Forum
1. poglavje

ZAČETEK MOJEGA DNEVNIKA?

*Hej sem Lana. Res se že veselim da bom v dnevnik pisala vse skrivnosti, ki jih imam. No ker je ura že pozno v noč bom pisala še zjutraj. LAHKO NOČ.....
* Jutro spala sem zelo dobro in odpravljam se v šolo kjer se razvijajo vse moje skrivnosti. Ker sem v nekoga po imenu Nace še posebej zatrepana tega ne povem niti najboljši prijateljici Kayi. Saj je Nace od Kaye X. ( Jaz in Kaya sva si izmislili šifre in X pomeni fant. ) No ja tega ne povem niti za miljardo im pol. Začela se je slovnica in v razred je z učiteljico vstopila nova učenka Sara. Bila je prava čudakinja imela je zelen brezrokavnik temno violično obleko zobni aparat očala in lase spletene v kite. Prava HG. ( HG je v mojem jeziku extra mega čudakinja.)
* No ja in ker sedim sama se je morala vsesti polek mene kar na enkrat pa mi pod mizo potisnejo papirček. ČE SE SPOPRIJATELIŠ S TO HG TI BO ŽAL. Z LJUBEZNIJO TVOJA BFF

Ali se ti zdi da bo zgodba zanimiva? Ji boš dal/a next

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. april 2018
LEPO TE PRISIM BFF KAJ PA JE HUJE PREPIR Z MOJO MAMO ALI ONA KI JE HG. JA VALDA DA ONA DAJVA JI CUDEN VZDEVEK. Sem nato napisala na listek in idgovorula je SE STRINJAM KAJ PRAVIS NA Great freak. Ker sem se s tem strinjala sva se pogledali in si prebehali pisati na papurčke. JUTI IMAMO POMEMBEN TEST KI SE IMENUJE SMRTNI TEST. Je rekel nas najhujsi učitelj na šoli g.Hamšlek. KAJ SAJ NEMORATE POVEDATI EN DAN PREJ AMPAK VSAJ EN TEDEN. SAJ SEM ZE PRED ENIM MESECEM MAR NUSTE POSLUŠALALI. No dovilj o šolu ko sem prišla domol so bili na rleh razbitj kozarci in posoda. kar me ni presenečalo saj sta mama in očka spala in moja mlajša sestra pa je stara 2leti. no ja grem spat ker sem za umret zaspana. Noc....

Zzzzzzzzzzz

02. april 2018
Next zelo zanimivo
02. april 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg