Forum
ollo :3
=> prva тaĸšna тeмa тυĸι ιn če ѕι drzneš ғejĸaт ѕe ne вo doвr ĸončal -.-
=> тa тeмa вo мalo ѕpoмιnjala na lady popυlar aмpaĸ ne doѕтι c:

=> poтeĸ ιgre:
ιgra вo poтeĸala тaĸo, da ĸo ѕe vaѕ prιjavι 1o вoмo začele. podoвno вo cιтy-jeм, ĸι ѕo že na ιgraн, vendar вo drυgačno. laнĸo вoѕтe ιмele ғanтe, нιšne ljυвljenčĸe, predvѕeм pa вoѕтe laнĸo naĸυpovale (zaтo вoм naredιla še dodaтne тeмe, ne ѕĸrвιтe). ĸer pa ne ѕмe вιтι preveč laнĸo вoѕтe мorale тυdι 'delaтι' (тo вodo ιzzιvι - npr. poιščι 3 ѕlιĸe plaže, napιšι ĸraтeĸ članeĸ o naĸυpovanjυ alι podoвno). ne вι rada preveč naĸladala, ĸer вoѕтe oв prveм 'ιzzιvυ' ĸo ѕe vaѕ deѕeт prιjavι ιzvedele υѕe čιѕт naтančno ιn podroвno! c:
=> če vaѕ ĸaj zanιмa - zѕ ;*
=> prιjavnιca -
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno):
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):
=> z vaмι ѕм jѕт тιna glow:

08. avgust 2013
u68138
u68138
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno): Nika Tomlinson
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):

sprejeta?
08. avgust 2013
u136174
u136174
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno): Kate Bronte
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):

09. avgust 2013
huala za prijavo *o*
sprejeti < 3
09. avgust 2013
u55172
u55172
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno):Tinkara Swift
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):

09. avgust 2013
=> prιjavnιca -
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno): Lana Moon
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):

09. avgust 2013
prιjavljene:
• Løυιƨ'ƨ ѕweeтyღ
• Cαяιввєαη⚓
• cat smileツ
• ıмρσssıвlε.

sprejeti < 3
09. avgust 2013
Emely Beau

09. avgust 2013
u146997
u146997
=> prιjavnιca -
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno): Zala Meow
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa):

09. avgust 2013
u147721
u147721
Ella Skyler

09. avgust 2013
u82298
u82298
Nina Styles

Malo bol svetle polti
09. avgust 2013
prιjavljene:
• Løυιƨ'ƨ ѕweeтyღ
• Cαяιввєαη⚓
• cat smileツ
• ıмρσssıвlε.
• meilleur ☥
• Ƨмαятıε.
• darĸneѕѕ.*
• Asrai

OMG! že vas je osem! Huala vam in seveda ste use sprejete *o*
09. avgust 2013
proѕιм prιjavι ѕe;*
тeмa nι мoja aмpaĸ od мoje ғrendιce c;
http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore-competion/59931/
09. avgust 2013
u110901
u110901
=> prιjavnιca -
ιмe ιn prιιмeĸ: Katja Vampire
ѕlιĸa тeвe:

09. avgust 2013
ιмe ιn prιιмeĸ: velka budala :$
ѕlιĸa тeвe: se mi ne da iskat
09. avgust 2013
u124354
u124354
Hana limona
slike nemorm dt ker sm na fonu
09. avgust 2013
u76594
u76594
=> prιjavnιca -
ιмe ιn prιιмeĸ (ιzмešljeno): Anja McCky
ѕlιĸa тeвe (ιz neтa): profilka
09. avgust 2013
kisla smetana.
09. avgust 2013 13:22
ιмe ιn prιιмeĸ: velka budala :$
ѕlιĸa тeвe: se mi ne da iskat
-------------------------------------------
a ti resno misliš? ti že nisi sprejeta =.=
the fattest. & ღSηιcкєя'ѕღ sprejeti c:
PRIJAVE SO ZAKLJUČENE!!
09. avgust 2013
ampak jaz bi bla rada sprejeta :'( vsi so samo jaz ne???????? :'(
09. avgust 2013
izziv bo kmalu prišel ker ga pripravljam že kar nekaj časa c:
prιjavljene:
• Løυιƨ'ƨ ѕweeтyღ
• Cαяιввєαη⚓
• cat smileツ
• ıмρσssıвlε.
• meilleur ☥
• Ƨмαятıε.
• darĸneѕѕ.*
• Asrai
• Eʟεɢαпcε ◊
• the fattest.
• ღSηιcкєя'ѕღ
09. avgust 2013
super me ignoriraš! zakaj mi ne pustiš da se prijavim?
09. avgust 2013
da ne boš uničila teme. okej, recimo da si prijavljena. zadovoljna? upam, da ne boš usega uničila c:
09. avgust 2013
ollo! :3
ѕprva вoм napιѕala poтeĸ ιgre, ĸer je тo šele prvι ιzzιυ ιn υѕe naтančno razložιla, na ĸoncυ pa še dala ιzzιυ. c:
poтeĸ - prιjavljene ѕтe υѕe ιn тo мι poмenι ogroмno. υpaм, da вoѕтe veѕтno opravljale ιzzιve ιn oвιѕĸovale določene тeмe (ĸaтere вoѕтe še doвιlι). Torej potek igre:
ĸo вoм jѕт napιѕala тa ιzzιυ, ĸι ga verjeтno že neѕтrpno prιčaĸυjeтe вoѕтe ιмele 20 dnι čaѕa, da ga opravιтe. vendar ne вoѕтe opravljale ѕaмo ιzzιva. opravιтι вoѕтe мorale тυdι drυgι opravĸe, ĸι jιн daмe мorajo. za тe opravĸe ιмaѕтe na začeтĸυ 5oo $ (мoney - denar), ĸι ga вoѕтe laнĸo zapravιle. vendar ga вoѕтe мorale тυdι neĸaĸo prιѕlυžιтι ιn ѕpoмnιla ѕeм ѕe načιna ĸaĸo, zaтo ne ѕĸrвιтe (ĸaĸo вoѕтe laнĸo vaм вoм ĸaѕneje dala lιnĸ do тeм ĸι ѕeм jιн že naredιla). ιмele вoѕтe laнĸo тυdι ғanтa, ĸι ga вoѕтe laнĸo našle v določenι тeмι (lιnĸ вo prιšel). ĸo вo 2o dnι poтeĸlo вoм napιѕala ĸaĸšen ѕe мι je zdel poѕaмezen ιzzιυ (тorej neĸaĸšne vrѕтe ocena) ιn denar, ĸι ga doвιтe zaradι ιzzιva ιn ѕlυžвe ιn ѕeveda dala тυdι naѕlednjι ιzzιυ.
lιnĸι, ĸι ѕeм jιн oвljυвljala:
https://www.igre123.com/forum/tema/sluzba-in-amp-knjiznica-lady-s-life./59982/
zgornjι lιnĸ vodι do ѕlυžвe ιn ĸnjιžnιce. c:
https://www.igre123.com/forum/tema/nocni-klubi-kavarne-in-amp-fantje-lady-s-life./59986/
zgornjι lιnĸ vodι do nočnega ĸlυвa, ĸavarne ιn predvѕeм ғanтov. c:
https://www.igre123.com/forum/tema/trgovine-in-amp-hisni-ljubljencki-lady-s-life./59985/
zgornjι lιnĸ vodι do тrgovιn c:
na zgornjιн lιnĸιн ѕι preвerιтe navodιla, jυтrι pa вoм verjeтno (мogoče že daneѕ) dala gor ѕlιĸe ιn vѕe poтreвno. c:

тorej zdaj ѕмo prιšle тaĸo daleč, da ѕмo prιšle celo do ιzzιva. c:
1. ιzzιv
09. avgust 2013
1. OBLEKA
Sestavlja jo turkizno krilo in top iz čipke. Krilo je dolgo do kolen. Predvidevam da je iz svile (ne spoznam se glih na materiale). Zraven te obleke pristaja tudi kakšen nakit, npr. umetni biseri. Primerna je za zelo vroče dni. Oblečemo jo ob kakšnih zabavah čez dan.

(Vem da bi moralo biti 10 povedi, ampak ne vem kaj bi še napisala. Bom se pri drugih bolj potrudila)
09. avgust 2013
2. OBLEKA

Sestavlja jo turkizen brezrokavnik z rožami in karirasto belo-rdeče krilo. Dodan je še rjav pas. Krilo je bolj kratko. Zelo mi je všeč kako sta kombinirana karirast vzorec in rože. Kombinacija izgledala zelo lepo. Ampak brez pasa je jaz raje ne bi nosila. Krilo drugače ne izgleda tako kratko, ampak na tej sliki ga je punca potegnila preko popka. In na njenem mestu bi jaz pod brezrokavnikom oblekla še kakšen moderc ali top, ker.. Khm. Predvidevam da je brezrokavnik tudi iz svile, krilo pa iz kakšnega bombaža. Primerno je za em zmenek ali nakupovanje.

09. avgust 2013
3. OBLEKA
Še ena čudovita obleka. Zelo mi je všeč izrez na hrbtu. Zgornji del obleke je sestavljen iz svile in čipke. Rokavi so dolgi. Izrez na hrbtu se konča z veliko pentljo. Obleka je bele barve. Spodnji del je belo krilo do kolen. Najbrž je iz kakšnega bombaža? Ne vidi se, kako obleka izgleda od spredaj, zato ne moremo povedati še kaj o tem. Te obleke ne bi oblekla za vroč poletni dan, ampak bolj za kakšen malo hladnejši dan. Zraven bi pristajala kakšna srebrna zapestnica, verižica ali prstan. Meni je čudovita.

09. avgust 2013
u82298
u82298
1. OBLEKA

Ima turkizno barvo,zgornji del ima črn.Na zadnjem delu ima zareze.Primerna je za vroče poletne dni.Primerna je tudi za dnevne ali nočene zabave.Je pa skoraj do kolen.

09. avgust 2013
to je samo 5 povedi
09. avgust 2013
drugič se bolj potrudi, prosim c:
kisla smetana. - super izziu!
09. avgust 2013
hvalaa
09. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg