljubčka,če vaju motim sredi kakšn ljubezenske afere,ampak...hmm no zvonilo je in mogoče bi bil čas že da se spokata u razred.oh saj res,razred,čisto sem pozabila."dio Nace" sem šepnila in odšla u razred." noo gospodična Lana kaj lahko povste v svoj zagovor za tako nevestno zamujanje" je uprašal g.Novak ob mojem prihodu v razred.Vse glave so se radovedno obrnile k meni."jaz...jaz..." prehitela me je Allena" sredi ljubezenske af..."
"utihni prasica" se mi je utrgalo.V razredu je naenkrat postalo čisto tiho.Vsi so me pozorno opazovali,učitel pa mi je siknil" najprej zamujanje,potem pa še preklinjaš nad sošolko!!! tako ne gre več.Dal ti bom neopravičeno,in tvoji starši naj se zglasijo v šoli na govorilnih urah,jim bo treba malo povedati o tvojem obnašanju" ta trenutek je zazvonilo in ves razred je kakor podivjane ovce oddivjal ven,jas pa sem se počasi premikala proti parku

usedla sem se na eno izmed klopic,ko me je nekdo prijel z ramo.Preplašeno sem se ozrla in z aseboj zagledala Naceta.OOOOOH ti Nace!! "te posprmim domov?" je vprašal in odšla sva.Sprehajala sva se po lepi poti do našega doma.On mi je nekaj pripovedoval,ampak ga nisem poslušala ker sem razmišljala,o njem.
Kar naekrat sva že bila pred našo hišo

odprla sem vrta in pozdravila(nace je pa že kar odšel??).Ampak nihče se ni oglasil."halo?!" sem rekla še glasneje.Nobenega odziva,Postalo me je strah.Pogledam okoli sebe in zagledam...
4)usaj 8 nextov
5)napište kaj vam ni/je blo ušeč...
19. april 2014
u170022
u170022
next < 333
19. april 2014
next
1)nvem.čarovnico
2)supreduprekul
3)nekt
4)sam še 6 nextov