Forum
js: rebeca
bff: Maria Pia

No začelo se je takole: Ko sem bila stara 8 let smo s starši odpotovali v Španijo.
Bila je huda nevihta in bila je zima. Kar naenkrat pa nam je avto zaradi leda zdrknil z ceste. Preživela sem samo jaz. Iz maminega mobilca sem poklicala rešilce.( na srečo smo se u šoli učiči številko rešilcev.) Torej poklicala sem jih in prišli so. Mene so dali v bližnjo bolnišnico nato pa v sirotišnico v Španiji. Sprva sem se upirala a na koncu sem le popustila. prvi dan...( a nextam)
04. december 2010
u32648
u32648
ja!
04. december 2010
prvi dan sem bila v sirotišnici a bila sem zelo plaha. Ko me je pobožala prijatna roka neke gospodinje.
Začutila sem tisto toplino, ki sem jo čutila tudi pri mami. S gospo sma postale prijateljici, zabavali sma se skupaj... a Nekoč sem šla v kopalnico, in v velikem ogledalu videla obrise mislim da 3 otrok.. bili so 2 fanti in 1 deklica. zelo sem se ustrašila nato..... next?
04. december 2010
u32465
u32465
NEXT!!
05. december 2010
nato sem zbežala, bažala sem in bežala ko sem prišla na onkraj sveta .. bili so duhovi in nek glas me je klical k sebi. Bil je tako mamljiv da se nisem mogla upreti.. za vsak korak nisem bila prepričana, a nekaj me je močno vodilo.. Prispela sem do kleti .. videla sem nekakšnjo luknjo in se plazila skozi njo, ko sem prišla v našo knjižnico .. za trenutek
sem videla podobo iste deklice kot takrat .. rekla mi je : tista gospodinja, je zlobna mati... govorila je da nas je imela rada a nam je požrla življenja ... oči pa nam je skrila.. sedaj smo zaprti v ogledalu in neznamo ven ker nič ne vidimo... bila sem zelo zmedena... next?
05. december 2010
u32648
u32648
ja next, samo a niblo to tut v unem risanem filmu?
05. december 2010
a? kerem?? to si js namišlujem?? kerem?
05. december 2010
u32648
u32648
V Coraline... Sej je ful dobra zgodba, ti kr nadaljuj
05. december 2010
Coraline? ne poznam.. ---> a lahk jurti?
05. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg